Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 600
Dariparova, кога ти е терминът- може да се засечем в Окръжна, ако решиш да раждаш там?

Искам да попитам дали като бебето си е активно има нужда да се ходи на запис на тонове - има ли някаква връзка между слабите тонове и активността?
Виж целия пост
# 601
Тоновете са задължителни,активността си е друго,т.е след еди коя си седмица се следят задължително Peace

Абе аз за Missgreatest си мисля,4е не е писала доста отдавна????
Виж целия пост
# 602
аз да се включа и тук..възстановявам се след жесток вирус, с 39 температура..не се разминах без антибиотик но ме смаза физически и психически..дано това да е до края..пазете се, вируса е ужасен
Виж целия пост
# 603
аз да се включа и тук..възстановявам се след жесток вирус, с 39 температура..не се разминах без антибиотик но ме смаза физически и психически..дано това да е до края..пазете се, вируса е ужасен

От преди Коледа съм болна и аз не се разминах без антибиотик за жалост. Интересното е  от къде се разболях, като съм си само вкъщи на легло  newsm78 да се оправиш и ти напълно и МАМЧЕТА ПАЗЕТЕ СЕ   Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 604
Спяща благодаря за отговора - успокой ме че не съм единствената. Живи и здрави ще видя какво ще каже док на ЖК във вторник и ако не ми предложи ще го питам. Някой беше питал защо ни е страх - ами не знам честно - струва ми се че ще навредят на бебето, поне ако нямам оплаквания да не ме гледат. Все пак ако има нещо, гъбички или там други неприятни неща, ще имам някакво неразположение, а не нормално протичаща бременност. Поне аз така мисля ......... newsm78
Major да знам за ретината, не сме си писали веднъж по този въпрос, но до сега док не ме е пращал на преглед - на никакъв очен и сега ще го питам .........
А секс ..... какво беше това ........  #Crazy
Виж целия пост
# 605
Кой питаше за лъчвичка?  newsm78 Виждам я на балкончето - да вземе да слезне , та да се отчете!
Виж целия пост
# 606
viki_88 и аз нямах никакви оплаквания, ама миналия месец пуснах урукултура за изследване на урината, поради съмнения че имам бактерии, вместо това ми откриха гъбички.
Виж целия пост
# 607
Неви, да ти кажа май хич не са задължителни тоновете...Поне не навсякъде. Предната бременност, пък и сега само ме викат в поликлиниката на 2 седмици и ги слуша сестрата, но не е онзи запис на тонове, за който говорите. И лекарят ми в Шейново не ми е казвал да ходя.

Утре ще звънна да запазя маса са сряда за 20 човека, че днес не успях. Ще доложа след това.
Виж целия пост
# 608
Добро утро! Много спите! То и аз така де, сега направих    food010 , събрах последните изсъхнали дрехи на бебчо от сушилника и седнах да ви видя. Чакам любимия да се излюпи, че да яхваме колата, днес ще ме води да си видя детето за последно преди операцията. Така че, до понеделник не мисля, че ще влизам тук, макар, че и там имам интернет.
Надявам се, че всички сте добре. Пожелавам ви да е така  Heart Eyes
Виж целия пост
# 609
Добро утро и аз съм на кафе....изпратих мъжът ми на работа,нищо,че днес е именник...почерпете се....


Та излиза тази сутрин да се обува за работа и ООООООООООО,няма му ги кубинките.......някой ги е откраднал......
Но аз отдавна съм го предупредила,че така ,ще стане някой ден....той ербап........
И веднага се усъмни в мен ,че му правя номер.....но не съм аз........Ама да си ги прибира вътре в шкафа........Къташе си новите и ходеше на работа със старите......Сега ще си изкара другите........Довечера като се прибере ,ще му кажа да вземе да си оставя и новите обувки пред вратата/както прави много често/,и с тях ще се прости......
Лек и усмихнат ден ви желая.....
Виж целия пост
# 610
Честито на всички именници и именнички днес, момичета
да им е живо и здраво името и те покрай него да са много здрави Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 611

Абе аз за Missgreatest си мисля,4е не е писала доста отдавна????

Неви, тук съм! Мерси, че се притесняваш за мен. По край празниците не ми остана време да пиша. При нас те все още продължават: днес е имен ден на мъжа ми и моята Коледа Simple Smile Затова искам да ви почерпя с домашно Тирамису:
Иначе, сме добре! Днес съм на последна ФМ, нямам търпения да видя бебчо, поне на екрана на монитора.
Виж целия пост
# 612
missgreatest ,да и е жив и здрав именника!
Никак не се изкушавам.....аз на това тирамису....
Виж целия пост
# 613
Добро утро и от мен.  Hug
Не знам как издържате, аз тичах до магазина за тирамису, каквото видя и искам  Embarassed
missgreatest , да ти е жив и здрав мъжа и всичко най-хубаво   bouquet
zo_ko и Vanya Damyanova, и аз бях доста пъти болна, но без висока температура слава Богу  Praynig по тоя повод мъжа ми вече не ме пуска навънка освен до магазина, и доста скучая. всички много ми говорят да не съм карала кола, тези от вас, които са шофьори, карат ли все още, предвид напредналата бременност? Аз мисля, че ако си внимателен и караш бавничко, е ОК, пък то ако е писано да става нещо и вкъщи може да стане. Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 614
Добро утро на всички!

Честит празник на именниците и всички около тях! Simple Smile

Аз вече втора нощ не мога да спя спокойно в мисли около последните покупки. Все още не сме решили каква да е количката и колкото повече обикалям, толкова повече се разколебавам каква да е ... Сега се колебаем между една на CAM, една на MUSTY и една X-Lander. Ще се радвам да споделите мнение, ако вече имате опит с някоя от тези марки и техни модели, че това е най-солената покупка и се надявам на успея да направим правилния избор newsm53


И помпа за кърма не съм взимала все още ... чудя се дали ще ми е нужна. Опитните мами какво ще кажат ... трябва ли да я купувам предварително и да я приготвям в чантата за болницата? newsm12


При последния преглед лекарката ме насочи към "У-ще за родители" в МЦ "Св. Петка" водено от Диди Димова(вече четох противоречиви мнения за нея). Ходих на безплатна консултация ... естествено всичко описано като съдържание на курса звучи перфектно, но започвам да се замисля дали е нужно да давам поредните 200лв (за краткия курс) / 450лв (за целия). От друга страна с наближаването на датата започвам да се страхувам, че не съм подготвена (макар и теоретично) за раждането ... Какво ще посъвестват опитните мами?  newsm09
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия