Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 270
Честита Нова Година момичета! Бъдете здрави и много щастливи! На всички пожелавам много късмет през новата година, леко раждане и здрави бебчета!  Hug
Виж целия пост
# 271
Здравейте!
Току що разглеждах помпата за кърма за първи път и ми изникна въпрос:
Как точно да я стерилизирам? Аз имам стерилизатор за микровълнова-трябва да я разглобя на всички дребни части ли или мога да я разглобя на няколко основни части?....ако е на всички дребни (тя има уплътняващ пръстен, дръжка, клапа, вложка...)-това всеки път ли????  Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 272
Здравейте!
Току що разглеждах помпата за кърма за първи път и ми изникна въпрос:
Как точно да я стерилизирам? Аз имам стерилизатор за микровълнова-трябва да я разглобя на всички дребни части ли или мога да я разглобя на няколко основни части?....ако е на всички дребни (тя има уплътняващ пръстен, дръжка, клапа, вложка...)-това всеки път ли????  Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78

На съставните й части-всеки път Crazy
Виж целия пост
# 273
момичета, как се справяте с киселините? при мен е нещо страшно, никакви хапчета не ми действат, единствено содата ме спасява /бикарбонат/, но и тя действа временно Confused
вече почвам да си мисля, че и повръщането ми е заради тях Rolling Eyes
Виж целия пост
# 274
В болниците нали няма микровълномва на разположение на майките?
Аз мисля да си потърся от хапчетата за студена стерилизация, ще си нося една купа, за да мога да правя разтвора в нея. Май на Чико бяха?

Който е ползвал, нека да сподели технологията на студено стерилизиране
Виж целия пост
# 275
Има на хапчета има и на течност.И двата вида са на Чико.Поставят се в купа с вода не помня съотношението но го пише.Течността е в действие 24 часа т.е. 24 часа може да се ползва за стерилизация.Предварително обаче се измиват т.е. трябва за си носиш гъба, и препарат за измиване.Стават много лигави от стерилизиращата течност и трябва много добре да се измият.Ако ще ползваш метод за студена стерилизация само в болницата си вземи няколко таблетки, шишето отива за много време а от личен опит казвам че не е много удобно т.е. в сравнение  стерилизатора за микровълнова в къщи де.Дано съм отговорила изчерпателно...
п.п. Забравих да уточня че се накисват в въпросната течност за 30 минути и са готови за ползване след обилното изплакване за което споменах вече.
Виж целия пост
# 276
Да, разбрах. Благодаря ти!

Аз си имам пълен комплект на Авент - стерилизатор за микровълнова, помпа, шишета. Те така ги продават комплектите. Много съм доволна от стерилизатора, затова не мисля да го сменям. Купих си новите шишета на Авент сега, без бисфенол. Старите ги хвърлих, те си бяха за първото дете.

Но в болницата... не знам дали ще ми дойде кърмата, но мисля да се пробвам, поне да помогна с помпата. А това значи, че трябва всичко да се стерилизира преди всяко ползване.
Купих си кремчето за зърна Лансинох, от тази сутрин започнах да се мажа. Май е малко раничко още, не знам...
Виж целия пост
# 277
Здравейте и за много години.
Мен вече всичко ме боли, а много мразя да съм безпомощна Cry живот и здраве на 31.01 влизам за секцио и вече взе да ме хваща шубето. Киселини и аз имам и само сода ме спасява, за кратко е, но друго нищо не ми действа.
Момичета, в родилното ще ви трябва помпа, само и единствено да облекчите гърдите си, за да не се запушат каналите. Няма нужда да стерилизирате, защото изцеденото се хвърля....Не се дохранва бебето с изцедена кърма в родилното. Аз лично много се възмутих и ми беше много мъчно, че трябва да хвърлям кърма, но това е положението. Бебето на гърдите до откат  ooooh! #Crazy
Виж целия пост
# 278
привет и от мен.честита нова година.честито и на първата ни мама.така е момичета, започва се вече.аз на 04.01 влизам в 9 мес.и започва голямото чакане Simple Smile.в момента милото и баткото сглобяват кошарката.утре отивам при доки за да пуснем изследванията.не съм правила запис на тоновете а чета че повечето от вас са направили.утре ще го питам защо аз не съм:(.вие какво ще ми препоръчате да ги правя ли?иначе всичко е ок при мен.киселини имам кажи речи постоянно.дори и през ноща.лека нощ от мен Hug
Виж целия пост
# 279
Момичета, в родилното ще ви трябва помпа, само и единствено да облекчите гърдите си, за да не се запушат каналите. Няма нужда да стерилизирате, защото изцеденото се хвърля....Не се дохранва бебето с изцедена кърма в родилното. Аз лично много се възмутих и ми беше много мъчно, че трябва да хвърлям кърма, но това е положението. Бебето на гърдите до откат  ooooh! #Crazy
И аз това щях да казвам Simple Smile  Peace
 За киселините - през деня търпя (като съм права не е толкова зле), а вечер точно преди да легна содичка и докато още действа вече съм заспала Simple Smile
Виж целия пост
# 280
Граци, май си права... бях забравила
Виж целия пост
# 281
Благодаря, roni!
Граци, благодаря!!! Много си права, че аз ще я нося в болницата евентуално само за изцеждане...ама изобщо не се сетих и започнах да обмислям някакви стерилизаци   ooooh!...но нали ми е за първи път и постоянно ме стряскат някакви въпроси... Laughing
Виж целия пост
# 282
И аз така  Grinning
Виж целия пост
# 283
Maцки,сега се сети бременния ми мозък - какви са тия юнаци в заглавието на темичката ни Mr. Green,никакви такива, искаме моми!!!!! Laughing
Виж целия пост
# 284
За много години, момичета!! Живи и здрави и само прекрасни мигове с любимите ни хора  Hug
Честито на  Novden bouquet Бързо възстановяване и скорошно изписване!

Аз преди няколко дни купих на бебо първата му дрешка...срамота е, но ако знам какво да купя...
Започва голямото пране на дрешките от баткото... оказа се, че си имаме всичко и за мъничето и няма какво да купувам освен дрешки за изписването. Вие какъв прах избрахте, а омекотител ще ползвате ли? Днес гледах памперсите, даже сложих в количката, но мъжът ми ги върна на рафта - било рано да взимам.
На 10-ти съм на ЖК и трябва да питам какво да приготвя за болницата, спомням си, че доки ми даде списък предният път...
На 7-ми влизам в 9-я, но дано си седи бебо на топло, че мама още не знае какво да прави. Толкова съм объркана...не бива за първи път да ми е  Laughing

Хубава и спокойна вечер  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия