Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 150
Здрасти,мацки Heart Eyes
Честито бебешонче на ЛЕЛЯ IMORTISHA ! Hug  newsm44
Днес съм на последен (или предпоследен )запис на тоновете.
мацкиии,не останааа Crazyтреска ме тресе.... Mr. Greenхем искам вече да си я гушна бубата,хем ме страаах.да стискате палци пак,ей Hug Hug
Виж целия пост
# 151
Ванесса Жорката ще се хумне с нас! Само да не му се изтресем вси4ките накуп!!!! голяма пара ще му падне,по 350 лв ,по 350 лв........
Виж целия пост
# 152
ЛЮБ4Е КОГА? КОГА?
Виж целия пост
# 153

А аз съм дала инструктаж- бебето да не се целува по лицето и ръцете, вкъщи да се идва с чисти дрехи и изкъпани и една камара такива и направо съм побъркала и нашите, и свекитата. Но ще се съобразяват, какво ще правят  Laughing
и аз съм като теб - с изискваня и това е Wink Ние с мъжа ми не пушиме и по принцип нямаше проблем да се пуши вкъщи, но откакто забременях е забранено - който пуши в банята или навънка  Peace Хич не ме не интресува дали някой ще се обиди или ще спре да идва - всеки си има принципи и аз моите си ги спазвам. Също като тебе съм забранила целуването и пипането по лицето и ръцете - все пак ще е зима и ще има куп вируси и бактерии - като попорасне тогава. Аз лично плменичката ми която е на 5 мес вече все още не съм я целувала по лицето - ми малка е, няма да я заразявам дори да знам че нищо ми няма, като порасне ще си я целувам наволя. За шоколади и слади неща също съм против - даже съм го коментирала това многооо преди да се решиме на бебе, против съм газираните напитки и главно колата - имам комшийче което болно, здраво все кола пие ........ е няма да стане тая  Crossing Arms Детето си е мое - ще си го гледам както си преценя за добре - все пак аз съм го носила 9м аз ще му давам пари - който има съвети за даване - да си роди и да си го гледа по тях  #Cussing out Аз даже и на майка ми се скарах - няма да купуваш нищо, като се роди аз ще напазаря ....... викам й да бе  hahaha каквото искам да си купя = ще си го купя, ако много се правиш на "свекърва" даже няма и да ти казвам какво съм взела ...... Добре че нямам свекърва та да ми се меша .......
мама тошка благодаря за мненеието, аз имам още време да се почудя и да се информирам за упойки и т.н. но ще споделя какво съм решила
SAVETO85 аз ще разуча тука как процедират с тези упойки - кое колко струва и ще решавам  newsm78
Любче палците са задължителни  Hug
Виж целия пост
# 154
Здравейте! Да се запиша и аз в новата тема, нищо че страничките и напредват.

Аз съм силно притеснена тъй като сестра ми е с варицела. Видях я за последно преди 3-4 дни, но  все пак инкубационния период не е преминал. И при нея нещата никак не са розови, но няма да разказвам...
Виж целия пост
# 155
Днес малко ми е скучно...
Бихте ли споделили,какви мокри кърпички ще използвате?
С каката нямаше друго освен Нивея,Памперс,Хъджис или Джонсън....
Като направи 5-6 месеца започнаха да излизат всякакви марки/турски/.Започнах да купувам от тях,че бяха по-евтини.Не съм имала проблеми,но рядко ги използвах за дупе.Тъй като беше лято и си я миех винаги.След това зимата мина изцяло на гърне за акането,и пак рядко бърсах дупе с тях.
Сега продължаваме  да купуваме ,че и тати ползва,чистя с тях тоалетната и т.н.
Доволна съм от PLAY TAME и БОЧКО.
Виж целия пост
# 156
Play Time и аз ги харесвам, Бочкото ми миришат гадно, а за номер две мисля да заложа на класиката - Памперс (даже взех 1 пакет сенситив току-що), поне в началото.  Peace
Виж целия пост
# 157
nevvy ,ако всичко е ок ОСТАВАТ САМО 6 ДНИ ! довечера доки ще каже остава ли датата,или не,защото ако има ангажименти*(пътуване и т.н.) може и в седмицата 9-13.01. Hug
Виж целия пост
# 158
Любче, ми то не останало Simple Smile Стискаме палци, че как иначе!!!
Виж целия пост
# 159
IMORTISHA - ЧЕСТИТО  Hug

Ваня добре дошла - леко раждане и здраво бебче на финала  Hug

Мамчета помагайте - болна съм - тече ми носа, лошо ми е , а гърлото адски ме боли
 newsm45 всички екстри, иде ми да се гръмна направо, кажете какво да правя МОЛЯ ВИ !
Виж целия пост
# 160
Неви, остави парите. Представи си го милия как ще хвърчи между залите и по етажите. Горкият....

Пепито, аз поръчах Бочко, но те ще са за след болницата. За болницата ще видя какви да взема.

Ние май на НГ ще сме с още 1 двойка по домашно. Ще си сготвим и така - тихо, кротко.

Аз с моята хрема взе да ме хваща страх с духането на носа. Че ми се напряга корема. Гледам да капя капки, ама ...

Vanya Damyanova, добре дошла в клуба. Вземаш клечка за уши, мажеш мед в носа сутрин и вечер, но държиш главата назад няколко минути. През останалото време капеш сребърна вода. За гърлото... пак мед.


Любче, чакаме хубавите новини Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Любче    Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked то не останало  Shocked Shocked Shocked

Аз също взех мокри кърпички Памперс сензитив, в момента в Карфур са 4 пакета за 10,99 лв. Иначе по магазинчетата винаги са ми се виждали скъпи. Много уважавам и все още ползвам с малкия Babylove сензитив, на ДМ. Но и те нещо ги увеличиха, преди 2-3 години бяха по-изгодни. От евтините харесвам на Метро бялата опаковка, пак са сензитив. Общо взето това са ми фаворитите, но съм ползвала и много други. Има някои с ужасна миризма, камо ли пък на бебче да бършеш нежната кожа  Confused Други пък не ми харесват като материя.

Аз не съм купила още масажно олио и кремче против подсичане. Все си викам, че има време.. пък то не остана. И аз ще съм от януарките, макар и по-накрая  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 162
Здравейте и от мен, тумбачета! Поздравления на леля Imortisha! Любче стискам ти палци, всичко ще бъде ОК, сигурна съм!
Ох, как ми се иска и на мен всичко да свършва вече... не че се оплаквам от нещо, но вече изгарям от нетърпение да си гушна малкото съкровище...  Blush Но преди средата на февруари само ще си мечтая  Peace Да се похваля- днес бях на мини шопинг. Раходих се до бебе депото на пазара и си взех стерилизатор и помпа и съм мн мн доволна от покупкире. Помпата е на Авент и е с 25% намалена, а стерилизатора- Чико. Голям дерт ми бяха тези две неща, все ги гледам из нета и им се чудех и най- накрая го отметнах този ангажимент  Party Купих си и две нощници за АГ (изглеждам ужасно идиотски с тях  Embarassed , но поне са забавни). Да, и аз взех кърпи на Памперс сензитив на първо време, пък за по- нататъка ще видим!
Весело посрещане на НГ на всички! И ние ще сме си вкъщи, че не може покрай пушачи сега. Само да устискам гърмежите, че нещо мн съм стресната напоследък и скачам при всяка пиратка навън... най- много да си взема тапи за уши  Rolling Eyes
П.П. Да попитам относно козметиката за бебо какво мислите? Колебая се м/у SebaMed, Oilatum, Mustella..... Но може и др да е ... мисля да взема всичко от една серия  Thinking
Виж целия пост
# 163
tantum verde за гърло на мен страшно ми помага.  можеш да пиеш и парацетамол по принцип (по 1 на 8 часа, до 2 на ден), но може да се опиташ да го избегнеш... от хомеопатията influcid става за бременни.

на pampers кърпичките не можех да ги понасям. даже отначало се чудех как му мирише толко зле акото на бебето... ползвах Nivea baby зимно време и event baby лятно (че са по-мокри и по-добре почистват).
за мазане (дупе и изцяло) ще ползвам забъркано в аптеката кремче по рецепта на педиатъра. За чипкане ползвам Mustela без отмиване.
Виж целия пост
# 164
Аз пък ще ви препоръчам 3те вида мокри кърпички на Baby Crema  Peace. Сравнително големи, достатъчно мокри, ухаещи на хубаво и бършещи перфектно. Не са и скъпи - 3 лв и нещо пакета.
Козметика - и друг път съм казвала - залагам на Себамед отново като вече изпитано за първата година Wink.

Любче, наистина финалът се вижда вече при теб  Hug. Всичко да мине чудесно!
Деси, чудесни новини от консултацията  Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия