Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 255
Misence /jenny/ ,ям....да....Не мога да кажа,че хапвам по-много,но....то такова ми е кръвното.По принцип съм с 80-60......но сега и бременна.Същите проблеми имах  и с предната бременност но само до 5 месец.След това не ми е ставало така лошо.....Но сега май до края ще съм така...
Аз тази седмица влизам в 9 месец.....малко остана......
Виж целия пост
# 256
Misence /jenny/ - оризче, картофено пюре, моркови, препечени филийки с масло и сиренце и чай лайка. Даже пилешка супичка с лимонче. Захранвай колкото можеш, че да укрепнеш бързичко и да минава този грип!

Пепито, и на мен често ми сеслучаше това падане на кръвното до скоро. Пу пу, сега бременна даже е малко по-добре. Гледай да си винаги отпочинала, наспана и да имащ вода под ръка.

Много целувки на всички и се дръжте, че малко остана!
Виж целия пост
# 257
Добро утро!
 Аз пък съм със запушен нос и така са ми се напукали устните от това, че съм дишала цяла нощ през устата, че нямам думи...
Виж целия пост
# 258
Misence /jenny/ ,аз нали в началото на декември бях с такъв вирус.Най добре ми се отрази ориза.Сварен чист,след това с малко сол.Или макарони със сирене...за три дни ми отмина....но това захранване ме влуди......

SAVETO85 , ох и аз с тези напукани устни......Минава ми от балсамче на ЕЙВЪН СЕНСИТИВ.Но забравям редовно да мажа...
Виж целия пост
# 259
Момичета,напуканите устни са симптом и на анемия,при нисък хемоглобин.
Пепче,по-силна храна хапвай.Да се грижиш за младежът. Hug
Леле толкова взе да ми харесва този мързел,че като дойде бебето нямам идея как ще се справя.Никакви оплаквания нямам,чудно се чувствам и дано така да съм до края. Laughing
Виж целия пост
# 260
Аз си ходя като квазимодо с напукани джуки от месец...и то само долната...сега в тоя студ е още по-напукана...мазах кво ли не мазах,и аз мисля,4е е от хгб-то,и накрая намерих външно ле4ение - балсам на СебаМед ама е десет кинта #Crazy
Виж целия пост
# 261
starlet мен ме оправи само черна ряпа с мед. Нищо друго не ми подейства. Защо не опиташ.
Пепи на мен по същия начин ми става лошо като влезна на топло. В Кауфланд щях да припадна на 31. Ама и как топлят само, все едно идваме от 30 градиса отвън, а не от -1 примерно. Като трябва да ходя в някоя банка взимам някой с мен, защото знам, че ще ми прилошее. Ужасна работа...

Аз отивам да направя опит да се епилирам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 262
Честита нова година!!!Много радост, щастие и не на последно място здраве!!!
Аз съм с напукни устни от няколко месеца, но хемоглобина ми е 123.Не мисля че е от това, предната бременност така беше пак че и надути бяха.Тогава взимах какви ли не мазила и ефекта беше нулев, сега съм си взела само за студено като излизам ама и от него полза няма.А как хъркам не е истина, чак детето се шегува с мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 263
На мен хемоглобина ми е добре - 115, ама носа ми е бетон хич не мога да го отпуша. Мажа се с един балсам на Гарниер ама то все с отворена уста съм Sad
Виж целия пост
# 264
Адашче - мед в носа и мед на устните. Ама седиш повечко време. Аз мазах 4-5 дни мед в носа и вече съм пушка. А пък като ученичка си мажех мед на устните и ставаха меки и сочни. Ама стоях колкото може, че малко или много се разтича.

deyzi, и аз съм така с мързела. Така ми е хубаво. Е днес 1 час се настройвах да ударя една стирка на няма и 20 квадрата. Пък като се преместим на по-широкото сигурно ще ми трябват 2 часа. Както и да е - изчистих.
И като се сетя сега какво пренасяне ни чака. Опитвам се да убедя половинчо за моята идея за пренасяне по малко по-малко преди всичко да е напълно готово, но май нещо не възприема техниката
Виж целия пост
# 265
Честита Нова Година!!!!! Пожелавам на всички ни много здраве, щастие и късмет през новата 2012г  и едни прекрасни здрави бебоци на всички ни!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Какви новини само - как хубаво ни тръгна новата 2012 - с бебечета!!!!!!
Честито на НовДен - да са и живи и здрави бебчетата, да наваксват бързо с теглото и да си се прибират вкъщи при мама и татко, който съм сигурна че са най-щастливите на света в момента!!!!!!!

Аз съм добре, новата година я посрещнахме мирно и тихо вкъщи, хапнахме, пийнахме и си легнахме  Mr. Green но както казва сестра ми - тепърва ще се така Wink
Виж целия пост
# 266
Адашче - мед в носа и мед на устните. Ама седиш повечко време. Аз мазах 4-5 дни мед в носа и вече съм пушка. А пък като ученичка си мажех мед на устните и ставаха меки и сочни. Ама стоях колкото може, че малко или много се разтича.
Оф, аз това за меда съм го чувала, ама вече ще взема наистина да се намажа  Sick Сави, то трябва да е разтопен нали, а не захаросан??
Виж целия пост
# 267
А да, не трябва да е захаросан. Ама и без да се стараеш много с водната баня. Най-лесно се маже с клечки за уши. Като след това трябва да стоиш в наведена назад глава. Не е приятно и се усеща как  се стича меда, но повярвай ми много помага. Сребърната вода също. Аз за 4 дни съм вече пушка. Това със 7-те дни не е никак вярно. Странното при мен беше, че като легна да спя ми беше по-леко, от колкото през деня.
Виж целия пост
# 268
Здравейте!
За Русенките -срещите на ЛЛЛ за този месец са : 8 януари, неделя, 16:00 ч., Виенска сладкарница на хотел Рига (бул. "Придунавски" 22), неформална кърмаческа среща с подкрепата на Ла Лече Лига, тема: “Началото - за раждането и за кърменето”

13 януари, петък, 10:30ч., Медицински център по репродуктивно здраве "Д-р Щерев - Русе" (ул. "Видин" 21), неформална кърмаческа среща с подкрепата на Ла Лече Лига, тема: "Митове и факти за кърменето"

И още нещо - на 21.01 ще отварят новото родилно отделение.
Виж целия пост
# 269
Женя 83 мерси за инфото, ако мога ще дойда на срещите, а за родилното  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия