Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 135
Добро Утро мамчета! Честито на щастливата леля, и здраво братовчедче скоро Praynig Praynig

Аз съм много ранобудна днес. Събудих се от къркорене на стомаха и едното мишле се бе наместило по ребрата и нямаше как - станах Tired Tired
Сега ще се по развихря леко из вкъщи newsm75 wash 1dishes
Виж целия пост
# 136
Starlet, първо ми е бебчето и каквото съм чела и чула и за начало поне ще спазвам, което ми се вижда логично. Сигурно, живот и здраве, при второто няма да съм толкова строга  Laughing . Иначе и аз съм против боклуците, които се носят за децата. Ако трябва да съм честна обаче аз си ги хапвам с кеф Embarassed .
Виж целия пост
# 137
Добро утро и от мен.
За първи път тази нощ станах само 1 път и то беше в 4 часа.
Все още не съм огладняла,чакам детето да се надигне и заедно да закусваме.
трябва да си направя списък за пазарене ,и да отивам на магазина ,докато не са го изкупили,че утре ще приготвям салати за НГ.
Ще бъдем в приятели,но надали ще издържа до по-късно от 1-2 часа....на 1 януари ще си почиваме цял ден,че моят мъж е доста изморен от работа и само тогава му е почивен ден...
А за багажа за болницата се услушвам,мисля към 20 януари да го приготвя.Пък и да не го приготвя като родя,че ми го донесе мама.Тя има всичко в тях,като идва на работа......Та сега се сетих да ви кажа.......
Снощи си говорим с мъжът ми....живот и здраве като родя да не вземе да събира,сумати и народ в нас,да се черпят и т.н.Парите никак не стигат,с тези болнични......Само на неговата заплата,а като родя,че трябват памперси,може и АМ.....капки за колики,чайчета......
А той ми вика ,пращам детето при майка ти.......
А какзах му ,че тя ще е при мен вечерите,няма да я пускам след работа да си ходи.......Минали я път се опита да ме остави една вечер сама в болницата,но аз я извиках.....и тя пак дойде....В къщи си е друго с мъжете,ако бебето реве,единия го държи,другия може да отиде до тоалет,до баня.....да хапне.....В болницата се видях в чудо.А като се прибрахме имах едно кротко бебе.

imortisha ,честито за племенника!
Виж целия пост
# 138
Олеле, Старлет, твоето лечение колко е продължително, а моето незнам даже лечение ли е...
На мен ми излезна, в 4-ти месец още от първия влагалищен секрет. Апък ейсега след лекарствата не са ми взимали секрет. Мъжът ми беше с мен на консултациите в града и им изцепи, че другата лекарка на която ходим ми е видяла ешерихито и е казала, че е много сериозно нещо и защо те не са взели мерки.. И дали затова да ми се ядосаха - само ми казаха "Ние двойно счетоводство ли водим?" и че ме пращат само на кръв и урина, а секрет няма да ми взимат.....
Виж целия пост
# 139
Добро утро  Hug
аз най-накрая установих къде ще раждам - при д-р Илиев в Токуда!
Вчера бях на запис на тонове, всичко е ок с бебка!
Виж целия пост
# 140
Добре утро Simple Smile
Viki, пълната упойка си е стандартна там където ще раждам, а ако искаш епидурална се плаща 100лв отгоре. Мен в 9ч. сутринта ме оперираха и ме пуска за 30-тина мин, но съм си поспала и вече в 12ч бях в пълно съзнание. Не съм се чувствала зле или с главоболие.

Vanq_p, аз така я дресирах моята свеки с първото и тя сега си знае, като я извикам да ми помогне нещо вкъщи седи и чака да й кажа какво да прави Simple Smile
Виж целия пост
# 141
imortisha, честито, лельо!    ura   Да ви е живо и здраво бебчето!     ylinfant  
Как се казва? Хайде след месец такъв  голям братовчед!
Виж целия пост
# 142
Някой мисли ли да ражда в Университетска Акушеро-Гинекология в Стара Загора?
Виж целия пост
# 143
Добро утро и от мен  smile3507. Снощи ходихме на кино и нали си е доста силен звука...бебока милия на силните моменти как риташе само.... Tired май го измъчих.Хич не съобразих,че ще го стресна с тоя силен взук в залата.Но щом излязохме се успокои  Praynig Гледам,че във фейсбук си коментирате нещата за болницата.Аз днес също мисля да стягам багажа,но не знаех че в началото ще ми трябват едни неща,пък чак после мъжа ми да ми донесе другите  newsm78.Както и да е ще сложа най-необходимото като за начало,пък ще видим.
Виж целия пост
# 144
Здравейте момичета! Включвам се при вас почти на финала. Досега само ви четях, но не се стърпях и да пиша Grinning Казвам се Ваня, на 25 години от Варна и чакам първата си рожба - момче. Терминът ми е на 26.02.12г., ще раждам в АГ и най-вероятно ще се засечем с някои от вас. Пожелавам ви весело посрещане на новата година!   newsm67
Виж целия пост
# 145
Ваня, добре дощла при нас на финала!  Grinning Ей, много варненки-много нещо...
wonderteddy, аз навремето така със сина ми се бях завлекла на концерт на Металика. Ами идваха за първи път, любимата ми група са, как да го изпусна. Първоначално мислехме да не ходим, но не се стърпяхме. За малко да си тръгнем преди да излезнат Металика, защото моят хубостник отказваше да понесе подгряващата Монстър Магнет. Направо ме разби, няма такива ритници, такова въртене, тамън вече не издържах и станахме да си ходим и излязоха Металика. Техният саунд явно му понесе, защото веднагически се кротна.
Алекса, аз пак не разбрах на теб в урината изолирали ли са ти е-коли или само във влагалищен секрет. Трябва да се вземат на сериоозно нещата. Гадината е изключително упорита и с 3 дни АБ нищо няма да направите, само ще стане по-устойчива. Още повече, че при стерилна урина се прави и антибиограма, за да се види на какво реагира гаддта. Към повечето АБ беше резистентна, реагираше само няколко. Така, че на сляпо не трябва да се действа. Може и при личната да отидеш, не е нужно да е АГ. Всъщност най-добре нефролг.
RS, поздравления за избора на лекар!  Peace
imortisha, честито лельо, жив и здрав да е малкия бебок и много скоро да стане батко(кака) на на първия/та си братовчед/ка!
Мислех си по повод на секциотата и показателите за тях... Пак по тази TLC гледах едно предаване: Бременна и парализирана. Разказваше се една жена, която след злополука остава в инвалидна количка - парализирана на 23 години. Въпреки всичко обаче се жени в един момент и забременява по абсолютно естествен път. Раждането и бременността обаче са рисковани за нея. Първо й казват, че може да усложни състоянието й, второ, че може да получи инфаркт, инсулт и дори да умре по време на раждането. Тя все пак решава да си износи бебето. И представете си - тази жена - парализирана, ражда нормално. Не секцио, а нормално. Тук за всяко нещо се педписва секцио. Състоянието й наистина се влошава след бременността, но детето е здраво и си расте.
Виж целия пост
# 146
За срещата - аз съм ОК и като ден и като час. В Дон Домат ми хареса, нямам забележки. Ако на повечето им е удобно може пак там да отидем  Peace.

Свекърва ми се държи тооолкова настрана, че даже забравям, че имам такава  Mr. Green. Нито от внука си се интересува особено (за 1г 10м е дошла вкъщи веднъж да го види, а иначе го е виждала около 6 пъти, когато ние сме го водили, ама темата е мнооого дълга и няма да ви занимавам  ooooh!) , нито е имала желание да ми помогне за нещо... Още се ядосвам понякога, че той дори не знае, че има друга баба и дядо освен родителите ми (то само на думи не става  Close), ама те поставиха така нещата и май е по-добре да се правят, че не съществуват - поне сравнително не ми се бъркат и не ме дразнят, защото сме от 2 различни свята...Сега с номер 2 ще е същото предполагам, нищо че ще е първата им внучка след 3те внука  Crazy.

На Нова година ще сме си сами вкъщи. Не съм доизмислила още менюто, но и това ще стане.

Иначе се чувствам чудесно, пу-пу, без забележки  Wink.

Весело посрещане на новата година на всички, ако не успея да пиша пак!



Виж целия пост
# 147
Vanessa добре дошла в клуба!!!!!! Ще се засе4ем ами как няма да се засе4ем,то сме бая народ за АГ-то!!!!И твоя термин е като моя,нищо 4е сто пъти ми го местиха напред-назад?При кой доктор мислиш да си?

Алекс наистина странно ми се вижда АБ за 3 дни??И то при тая упорита гадина?И не са те изследвали после?А най-тъпото е 4е във секрета,още по опасно,щото е в непосредствена близост до киста,матка,плацента.....баси тъпите доктори,и още от 4-тия са ти го изолирали?некадърници! това много упорита бактертия и най-4есто при4инител на цистита,която е ужасно!дано да се е из4истила Hug

Мацки мъжа ми е на работа баш на Нова Година и аз съм по терлици в комшийката на домашно!Еми кво да правя Peace  ако нямат работа и затворят пристанището ще си дойде! Ние Нова Година от 2-3 години си я прекарваме вкъщи,по пижами,от масата на дивана,от дивана на масата,телевизия и яко мързел!много ни е готино..къде ще ходя по нощите да се блъскам,да шофирам....ооооо...не знам,ама като и няма много по4ивни дни сега,много тъпо за работещите!
Виж целия пост
# 148
Благодаря за топлото посрещане! Наистина сме много варненки Simple Smile А прави ли ви впечатление, че повечето чакаме момчета? Една приятелка от Бургас, която има 2 момичета, казва, че във Варна само момчета се раждали, а в Бургас - само момичета. Не знам колко е точна статистиката, важното е да са ни живи и здрави, а нашите ергени може да ходят в Бургас по гаджета Wink
nevvy аз от самото начало ходя при Георгиев и ще раждам при него, но по мое мнение повечето лекари в АГ са много добри специалисти.
Виж целия пост
# 149
Ха,здравейте. LaughingПърво ще дам отчет след консултацията и после ще прегледам какво сте писали от сутринта.Най-важното е,че Сашето се е обърнал главично,но аз си вярвах в момчето и оставих нещата малко на самотек(правих 3-4 пъти някакво подобие на упражнения за минута две).Плацента,води всичко е наред.Не съм качила килограми от предишната консултация на 21-ви ноември(съмнителна работа при всичкото ядене в чужбина и у нас,да не говорим пък колко мързеливичко го раздавам) и съм си 70кг,т.е качила съм общо 9 от началото.Кръвното ми е 120 на 85,нямам отичания на краката и други оплаквания,продължавам с желязото.На 6-ти ще ми пуснат 45-дневния с дата от 1-ви,на 16-ти ми е следващата консултация и ще ходя всяка седмица до раждането.На 16-ти ще ми дадат и обменната карта,ще ми изпише нещо за профилактика на влагалището(последната ми микробиология е от 4-ти месец и беше чиста) и ще ми пусне последните контролни изследвания на кръв и урина,трети път не било нужно да ми пуска изследване за антитела.Ами това. Laughing
Ваня,добре дошла при нас и лека да е бременността ти до финала когато ти пожелавам да гушкаш здраво и прекрасно бебче. PeaceА и в Бургас раждаме момчета,че и по две в някои случаи,ама не пречи да се сродяваме по морски.Като гледам как се множите там ние скоро ще сдадем второто място по родени бебчовци от последното преброяване(по спомени първи бяха сливналии). Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия