Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 630
Здравейте и от мен  Wink Аз продължавам с гастрита и болката,която на моменти е нетърпима!Сутринта реших да ям обикновени бисквити и чаша прясно мляко и отново ме заболя  Outta Joint Явно много ми е раздразнена лигавицата.Обадих се на гинеколога вече и му казах,че съм с болки и повръщане та човека ми каза да спра с Магнерича и Малтофера и да си купя Ранитидин и Алмагел,можело по една таблетка ранитидин да вземам на ден.Дано се оправя,че е ужасно.Никакво ядене не ми понася  newsm45 Е и аз се оплаках.Хайде лек ден на всички:)
Виж целия пост
# 631
Добро утро и от мен...

Честити имен ден на всички именници и техните семейства!

Аз не мога да насмогна да изчета всичко все още, но видях, че и др мами се оплакват от лоши настинки...Да ви се оплача от началото на Декември ме хвана и мен и тъкмо се пооправих и хайде с нови сили на Нова година пак болна...отидох при личната лекърка  и тя ми изписа антибиотик и тъкмо се зарадвах, че най-накрая ще ми мине и изпих едно от хапчетата и се оказа, че нещо не ми понася и го спрях и за мой "късмет" от 2 дни ми се е прищипал някакъв нерв от лявата страна при ребрата....нито да седнеш, нито да легнеш, не мога даже да се изкашлям...сутринта от 4 до 7 стоях права докато преминат спазмите, а те  бяха толкова болезнени, че направо беше кошмарно...
Primavista не се ядосвай излишно за глупости, толкова години са такива няма да успееш да ги промениш, гледай с бебчето да сте добре , да си спокойна  и на щуротията им си подсвирквай, кръстете си бебчо както ви сърце  казва и това е...хора всякакви...

Искам да попитам, тъй като до сега на мен не са ми правили запис на тоновете на бебето, а видях, че сте писали, че е задължително...но от коя седмица ? Това ми е първа бременност и до сега само на прегледите за малко доки пуска тонове,тя вс път ме гледа на 3Д, 4Д...просто й е такъв апарата... във вторник, ако издържа до тогава де.. съм на преглед и да видим с гадните кандиди дали се разделихме....
Виж целия пост
# 632
На мене също още не са ми правили запис на тонове, само акушерката ги чу веднъж за малко с апарата, защото доки тогава не ме гледа на видеозона.  Peace
Виж целия пост
# 633
Здравейте, момичета! Рали, честит ти именник! Голяяям да порастне! Да е много здравичък, умен и добричък, за радост на мама и тате!
Ванче, честит имен ден и на теб! Само здраве, късмет и леко раждане!
wonderteddy, млякото дразни и раздува стомаха. Не си играй с бисквити, още вчера ти казах, като препатила, вземи си медикаменти. Ранитидина също е слаб и не вярвам да ти помогне при това тежко състояние. В такова положение сме, че не трябва да си усложняваме допълнително нещата.
Пепито, как така му взели обувките? Къде са били тези обувки, че да му ги откраднат? Извън апартамента ли?  newsm78
Ванеска, ами то и ти си именничка... Е, хайде честито и на теб!
Виж целия пост
# 634
Благодаря на всички ви за разбирането, съветите и подкрепата....  Peace Hug
Аз контракции нямам...и не си ги слагам толкова присърце нещата, че те да ми предизвикат такива..аааа,няма ли,ама с мъжо като говоря ( може би и поспоря) ...знам, че ще се наема доста... от всичко най-мразя някой да ме прави на проста.... не и на по-проста от тях пък точно.... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Иначе за онези.... уважавам ги само понеже са родители на мъжа ми...иначе..да има как...да контактувам само с него от цялото му "прекрасно" семейство..най-добре... ама на...не може... всички там са башка луди...всеки луд с номера си... аман!
Ама за майка му и баща му...поради липса на какво да си преместя от единия в другия крачол....даже няма да преместя нищо  Joy Joy Joy Joy Joy или ще си запазя правото...като се роди бебо..ще местя неговата чурка в разл.крачоли... в знак на моя протест..  Crazy всеки път щом ме ядосат тези  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 635
*starlet* ,ние живеем в малък град до Варна.всички се познаваме.На 2 етаж сме и м/у  нашия и на свеки апартамента сме сложили дървена етажерка за обувки.Тези по стари,кални,чехли джапанки.......Обаче на мъжът ми работните кубинки са големи и винаги кални и мръсни,той си ги държи там.Имаме и кутийка с боя и четка,там си ги чисти и лъска.та снощи са му ги откраднали.......
Ядосва се и псува.....ама за какво ли?Той си е виновен.Колко пъти съм му казвала да не си оставя обувките,маратонките или чехлите/новите/ на вън......
Виж целия пост
# 636
Честит имен ден на всички именници!Със здраве да си носите имената  bouquet
Прочетох драмите покрай свекърите и не мога да ви се начудя защо чакате на тях за каквото и да било?!Никой няма да се постави на ваше място!Единственото,което ще си спечелите,ако ви подарят нещо или ви го дадът на заем,ще е натякване за цял живот!Как ако не били те,аджиба -край!Щял е света да свърши ooooh!Нищо повече!А пък това с кръщаването на свекървата или на свекъра-никога Naughty
Виж целия пост
# 637
[pisiana, ако си там живот и здраве ще се засечем. Ти в каква стая мислиш да бъдеш-ВИП или не?
   Мисля в обикновена стая да съм.Колкото и да е зле,няколко дни ще се издържи все пак.
  И да честитя на всички именници!Да сте живи-здрави и щастливи  bouquet Hug
Виж целия пост
# 638
Рали, Честит Имен Ден на красивия сладур със страхотното име българско име Йоан!!
Много да те радва! baloni smile3510 newsm51 Моят син много се радваше на емотикони! Ако е около теб му кажи, че тези са от Ники и от мен Grinning

Честит имен ден и на всички останали, които празнуват!

За свекървите и прочее roni.k ви е казала нещо много умно
Единственото,което ще си спечелите,ако ви подарят нещо или ви го дадът на заем,ще е натякване за цял живот
Mr. Green
Хич и не ви трябва и Примависта, извинявай, че ще ти го кажа, знам, че са постъпили много изродски да ви обещават и да изменят на думата си, но защо въобще сте разчитали на тях за тези неща, мила. Вече ще си имате обица на ухото. За съжаление, човек се учи от опит. Но и по цял свят е така, родителите ако искат /и могат/ помагат, отговорността си е изцяло на младото семейство. Как ще се оправя. За всичко. Не разчитайте на помощ и някой нещо да ви дава. Така е най-добре. Ще видиш.
Виж целия пост
# 639
Добър ден, момичета!
Честит имен ден на всички! Няма да ви споменавам по именно, за да не пропусна някого Simple Smile И ние в семейството имаме много именници да ще се почерпим за здраве довечера! Simple Smile

 Запис на тонове не са ми правили, той не е задължителен, ами си е по-преценка на доктора.
Виж целия пост
# 640
Честито и от мен на именниците!

Ани, по-добре да са далеч и да не ви се месят свекърите. Аз като бях в болницата и се чухме да и кажа, то не беше охкане, драматизиране, паники. Е аз нея ли да успокоявам или себе си. После пък искаше да ме прибере - ми тя колата пред болницата, не съм саката. Да ми носела готвено - ще си направя каквото ми се яде. Много мразя някой да ми слугува или да върши някаква работа, за която аз си имам ред и претенции. Пък ясно, че няма да се направи по същия начин. Не мога да се оплача  от моята свеки. Има си доста кусури и много се надявам като се съберем на едно място да не се меси, но поне не е някои изрод като на Танита, Любчето или Ваня.

Това обаче с парите... Много мразя някой да ми обещае нещо и после да се отметне. Ми като не си сигурен си мълчи бе. Е така имаме едни съседи, на които сме дали пари назаем. Аз съм много бясна, защото половинчо не си ги търси. Дали сме ги юни и уж за месец - два щяха да ги върнат. Е кое време стана. На всичкото отгоре много силни вилни обещаваха, че ще дадат някакви неща за бебето, ама на нищо (не, че щях да ги взема след всичките тези неща). Пишат се за големи приятели, ама твърде много се изложиха и не е само с парите има и други неща. Ама както и да е. Аз си знам то има кой да го върне, няма да съм аз.

Малко ми е жал, че ще се отрчеш от хубавото име, но щом е такава ситуацията и аз бих го направила.

Относно шофирането. Аз също си шофирам още и нямам проблем. Но разстоянието от корема до волана е повече от педя. Според мен е важно да ти е по-свободно там, че не дай си боже ако стане нещо да е по-малка вероятността от увреждане на корема.
Виж целия пост
# 641
Направих резервация за Дон Домат Лозенец за 20 човека за 11.01 от 13ч. на мое име (Ралица Попова). Ще се видим там и дано няма отпаднали  Peace.
Виж целия пост
# 642
Честито на празнуващите днес! Да са живи и здрави  Simple Smile

Аз пък си мисля, никой не е длъжен да ни дава пари, да плаща сметки, да помага ... Ако искат ще помагат, ако не - няма  Peace Аз пък и не обичам да ми се бъркат, предпочитам да сме самостоятелни и сами да се оправяме. Живеем със свекърва ми, но това не означава, че тя трябва да прави или дава нещо за нас или за децата  Laughing И ние и тя сме свободни хора и правим каквото и когато преценим  Wink

На тонове съм ходила веднъж. С първото бях много стриктна, сега - не. Струва ми се излишно.

Относно подготовката за раждане има доста опции - курсове, дули, книги, лекции ако щете .. зависи с какви средства разполагате. Нищо от това не е излишно според мен, само може да ви помогне  Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Здравейте  Hug

Честит Имен Ден на всички именници днес  bouquet
Primavista четох и препрочитах постовете ти....сигурно вдигнах и кръвно #Cussing out То все бива бива, ама тяхното на нищо не прилича. Не че моите са се изсилили да пазарят или да ме питат дали имам нужда от нещо... Не ги интерсува нищо, а после ще се счупят от театър. Ужасява ме момента.
Има си доста кусури и много се надявам като се съберем на едно място да не се меси

Стискам ти палци fingerscrossed


Виж целия пост
# 644
За свекървите и прочее roni.k ви е казала нещо много умно
Единственото,което ще си спечелите,ако ви подарят нещо или ви го дадът на заем,ще е натякване за цял живот
Mr. Green
Хич и не ви трябва и Примависта, извинявай, че ще ти го кажа, знам, че са постъпили много изродски да ви обещават и да изменят на думата си, но защо въобще сте разчитали на тях за тези неща, мила. Вече ще си имате обица на ухото. За съжаление, човек се учи от опит. Но и по цял свят е така, родителите ако искат /и могат/ помагат, отговорността си е изцяло на младото семейство. Как ще се оправя. За всичко. Не разчитайте на помощ и някой нещо да ви дава. Така е най-добре. Ще видиш.
Peace И бих допълнила - ако ви дадат - дадат. Ако не, вдигаш глава, повтаряш си, че никой не ти е длъжен, не се ядосваш и си намираш начин да се оправиш сам, както е писала Shada. Горе главата и не се ядосвайте за глупости. Сигурно мъжът ти е разочарован, но така или иначе не може да промени нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия