Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 615

Почерпете се-днес имам имен ден  Simple Smile
Честито и на останалите именници!

imortisha, аз много исках Мутси и си бях избрала 4rider / опит с нея нямам, но доста се рових в нета да чета мнения/, но зависи какво точно търсиш. На мен не ми се събираше в багажника и минах на план Б - сега съм капарирала тази и чакам бебка да се роди, за да я взема - http://kasida.bg/navington-bebeshka-kolichka-cadet-fiji-sea-kosh … no-534-13754.html
Виж целия пост
# 616
Vanq_p термина ми е 03.02.2012,като гледам и ти си с мен Simple Smileаз в понеделник влизам в 37 седмица и лекарката ми каза да очаквам,но знае ли се Simple Smile
Виж целия пост
# 617
SAVETO85
аз видях,че в сайта има,но самия доктор не иска да ми слага епидурална.
Виж целия пост
# 618
Vanq_p Честит имен ден!Жива и здрава и леко раждане!
Виж целия пост
# 619
Vanq_p термина ми е 03.02.2012,като гледам и ти си с мен Simple Smileаз в понеделник влизам в 37 седмица и лекарката ми каза да очаквам,но знае ли се Simple Smile
Simple Smile Да, аз съм с термин 04.02.2012, може да се засечем . Аз съм стегнала багажа на 80% и тръпна вече в очакване Party.
Виж целия пост
# 620
BoBoDes , що пък точно последния месец да не трябва да се бърка там? Каква е логиката? Аз също съм на мнение, че е хубаво да се прави от време на време мануален преглед. Иначе, ако не дай си Боже имаш разкритие как ще се разбере? И на мен не са ми правили в ЖК. Когато ме приемаха в МД в седмия месец, ми бяха направили такъв преглед. Не знам защо толкова ви е страх от него?
не съм казала, че ме е страх, това което писах по-горе са думите на доктора от ЖК. спомена нещо и за инфекции, в смисъл всяко едно бъркане там долу с каквито и стерилни ръкавици да е, пак носи известен риск. отделно и ако е малко по-груб прегледа си носи други опасности. а и той предварително ме пита кога съм на преглед при другия доктор, тоест прецени, че няма смисъл да ме преглежда няколко дни преди него. ако беше месец, може би щеше да е друго, но за 7 дни два пъти му се видя много.
Виж целия пост
# 621
Благодаря на всички ви за пожеланията  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички който имат повод да почерпят днес - бъдещи мамчета, бъдещи татковци и т.н   bigdance2 .Бъдете живи и здрави и следващата година да палува най-здравте и красиви малчугани около нас  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 622
Добро утро и от мен! Чак сега успях да се излюпя и първо ще се разсъня с безкофеиново кафенце.

Честито на всичко именници - със здраве да си носим името и най-вече безпроблемно раждане. Всичко друго се нарежда.
Исках да ви почерпя виртуално, но нещо не мога да се справя  newsm78
Затова си представете един голям безалкохолен коктейл и любимото ви сладко, пък дано свърши работа  Embarassed
Виж целия пост
# 623
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАМИ, ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС, И ТУК!!!!
Напоследък май пиша по-често на ФБ страницата ни, отколкото тук, но и тук наваксвам с инфото...поздрави на всички и леко бременеене, вече тр.да си стоим перманентно със стинати палчета.. Peace - за всеки случай, че във всеки един момент може някоя от нас да се разражда  Laughing Laughing Laughing Laughing
Да ви се оплача....на 01.01 мъжът ми....т.е. и двамата.. но основно той ...се скарахме със свекъра и свекървата.... мн.жестоко.... сега не си говорят и резервният ключ за вкъщи,който имаха те за всеки случай, дори ходи да си вземе...нямали работа у нас...  ( айде, мен ме оставете, аз съм снаха, ама  те са си кръв)... и такова беше естеството на спора, че въобще не искам да си кръщавам детето на тях...ще ме извинят...все пак 9 месеца е дост.мн.време, за да може времето да поизпита тези, които трябва.... Ицо се дърпа малко щото не искал да си изменя на приказките,ама щом те си изменят на своите... и щом от все сърце чувствам, че не бива да е кръстено на тях... реално спрямо мен и бебето нищо не са направили.... мисля си, че като майка имам право да си кажа мнението и да се съобразя основно с него... най-добре всеки да си го кръщава както му харесва,а не на този или онзи...не ми се разправя подробно, но общо взето.... обещаха ни една опр.сума парична помощ за бебето... а накрая ни дадоха 2 пъти по-малко ( крайно недостатъчна сума, ако ви кажа ще се смеете) си купили домакински уреди...и ни вдигат рамене... и това когато ми трябват средства за доки, за избора на екип, за престоя, за Анти-Д инжекция евентуално ако болницата не ми осигури..дори не съм си купила нещата от списъка за боницата на АГ-то..... и има още толкова некупени неща...а преди това и лъжи..относно точната сума, която получиха от една рента...и която уж чакахме 4 месеца....и ние ги зиловихме в лъжа,ама от др.хора...и чак тогава признаха...превърнаха го на бит пазар направо..мн.неща се събраха вече, чашата преля.... обичам съпруга си,ама и аз си имам самочувствие... и детето ми не може да става един вид обект на подигравки...и сега ми предстои тежък разговор с мъжо щом се наспи, че се върна от наряд изморен...по телефона му споменах, той малко настръхна....ама... няма къде да иде, ще се наложи да ме изслуша..майка съм ,не съм на петела устната все пак!!!!  Crazy
Виж целия пост
# 624
само по-спокойно с тия семейни дрязги, че накрая ще навредиш на себе си и на бебето. поне при мен така стана при подобна история - свекъра беше обещал една сума след като родя, и то назаем. веднага след раждането обаче се изметна и не даде нито стотинка, и аз от рев и нерви /щото нямаше от къде другаде да вземем, и трима души на квартира с 200 лева беше много забавно/ кво направих - спря ми кърмата Rolling Eyes
но и на мъжа ми съм заявила, че баща му не е човек, достоен за уважение, и никога няма да си кръстя детето на него. тъй че кажи на мъжа си спокойно какво чувстваш и мислиш /особено щом и друг път сте ги хващали в лъжа/, и дали иска детето му да прилича на тях, може и да размисли. то по-добре на никой да не го кръщавате, отколкото после да те е яд цял живот Rolling Eyes
п.п. не казвам, че детето прилича на този, на когото е кръстено, но все пак мен лично мисълта че съм го кръстила на някой, който не уважавам би ме убило Rolling Eyes
Виж целия пост
# 625
Именно,миличка, в кожата си няма да се побера ако допусна това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мъжът ми беше толкова бесен след тия кавги, че даже като ми видеше да ми мърда бебо в корема..вместо да се умилява и да го целува както всеки друг път..почваше да хута, да псува...бебето ми не заслужава това....2 дни беше супер навъсен и аз се чудех за какво друго да говоря, не исках да наливам и аз масло в огъня,ама мен още ме държи, не се забравя всичко това... и на сватбата дойдоха с ръце у джобовете, като гости - даже по-зле, че не дадоха и 20 лв дори, нищичко не дадоха, баща ми плати всичко....облече и синът им като принц....а те дори мерси не казаха..все едно вс.е в реда на нещата.... не дадоха нищо...... халките ни купиха със заем 2 месеца преди това.... и това беше.... 40 лв за едни снимки пред ритуална дадоха ..не на нас, на онзи мазния- варненски го знаят....и после се чудят що имали малко снимки...ами, що...щото са скъпи и ви набутаха,ама..като сте си такива.... на мен ми е обидно понеже 1 път не са ми звъннали мен лично да ме питат как съм, трябва ли ми нещо, как се справям като Ицо е наряд например,че ходех на работа и вечер съм още по-зиморена..все пак бременна..дали ми е било до домакинстване.....и че аз тр.да изкарвам кучето вечерта...сама..понякога в лед и дъжд... няма... ами...колко пъти сме оставали с  последни 10-15 лв за 2-3 дни...време...какво да сготвиш....с тези пари..и какво да ядеш...и как не смея да гледам реклами да не ми се прияде нещо..щото тр.да изтикаме до заплата...те на 600м живеят.... и се е случвало да знят, че нямаме и пак нищо...2 пъти ми донесоха плодове в по 1 торба за цялата бременност... и сме се виждали 6-7 пъти общо..от които аз сама отидох....хем от скука, хем..викам си...да ми видят, аджаба корема, да се сетят, че внук ще имат....за тези 8 месеца....а майка му си е в тях по цял ден..безработна..ами, да ми предложи да дойде да ми помогне...ето, вече трудно чистя аз....не и както трябва....няма братче...да не говорим как живяха у нас..и докато не вдигнах патардията на Ицо не се и почувстваха неудобно....не се и изнесоха,ама и работа не търсеха..като търтеи..аз и мъжо на работа - те се разполагат у нас по цял ден..ТВ, сериали... и живяха 4 месеца и без нито сметки да плащат, нищо... цял ден се прескачат тука...изнесоха се и ни оставиха сметки за ток, вода...да се чудим откъде да плащаме и техните разходи...нито помощ за жилището, нито за сватбата, нито за бременността..име ли - име друг път!!!!!!!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз знам, че свекървата ги яде с 2 ръце,ама и свекър ми..като не е 100% мъж да тропне с крак, да удари по масата....и слуша само,а той работи...и той изкарва парите..значи.... и той не заслужава...пасивните хора, които винаги чакат др.да движи нещата... не заслужават имена на тях..така мисля аз........
Виж целия пост
# 626
Честит празник на всички празнуващи!

Моля, почерпете се виртуално за здравето на сина ми Йоан  Heart Eyes

Виж целия пост
# 627
primavista7 писна ми от разправий от страна на свекърва ми. Една въртележка за леглото каза че ще купи тя - от тези с играчките, които се въртя и свирят, и всеки път като се чуем казва колко е била скъпа, ама нямало как била обещала, ще е купи.Хич и неискам да ми я купува и без това каза, че леглото което сме купили е било „лайняно“ та на мойто лайняно легло няма да стой добре нейната прекрасна въртележка. На всичко отгоре парите залеглото са от майте родители и не пропусна да пита колко струва - почна да изчислява колко пари давам моите родители за бебка.
Трудно е да не обръщаме внимание ама да се постараем да избягваме отрицателните емоций да не навредим на бебчовците ( то намери кой акъл да дава - където рева за всичко ама се опитвам да ви давам кураж )
Виж целия пост
# 628
Ани,спокойно бе мила......Всеки е минал през това.Най лошото е ,че почти всички сме били бременни по-това време,почти накрая преди раждане....и т.н..
Поговорете си с Ицо и ако решите кръстете детето с име което ви харесва...не си заслужава да му слагаш име,само и само от уважение...И  съм казвала нашата ситуация...Анджела на дядо си Андрей,така ми харесва,така я кръстих....е не спряха да коментират,че не зачитали те такова име...детето е вече на 6г,един път не му каза Анджела,Анджелка,Ади.........ами Аджелоооооооо.
Е да се ядосвам ли......ай стига бе.......
Приятелката ми до последно казваше детето й ще се казва Рая.. на свекъра  й Райчо.2 седмици преди да роди идва да се видим и реве........Имали проблеми със свекъра,ще кръщава детето на свекървата-Христина...
Е, детето се казва сега Христина и за нищо на света не съжалява.....
Така,че вземете си вие решението сами за името,не се съобразявайте с никого....
Виж целия пост
# 629
primavista7 и моята свекърва не ни е дала нищичко, айде сама е  свекър ми е починал и като се скараме казва - повече нищо няма да ви дам, нищо няма да видите от мен - от къде тази наглост незнам ................... само се успокой малко, намали парата да не ви стане нещо , че аз като се ядосвам получавам контракций ......................  Hug Hug Hug успокой се вредим си на нас да знаеш на тях не им пука за жалост.

Детето си е ваше не тяхно, решете двамата, които се еърди да се сърди. Аз заявих от начало на свекърва ми че детето няма да е на нея, тя каза е толкова ли не заслужавам - е да НЕ ЗАСЛУЖАВАШ И ТОЧКА И НЯМА ДА Е НА НЕЯ, мъжът ми също ме подкрепи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия