Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 145

  • 52 042
  • 739
# 435
I will always love you Asi&Demir

Виж целия пост
# 436
  ENİ YILDA DİZİ BEREKETİ YAŞANACAK!
2012 yılının daha ilk günlerinde kaç dizi piyasaya çıktı biliyor musunuz?
03 Ocak 2012 14:42


http://www.gecce.com/haber/yeni-yilda-dizi-bereketi-yasanacak-181828.html

Много нови сериали!
Кои ли ще се задържат?  newsm78


Виж целия пост
# 437
Виж целия пост
# 438



Asi & Demir-Love me/Sev beni-Wedding Scenes/Düğün Sahneleri - нов клип
Виж целия пост
# 439
Виж целия пост
# 440
Виж целия пост
# 441
Добър вечер, дами! Hug Hug


Мадам Злата, да не си се отказла от Кенан-бей?

Гледам в другата тема към нов левент си се насочила... ooooh! ooooh!

Няма празно в твоето буюк сърце... Whistling Whistling Whistling

Те не останаха мъже, които не си ги прибрала под полата си... hahaha hahaha

Виж целия пост
# 442
Габи, аз пък се чудя едновременно как говори и с двамата!  Wink
Виж целия пост
# 443
Сватя,при Кенан умиране има отказване-йок  Laughing Той ми е на М-телския телефон  Joy Joy

Ринка,аз даже с тримата говоря  hahaha

Виж целия пост
# 444
А-хааа....двамата са ти вертикални, а единия полегнал.

Еее...на какъв език лафите?

Че ти все ушен владееш... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 445
А-хааа....двамата са ти вертикални, а единия полегнал.

Еее...на какъв език лафите?

Че ти все ушен владееш... ooooh! ooooh! ooooh!

Не ми бери дерта,Габи,някои езици и устно ги докарвам  Blush Joy  Пък и телефоните са ми 3-G  и е достатъчно само да се погледнем  newsm03 и се почва едно

За да не вземе някой да му хвърли мерак на телефончето ми,Ринка ми го надписа   Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 446


А тази твоя нова тръпка къде ще я навреш?
Виж целия пост
# 447
Виж целия пост
# 448
Виж целия пост
# 449
Лека нощ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия