133 арабки диви и красиви посрещат 2012

  • 68 270
  • 741
# 285
Момичета кокичета, нямам техническа възм. да пиша защото ми се скапа зарядното на лаптопа за кой ли път и липсата на нет в т.нар. работа съвсем ме докара до отсъствие.  Embarassed

Не можах да изчета всички коментари, изв. ме.  Praynig

Исках да кажа някои неща, ако имате нужда от моето мнение.

Първо ми е мъчно, че хабим сили в спорове, които дори не са градивни. Чувствам, че усилията ми да запознаем хората с арабския свят са напразни или поне се постигат с много труд. А вижте как хубаво се получава когато градим - разкаваме, пишем, превеждаме. Моля Ви, с цялата си любов, да пренасочим енергията си в друга посока.  Praynig Praynig Praynig Praynig

Второ, за Асад - нашето семейство, както и други, разбира се, е в окото на бурята! Ужасно е да не знаеш дори как са.....а аз обичам тези хора и ми е много мъчно. Всяка  от нас, а особено тези с близки в Сирия сама знае колко я боли, дайте да си оказваме подкрепа, а не да си доотчайваме от липсата на взаимопомощ, макар и виртуална.  Peace

Аз казах вече защо не ми се коментира. Отделно, че на него се възлагаха надежди, наистина, но реакциите му - ужасяващи и затова хората са като попраени, струва ми се, че дори не могат да повярват на ставащото.  Tired Embarassed Затова и много са като глътнали бастун. Не се сърдете, всеки реагира различно, и всеки извървява път до окончателно своето мнение различно дълго. Моят беше по-дълъг от на половинката.  Rolling Eyes    

Трето, още един мотив да си мълча е, че пазя близките на любими хора от излишни притеснения, тези близки четат тук, а децата им са далеч!!!!

В религиозен спор не ми се влиза, не съм запозната, обаче това с боя не е ли както в много други постулати свързано с хиляди условия? Колко хора все пак са чели Шериа?

Обичам ви и ви желая лека нощ. Ще се опитам и утре да се вясна.  
Виж целия пост
# 286
Съгласна съм с теб ,Амалке

     bouquet    bouquet

  bouquet                   bouquet



Виж целия пост
# 287
Хаха ЖРИЦАТА - харесва ми. НА люобвта може би  Hug   bouquet.Пожелавам ти да си изкараш страхотна почивка.

АЛ ФАСИ - продължаваш да се излагаш и смятам да се занимая с теб за последен път - относно акъла - не се пише пулучава а ПОЛУЧАВА. Така че няма какво да коментираме. А това че се рови някой - ами ти сама си го изпроси. Никой не би се подиграл с нещастието на друг ако не е предизвикано. Не се отказваш и с това се получава колко си низка и проста. Нахълтваш в тема където се подкрепяме със своите неволи и проблеми и започваш да ни плюеш - ти какво искаш - да стоим и да гледаме ли. Е няма да стане - ние се оставяме да ни тероризират само нашите мъже(и любовници) насилници араби. Щом си разведена знаеш какво е да живееш с човек който не те цени и те наранява. Но давай хвърляй камъка.Така че крайно време е да видиш колко си смешна и да престанеш с нападките. А ако продължаваш внимавай да не си прехапеш езика че тя отровата е опасна  Mr. Green
А пък ние за да покажем че сме умните  Heart Eyes да престанем да и обръщаме внимание.
АМАЛЧЕ  Hug - разбирам ви защото знам какво е да чакаш вести и да нямаш и да не знаеш живи ли са близките ти и любими хора. Макар и не както вие чакате вести(все пак аз само от виртуален ...чаках)  Peace НИкой не заслужава такава съдба - и за съжаление обикновенните хора са потърпевшите. На всички които го изживяват съчувствам.
Знаете че не пиша често( сега и защото ще се изживявам като прелюбодейка), но винаги мислите ми са с вас и ви чета редовно.
Благодаря на всички ви за разбирането и подкрепата, която ми оказвате винаги  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 288
аууу, много съм разочарована!

Когато погледнах, видях, че последното мнение е на някоя си Жрицата. Така се изкефих, викам си, еее те сега некоя нова гостенка ще ни споходи  Mr. Green  Такива надежди залагах, а то било нашата Вежда   Crossing Arms  Жалко, надявах се на нова история в тон с името.  Жрица, искаш ли да ти помогна, много ме бива в историите, тази от пакистанската тема ще бледнее направо. Голям потенциал има в това име, да знаеш, недей да го посрамиш!
Аз пък си помислих, че се е увеличил броя на жриците дето са  последвали примера на главната и са решили и те да списват в темата.

Амал, сега ми е кофти , че започнах тази тема и пак се скарах с половината съфорумки. Но нали съм си чаровница, никой не може да ми се сърди дълго  Party  Ама вие сте виновни,  все  ме поднасяхте, че шилото се е  кротнало  Naughty
Аз се чудя, света винаги ли е бил толкова зле, или просто откакто ми се изнежиха сетивата го чувствам така  Rolling Eyes

Русалке, ти ме урочаса  Mr. Green  вече не съм чистница. Но пък малката, машалла ще надмине и мен. Много е подредена,спъне ли се от килима, сама го оправя. АКо види косъм идва и го слага на главата ми, така де, всички по местата. Грижи се да не оплешивея  Simple Smile

Никито, Шамс, Айша, Алвера, не се хабете!
Виж целия пост
# 289
О,Жрицата...(многоточието е всъщност въздишка, изразяваща възхищение и малко завист, че първа си се сетила   bouquet)

Шило, и аз нема да се хабя вече, има по-стойностни неща от една такава подобна.

А аз да си ви почерпя, че моето малкото днес има рожден ден.

   
Виж целия пост
# 290
  Алверка , честит ти рожденик ! Да ти е жив и здрав , много щастлив. Нека в живота си да среща само доброто , да има много успехи , и винаги да бъде обграден с много любов  Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
Алверка, да ти е жива и здрава красавицата! Да расте весела, умна, красива, обичана! Весел празник!
Виж целия пост
# 292
АЛВЕРА ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ЩЕРКАТА. МНОГО ДА ТЕ РАДВА И МНОГО УСПЕХИ И ЩАСТИЕ В ЖИВОТА И ЖЕЛАЯ   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 293
Алвера-да ти е жива и здрава принцесата!!!Да расте все така щастлива,обичана,умна и красива!!!
аз пак съм през телефона,та ще го карам накратко,около нас е спокойно,друго няма да коментирам.
да се похваля и да подразня стюардесата Лю,вече и най-малките ми дънки,които не се затваряха са ми широки.
каките си донесоха осенките,да си призная,очаквах да са по-зле.
шило-завиждам ти за подреденото дете
Виж целия пост
# 294
Алвера-да ти е жива и здрава принцесата!!!Да расте все така щастлива,обичана,умна и красива!!!
аз пак съм през телефона,та ще го карам накратко,около нас е спокойно,друго няма да коментирам.
да се похваля и да подразня стюардесата Лю,вече и най-малките ми дънки,които не се затваряха са ми широки.
каките си донесоха осенките,да си призная,очаквах да са по-зле.
шило-завиждам ти за подреденото дете
Виж целия пост
# 295
Алвера-да ти е жива и здрава принцесата!!!Да расте все така щастлива,обичана,умна и красива!!!
аз пак съм през телефона,та ще го карам накратко,около нас е спокойно,друго няма да коментирам.
да се похваля и да подразня стюардесата Лю,вече и най-малките ми дънки,които не се затваряха са ми широки.
каките си донесоха осенките,да си призная,очаквах да са по-зле.
шило-завиждам ти за подреденото дете
Виж целия пост
# 296
Алвера да ти е жива и здрава малката и много щастлива  bouquet  bouquet  bouquet nbirthday newsm38
Виж целия пост
# 297
Алвера, честит рожден ден на малката къдрокоса чаровница! Желая й весело и много усмихнато детство, здраве и късмет!

Мъгла, ти след дългото отсъствие, направи забележително включване Simple Smile. Ще споделиш ли с каква диета отслабна?

Амал, много ми хареса написаното от теб  bouquet
Виж целия пост
# 298
здр  принцеси  Hug 
Тука е играла метлата  ?
Не  сте ску4али май  Laughing
Дребното  от  в4ера е на градина  и аз още немога да вляза във ритъм  да ставам  толкова рано  Tired,като  пребита  съм  Crazy
Купих си една кулинарна  книга  на Джулия 4айлд  и ся ще се прая на кулинар(  Outta Joint )
Виж целия пост
# 299
Лю-и аз искам кръстница.не е честнооо
Астарта-как са сладурите?Иначе кг ги свалих с кафето.
Намерих един форум,уроци по 2вида кюрдски,като ми се оправи нета мисля да се захвана с учене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия