Как почиствате прозорците вкъщи?

  • 51 786
  • 137
# 30
Болна ми е темата  Sick

Миналата седмица пробвах с парочистачка - понеже е стара и гумата на приставката не е добре, обвих цялата приставка с половин стара тениска - нищо не се получи, после само ползвах парочистачката като овлажнител и търках с парцала.
Сигурно има чалъм - моля споделете Hug

Иначе по стария метод, като бракувам детски потници - идеални са, ако са прани повечко пъти, не пускат власинки. Clin e чудесен препарат, аз все купувам евтини боклуци и после все си тегля м*йните сама...
Виж целия пост
# 31
Аз например се родих, от както си взех от тези приспособленията рошавите + гума за подсушаване. Правя си разтвор от вода и веро в една кофа, мокря си гъбата там, хубаво сапунисвам прозореца, после свалям водата с перото, а остатъците премахвам или с хубав микрофибър или с домакинска хартия...важното е да е сухо и да не оставя власинки...а 2 или 3 пъти в годината, като трябва да се чисти основно, намазвам фирмата дето идва в къщи да ми ги измие  Embarassed така става най-хубаво...
Виж целия пост
# 32
Купувам си ваучер за 10-15 лв и ми ги чистят професионално за час-два Simple Smile
От няколко години така и ми е сууууууууупер Simple Smile
Виж целия пост
# 33
Аз например се родих, от както си взех от тези приспособленията рошавите + гума за подсушаване. Правя си разтвор от вода и веро в една кофа, мокря си гъбата там, хубаво сапунисвам прозореца, после свалям водата с перото, а остатъците премахвам или с хубав микрофибър или с домакинска хартия...важното е да е сухо и да не оставя власинки...а 2 или 3 пъти в годината, като трябва да се чисти основно, намазвам фирмата дето идва в къщи да ми ги измие  Embarassed така става най-хубаво...

Жабка Кикирица ,
може ли линк или снимка на това приспособление?
Виж целия пост
# 34
Момичета, някоя от вас да е изпробвала тези ел.стъклочистачки? Сега рекламират постоянно една такава на Керхер и мнооого съм й се наканила, но събирам отзиви.  bouquet
Виж целия пост
# 35
Прозорците ясно, но как измивате дограмата без да я надерете?  newsm78
Виж целия пост
# 36
Купувам си ваучер за 10-15 лв и ми ги чистят професионално за час-два Simple Smile
От няколко години така и ми е сууууууууупер Simple Smile

Ето това е интересен трик за нас мързеливите  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 37
Момичета, някоя от вас да е изпробвала тези ел.стъклочистачки? Сега рекламират постоянно една такава на Керхер и мнооого съм й се наканила, но събирам отзиви.  bouquet

Аз имам такъв уред. Доволна съм, ползвам го често и ми е удобен за всякакви вертикални гладки повърхности/ стъкла, огледала, фаянс, врати/. С гъбичка и препарат 'сапунисвам' и после обирам с уреда. Хубавото е, че мръсната вода и пяна не се стича надолу. Ако някъде остане лека черта със суха микрофибърна кърпа с едно забърсване е готово. Дограмата обикновено почиствам с кърпички или с меглио и памучна кърпа. Уреда ми е много полезен и за премахване на конденз по стъкла, понякога в северната спална се образува. За по-бързо подсушаване на банята също.
Виж целия пост
# 38
Flash* ,
Къде може да се намери този уред?
Виж целия пост
# 39
Как почиствате прозорците в къщи?Какви трикове използвате ,за да не остават петънца и власинки?
Без вманиачаване  Peace
Виж целия пост
# 40
Flash* ,
Къде може да се намери този уред?

Ето например Simple Smile

http://www.amazon.co.uk/Karcher-WV2-Premium-Generation-Cleaner/d … s=windows+karcher
Виж целия пост
# 41
Момичета, някоя от вас да е изпробвала тези ел.стъклочистачки? Сега рекламират постоянно една такава на Керхер и мнооого съм й се наканила, но събирам отзиви.  bouquet

Аз имам такъв уред. Доволна съм, ползвам го често и ми е удобен за всякакви вертикални гладки повърхности/ стъкла, огледала, фаянс, врати/. С гъбичка и препарат 'сапунисвам' и после обирам с уреда. Хубавото е, че мръсната вода и пяна не се стича надолу. Ако някъде остане лека черта със суха микрофибърна кърпа с едно забърсване е готово. Дограмата обикновено почиствам с кърпички или с меглио и памучна кърпа. Уреда ми е много полезен и за премахване на конденз по стъкла, понякога в северната спална се образува. За по-бързо подсушаване на банята също.

Благодаря много, Флаш! Купувам я!
В момента тук в БГ е на промоция: http://karclean.bg/bg/product/156.html
Виж целия пост
# 42
Другата седмица в Лидл предлагат такъв уред за прозорци за 50 лева. Аз си го купих същия миналата година по това време (беше 45 лева) и трябва да кажа, че съм доволна.
Виж целия пост
# 43
Здравейте момичета,
Аз си купих най-обикновен уред за почистване от Икеа, след като преди това купих още 3-4 такива от други магазини, но само замазваха.
Този от Икеа струва 3-4 лв. и всъщност чисти добре пръскам само с препарат и с него и с един парцал обирам мокрото.
Дограмата я чистя с хубав микрофибър, с него и прозорците ако се налага довършвам.
Ето това е кърпата: http://www.tupperware.bg/xchg/bg/hs.xsl/1308.html
Виж целия пост
# 44
Да уточня, че става дума за бяла PVC дограма, която  с мек парцал и препарат не се изчистава хубаво, седи мътно, а от гъбичка се надира?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия