Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 165
Рали,благодаря! Hug Hug Hug
Имортиша,честито племенниче!Любовта към племенниците е много мила и особена! Heart Eyes
Виж целия пост
# 166
Да, и Бейби Крема са хубави.  Peace
Виж целия пост
# 167
she_moto , alice62  благодаря ви ще пробвам  Hug

Виж целия пост
# 168
ЛЮБ4ЕЕЕЕ щастливка си ти!!!! Първото ни бебенце ще е нали?Талисман4ето ни! Ох как ти се радвам,и ще си го гушнеш мишлето маааалееее разме4тах се! Сега ще те мисля всеки ден! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Нощниците дето ги продават ми изглеждат като за кравата Милка.....и с тия коп4ета отпред....като дойка от средните векове!
Виж целия пост
# 169
Неви, ти не си виждала моята нощничка. За 20 лв с щъркелче, което носи вързопче с бебче. Много е симпатична. Иначе масово са покъртително грозни. Взех и една пижама от джъмбото  с остро деколте черно и сиво с едни контури на цветя за 15 лв. Иначе масово се продават покъртителни неща
Виж целия пост
# 170
Здравейте момичета
Днес бях на запис на тонове  та покрай тях получих контракции установиха скъсена шийка и разкритие.
Та ей ме на сега в патологгията  на МД да си посрещам НГ. Не ща още подаръци та дано ме заккрепят
Виж целия пост
# 171
Здравейте момичета
Днес бях на запис на тонове  та покрай тях получих контракции установиха скъсена шийка и разкритие.
Та ей ме на сега в патологгията  на МД да си посрещам НГ. Не ща още подаръци та дано ме заккрепят
И колко е разкритието?Дано те закрепят Praynig
Виж целия пост
# 172
NovDen ,ТОЧНО ДНЕС ЛИ?
Но важното е да сте добре с бебетата.........
Виж целия пост
# 173
и моята нощница е такава с щъркелче  newsm62 Много ми е забавна и дори си взех втора,че нали ще трябват поне 2.Аз стегнах багажа вече,само дребните неща не съм сложила (като козметика де).Вече си взехме количка и комплект за изписване  newsm03 и 3 боденца.Друго не съм купувала още.Само чаршафчета трябва да си поръчам тези дни ...от интернет си харесах и така.За сега това:)С милото ще сме си двамцата за НГ.Каквато съм станала мързелана (да полегна,да се пооблегна) не сме за никъде Simple Smile)))  newsm62

NovDen стискам палци дано всичко е наред  Hug
Виж целия пост
# 174
Imortisha, честитоооооо! Да ти е живо и здраво племеничето! Hug

Аз пак ще ставам леляяяяяяя!!! newsm44 В края на юли моят прекрасен племеник ще стане батко, а сестричката ми - мама за втори път. Любовта към племениците наистина е особена. А аз на моя племеник съм и кръстница, и той си е моето момченце. Two Hearts

Днес моите близнаци са лудииии!!! Тъкмо като се върна мъжа ми му казвам, че момиченцето днес никакво го няма, само момченцето правеше лупинги цял ден , и...след 20 минути тая госпожица като се разбесня... Rolling Eyes smile3506 От два часа насам и двамата беснеят и ми местят корема насам-натам. Mr. Green

За козметиката аз се колебая между Бюбхен и Себа Мед. След Нова година ще решавам. Не помня вече дали писах - получихме си кошарките вчера. На Мони са и двете,Happy baby,  едната е Марина (червено с тъмно синьо), другата е Triple chicks (зелено и синьо). Ето ги:  

Сега остава да приберем хаоса в спалнята, да залепим тапетите на едната стена и сме готови. На 10 януари съм на преглед при доктора ми в Стара Загора. Ще си поговоря с него за упойката, за записа на тонове, за всичко. Само се моля бебчовците да не бързат да излизат и да не ни изненадват, че Стара Загора е на час път. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 175
Е,Дени стискам палци и вярвам,че всичко ще е наред с бебчовците. Hug
Любче,леле то наистина не остана до заветната мила среща.И на теб стискаме палци. Peace
Като гледам какъв бебевалеж настана при януарките и като знам,че ние сме следващите.... Rolling Eyes
Танитка,честити ви кошарки,много са хубави. Peace
Виж целия пост
# 176
Нов Ден дръжте се рано ви е. Дано се закрепят нещата.  Praynig Praynig Praynig
От следобяд и мен ме поприсвиват едни контракции, че да видим.
Мъниците не се спират да бълбукат и корема Whistling Whistling
Честити придобивки  Танитка Simple Smile
Виж целия пост
# 177
НовДен, дано да закрепят положението!  Praynig Пфу и няма ли да те пуснат поне утре вечер? Стискаме палци и пиши как си!
Виж целия пост
# 178
Добър вечер!
Влязох да видя какво е положението при януарки и  Shocked 29 вече родени бебенца...уау... между другото, според мен си е чисто постижение, че никоя от нас още не е родила! Много се радвам, че всички избутахме дотук и стискането на кълки е успешно. Оттук насетне, живот и здраве, чакаме да се родят и февруарчетата Heart Eyes
NovDen, стискам палци всичко да е наред Hug
Любче, и на теб, и не се шашкай Praynig

За мокрите кърпички- на мен лично Памперс сензитив са ми потресни, имат кофти аромат. Аз съм фен на белите Хъджис, перфектни са...

При мен няма нещо ново. Вече всички бебешки дрехи са изпрани и изгладени. Взех повечето необходими дреболии, попостегнах багажа за болницата с някои изключения. Остава ми да купя сгъваема кошара и матрак. Контракциите ми са бая силни, корема ми е на камък по цял ден въпреки максималната доза магнерот и но-шпа...това е кофти и защото трудно усещам бебо и понякога се шашкам, че не мърда. Взе да ми писва от типично бременелските болежки и неразположения, но малко остава и стискам зъби Rolling Eyes Важното е после да си гушкам живо и здраво бебенце Heart Eyes
Виж целия пост
# 179
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Сглобихме си кошарата!!!

 smile3533 smile3533 smile3533
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия