Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 315
Любче Стискаме палчетааа , още малко и ще гушкаш мъничетооо
*starlet*Скорошно оздравяване , за кашлица много помага чай от босилек ... доста гадно ама лекувито. И на мен утре ще ми правят тестуване  за опойки за всеки случай ако се наложи секцио ,защото преди години като ме оперират и правя алергична реакция от опойката ,ама докторите от Пирогов не казват каква е опойката ... та така
Как ли е НовДен момичета , а бебоците й ... нямам търпение да се включи и да каже какво става
Виж целия пост
# 316
Привет,мамите Hug Вчера ми беше последната ФМ-дребен е почти 2кг-1905кг,и има огроооомни очи Mr. Green Как се дзвереше милото в тъмното,и едно носле наострило(на моето ми замяза) Wink Плаценти,води,дъра-бъра вс.било ок.Напарвиха ми ЕКГ,по-натам срещичка с анестезиолога и да видим кога аджеба ще си отворят устите и да ме светнат за какъв...са тия изследвания newsm78 И милото се наместило вече с главицата надолу-готов за излитане,ама..Иначе аз си спя,киселини никакви-ще е плешив аз си знам,въпреки че големия беше с коса и нямах пак.Тука едни мъгли,влаги-чудя се кога да пера(то кво ли имам за пране Mr. Green)и как ще съхне всичко..Мама пристига другата седмица-ще си бием шамари месец и половина,ама като се затръшкала-ми да дойде Simple Smileстар-голям зор бе маме и ти,къде ги завъждаш тия чудеса-айде лекувай се,по бабешки си помогни,мани тия АБ-та(св.мас с аспирин на вестник,на гърдите,мед на вестник на гърба-лапай медец колкото ти душа сака и тъй)Хайде лек и хубав ден HugП.С.-БУБЕ,И НА ТЕБ МНОООГО ПОЛОЖИТЕЛНИ МИСЛИ И БОГ НАПРЕД-ТИ СЛЕД НЕГО Hug
Виж целия пост
# 317
Стар за бронхит прилагам инхалации.Не съм си купувала специален уреда, а ползвам един уред за почистване на лицето.Слагам щипка сода и пакетче лайка в резервоара.Колкото издържиш, много хубаво отваря бронхите.Аз лично съм против АБ и особенно като каза е си го пила преди 2 седмици, не вярвам да има много действие.....
Любче стискаме палци всичко да мине най бързо и безболезнено  Heart Eyes
Виж целия пост
# 318
starlet Радвам се, че се разписа. Тая нощ, като подскачаках от киселини, си мислех ти как ли я караш. Като пишеше, че спиш права почти и че повръщаш. Дано бързо да се оправиш от този бронхит. Много гадно  Hug

Босилек - внимавайте! Пие се за разкритие и по-лесно раждане. Ама като наближи раждането  Rolling Eyes

Мойто бебе едричко.. да. Ама те не показват много вярно винаги апаратите. Пък и с тоя голям корем щеше да е срам да излезе малко бебе накрая  Laughing Laughing Мъжо се е родил 4800, май го писах някъде сутринта. Ако се е метнало на татко си, ще мине 4 кг.

За тестовете за алергия към упойки аз прочетох тук ,в нашата тема. Питах доки днес и тя каза, че е добре да се направи, но не ме е задължавала. Трябва да си внеса таксата за избор на екип другата седмица, защото всички изследвания за раждането ми влизат в нея, да не ги плащам отделно.

Любче и от мен силна прегръдка, стикаме ти палци и ще те чакаме с новините  Praynig Praynig Hug Hug Hug Hug

happy cveti, добре дошла при нас! Аз тук пиша напоследък често, иначе съм от самото начало в темата. Но предните срещи все ги пропусках. Само със Спящата се видяхме веднъж. Така, че и на мен ще ми е за първи път, така да се каже  Heart Eyes
Виж целия пост
# 319
Да допълня, че срещата е на 11.01.2012 г., 13 часа, в Дон Домат на Хемус.

За януарската среща - като гледам желанията ще е най-добре да я направим след 10 януари. Ако искате напр. на 11-ти, сряда - 13,00 ч. някъде. Мамите, които ходиха в Дон Домат да кажат, готино ли беше там или да сменим.

....

Всички са добре дошли!   Hug

Иначе се броим за резервацията.  Peace Дотук потвърдилите сме:
1. Ели - Елси
2. Сия - Спящата
3. Жени - Misence
Виж целия пост
# 320
Да допълня, че срещата е на 11.01.2012 г., 13 часа, в Дон Домат на Хемус.

 newsm10  Нещо не съм разбрала, запомнила съм само числото 13. Ами супер, на мен ми е още по-удобно
Виж целия пост
# 321
За много години,да сме живи и здрави-ние и семействата ни.Леко раждане и розови бебчета!
Ние започнахме с покупките.Остава да купим легълцето и козметиката и евентуално един скрин.С другите нещица мисля,че съм готова.
За сега лек ден от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Misence /jenny/ Това не го знаех за босилека . Мерси за информацията Simple Smile
Аз много искам да дойда на срещата , но малката ми братовчедка има рожден ден тогава и незнам кога ще решат да го празнува , за това не смея да се запиша , че да не ви излъжа
Виж целия пост
# 323
Мами здравейте и тук!
Най-сетне си видях бебчетата! Миличките само кожа и кости са. Сега активно трябва да дебелеят и растат.
А ето и статистика за първа страничка: Калоян - 1850g; 42см. Михаил - 1480g; 38см. родени на 31.12.2011
Виж целия пост
# 324
NovDen, екстра са юнаците ... да са ти живи и здрави  Heart Eyes
Виж целия пост
# 325
Мами здравейте и тук!
Най-сетне си видях бебчетата! Миличките само кожа и кости са. Сега активно трябва да дебелеят и растат.
А ето и статистика за първа страничка: Калоян - 1850g; 42см. Михаил - 1480g; 38см. родени на 31.12.2011

Честито да са живи и здрави ! Дано всичко мине  добре , бързо да растат !

Виж целия пост
# 326
Момичета, аз все нямам време да пиша и ето че времето лети и идва време за бебетата ,

изпрах някой дрехи от каката , но повечето няма да ги ползвам, сега такива неща има вече като че ли преди нямаше

шишета - вие какви ще купувате ?  Преди ползвах на д.р Браун , но сега незнам дали има по хубави !

количката - ще я купя като родя , спряла съм се на няколко модела!

обиколници - незнам какви да купя , мами от \варна помогнете ми , ходила съм ня няколко места , но немога да намеря кой знае какви

Зимни дрешки какви ще купувате, яке, или ...

Виж целия пост
# 327
NovDen,честито още веднъж,да са ти живи и здрави момчетата.А ти как си?
Виж целия пост
# 328
"Хилоу", мами! Simple Smile
 NovDen, ще порастнат за нула време юнаците! Simple Smile

 Любче, права си да не вярваш в суеверия Simple Smile Успех и всички сме с теб!

 Vanq_p, аз мислех да ходя на отворените врати, но се отказах, че там родих и първия път и в сайта им видеото е много добро, но утре съм в Окръжна на преглед и мисля да питам някоя акушерка за това-онова Simple Smile

 Misence/jenny/, и моя мъж е бил 4,5кг бебе Simple Smile И днес като бях на ЖК ми каза доки, че бебо е 2800г. Simple Smile - с две думи Шишо-бакшишо! Mr. Green
Виж целия пост
# 329
NovDen добре са мъниците, ще пораснат, това им е работата сега. Hug Hug Praynig Praynig Hug

Да се отчетем и ние. Днес бяхме на консултация - мишлетата ни вървят нормално- видимо нямат голяма разлика, сега са около 2500-2600гр. Доки ме вика пак след седмица. Изписа ми вагинални глобули, за да почистим вагиналната среда профилактично. Беше на две дали да ме прегледа гинекологично, но го оставихме за 10.01, ако не родя до тогава Whistling Whistling Утре ще правим последния тест за антитела.
Хемоглобина е добре, продължаваме с Магнерич-а, макар че вече няма много ефект въпреки максималната доза 3х2 пак получавам контракции от време навреме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия