Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 180
Добър вечер!
Влязох да видя какво е положението при януарки и  Shocked 29 вече родени бебенца...уау... между другото, според мен си е чисто постижение, че никоя от нас още не е родила! Много се радвам, че всички избутахме дотук и стискането на кълки е успешно. Оттук насетне, живот и здраве, чакаме да се родят и февруарчетата Heart Eyes
...

Да, и аз мисля, че добре се пазим, пу-пу, ама стискайте още кълките, де, да не се отпуснете!  Simple Smile Дени, ти стискай особено силно, ние ще ти стискаме палци!  Peace
Виж целия пост
# 181
Nov Den , да се закрепи положението ти пожелавам и да ти помага много семейството,особено щерката  Simple Smile Моята е на 12 и е прекрасна отмяна,но с много увещаване

Alice62,*Starlet* ще си ползвам само част от 45дневния болничен, защото работя и сме се споразумели с работодателя ми да мина на гъвкаво работно време и "домашен офис" Simple Smile разбира се стига да се чувствам добре.Обичам си работата много   bouquet

Иначе отминалия ден бе под мотото " офанзива в детската стая," при това по инициатива на дъщеря ми...8часа пренареждане ми се сториха като маратонско бягане и сега ме държат будна парещите,лавоподобни киселини.

Дон Домат 11януари 2012 от 13ч звучи чудно Sunglasses
Виж целия пост
# 182
major , абе то ти може всичко да се споразумееш с работодателя, но официално трябва да си вземеш болничния. А вече ти дали реално ще работиш или не е отделен въпрос. Моят синковец е също на 12. Чакам да видя колко ще ми помага. Сигурно от начало ще му е интересно, но предполагам, че лесно ще му писне.
Никой да не смее да ражда преди 35-36-та седмица!
Виж целия пост
# 183
Tanita13, Криси86   Hug браво на вас за креватчетата-кошарки  Party
Виж целия пост
# 184
*Starlet* юристи сме и двамата с шефа Simple Smile Освен Кодекса на труда и този за социално осигуряване,приложима е най-конкретно и детайлно една правна норма от Наредбата за експертиза на работоспособността,съгласно която:

Ако бременната не се е явила своевременно за оформяне на отпуска по бременност,но има определен термин и продължава да работи, болничният лист се издава при явяване пред лекаря  от датата на прекратяване на работата до определения термин

Наблюдаващата ме по ЖК НЗОК д-р Евтимова е в отпуск до 10-ти
 януари и ще я чакам тогава да го оформи
Виж целия пост
# 185
Здравейте момичета,
и аз се присъединявам към Tanita13 и  Криси86 имам  си  и аз сглобяема кошарка вече с повивалник и органайзер към нея, остана ми само количката, с всичко друго се сдобих вече.
Въпреки че съм раждала 2 пъти, понякога ме обзема паника от предстоящото. Уж се успокоявам, че мъжа ми ще присъства на раждането и ще ми дава кураж  и ще бъда с епидурал и въпреки това се страхувам.

Моят юнак още не се е фиксирал с главата надолу, но докт. каза, че има време още, иначе съм вече +11кг.
Желая ви една прекрасна Нова Година, изпълнена със здраве и живот, сбъднати мечти и пухкави бебета!
Виж целия пост
# 186
Добро утро! Пожелавам на всички ни един страхотен ден! Дано да изпратим старата година в добро настроение  Simple Smile Аз станах рано, направих закуска и кафе и чакам мъжо да се излюпи. Днес ще отида да си видя детенцето, че не издържам вече, макар и само за една вечер. Дано всичко да е наред с пътя, че като гледам какво се сипе навън  Confused

Пожелавам на всички ни много много здраве и всичко да е хубаво през Новата Година!  smile3525

Виж целия пост
# 187
Добро утро!И аз искам да ви пожелая.........
С приятни спомени да изпратим старата година  и с радост да посрещнем новата.
Весело изкарване на вечерта.Внимавайте с преяждането...такива готини късмети съм намерила в нета ,подходящи за нашата компания,пак ще се спукат от смях.....
Тази вечер мисля да бъзикна приятелката ми,,,,че много се връзва......-"Абе писна ми вече 15 години все с нея да посрещам Новата година.....
Запознахме се когато започвахме 8-ми клас,тя дойде от друг град и беше записана в нашия клас.От тогава сме приятелки,неразделни.Заедно завършихме техникума,заедно работихме в сладкарницата,заедно се оженихме,заедно си отгледаждаме децата.........Абе всеки празник сме все заедно................И най важното много се уважават мъжете ни,приятели са/имат еднакви хобита/,децата също са приятелки не се карат......
Пия кафе и се залавям със салатите,че днес мъжът ми ми е обещал да ме изведе,че цяла седмица сме завряни у нас с детето....
Виж целия пост
# 188
Добро утро момичета , пожелавам на всички една много весела вечер , без значение кой как ще посрещне Новата година и се радвам че изминалата ми донесе толкова щастие и че новата , ще е една още по- специална година ....

АлексА коя болница имаш в предвид с Университетска Акушеро-Гинекология , аз мисля че няма такава освен АГ клиниката . Другите са две частни - Ния Мед и Иван Рилски . Ти при кой лекар ходиш в Стара Загора,  ?
Виж целия пост
# 189
Момичета,казвам ви и аз Добро Утро е последния ден на Старата...
С пожелания всичко лошо да остане в нея и да посрещнем Новата 2012 с нови надежди,изпълнени мечти и желания,здраве,любов и късмет!
Нека Новата година ни донесе здрави,усмихнати дечица ,които да растат обградени с обич и спокойствие!
Прегръщам ви и ви целувам  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 190
Добро утро и от мен момичета! Пак почна да ми се появява проклетата кашлица и се драх цял нощ. Гърдите ме болят и отново ме е страх да не си предизвикам контракции...  ooooh! Направо ще се побъркам вече. За 3 месеца, вече 3 пъти съм с кашлица, която ме държи по 20 дни. Всеки път се надявам, че повече няма да се появи, но уви. Аз през живота си толкова пъти не съм бухала, сега си наваксвам яко. Същото е и с повръщането. А като ги съчетаем и двете и става чудна приказака. Половината нощ  Sick , другата половина кашлям. Чудя се, ако тръгна да раждам, как ще се получи в съчетание контракции с кашлица или още по-лошо, ако не дай си Боже се наложи секцио...  Thinking
major , че ми стана интересно... Значи Евтимова, като ти издаде болн. лист на 10.01, то той няма да е със задна дата, а тези 10 дни ще ги изгубиш, правилно ли те разбирам?  newsm78
Жени, къде хукна в този сняг?!
Виж целия пост
# 191
Момичета, желая ви приятно посрещане на НГ и пухкави и здрави бебчета

догодина  Hug

Хубав ден на всички  newsm44
Виж целия пост
# 192
Момичета влизам и аз с пожелания за прекрасно посрещане на Новата Година!
Сега на преден план ви желая да си държите бебчетата докато не сте на поне 36 седмици  Hug

Ние сме добре (да чукна на дърво), мога да се похваля че приключих с работа от Коледа, и вече съм в неплатен и после майчински, сега като минат празниците се оставям да мързелувам, но имам и толкова планове какво да свърша вкъщи. Вижда че обсъждахте ремонтите, ние направихме основен ремонт на банята, отне няколко месеца, добре че имаме други бани и тоалетни, но имаме и други неща да свършим, оказа се че се събира конденс на тавана в спалнята ни... от къде се взе, дали покрива ни тече или има други проблем... че сега след празниците ще викаме някой да погледне. Очаквам мъжа ми да построи гардероб в дрешника... абе няма да ми е скучно.

Празниците досега изкарахме страхотно, преди няколко дни отпразнувахме и 2я рожден ден на моето момченце, хубаво парти си направихме, но си е доста изморително, уж малко хора поканихме, а пак бяхме около 25 човека.

Надявам се с повече свободно време да се включвам по-често  Hug
Виж целия пост
# 193
Весело посрещане на новата година  Hug
Ние мислехме да се качим на Витоша да гледаме зарята, но с този сняг ни се размина Sad

Дени, да стискаш краката и макар в болница, сега важни са бебоците  Hug

Сега правя списък за пазаруване и се залавям за голямата гощавка на 4 човека в къщи  Joy

  bouquet
Виж целия пост
# 194
Весело посрещане на новата година и от мен! Най-вече пожелаваме да сме живи и здрави, както и бебчетата ни и целите семейства!
Аз на 04.01 влизам в 9-ти месец и започваме да чакаме вкъщи Simple Smile. Бабите нямат търпение, вече ще гръмнат  Grinning . Дано наистина всички устискаме до края!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия