Извеждате ли децата навън

  • 9 195
  • 137
# 75
Да се оплача болна е малката незнам дали от това ,че заради мъглите 1 седмица почти си бяхме във вкъщи и сега като започнахме да излизаме се получи така или от променливото време , но факт е ,ч е сме сополиви  Confused
Виж целия пост
# 76
Е, на тази възраст и по това време на годината повечето деца са с хрема. Докато е само хрема не е страшно. И ние се въртим в кръга "хрема - отмине - хрема от др. дете - нов зъб и хрема"...
Даже се шегуваме с др. майки, че хремата е задължителен аксесоар по това време.

Дано да няма температура.
Как е иначе като поведение? По мое наблюдение, когато са болнични, спят повече и нямат апетит. Ако си хапва и е активна (както преди хремата и настинката), няма нищо обезпокоително.

Успех в борбата със сополите!
Виж целия пост
# 77
Ако нямаше сополи щеше да се е добре играе постоянно няма промята , но не яде особенно много сигурно защото е с червено гърло
Виж целия пост
# 78
Ако нямаше сополи щеше да се е добре играе постоянно няма промята , но не яде особенно много сигурно защото е с червено гърло

Аз в такива случаи давам морска вода на Мукоплант за хремата и Умкалор за гърлото  Peace И двете са напълно безвредни - Умкалора е растителен продукт така че ако искаш опитай  Peace

Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 79
Хубаво е, че е активна и си играе, и е в настроение! Не я насилвай за ядене; гледай да пие добре. Може да пробваш с любимите ѝ храни.

Ако те притеснява гърлото, води я на лекар - той да погледне.
Иначе и аз съм чувала, че Умкалор е добър, но нямам директен опит.
Виж целия пост
# 80
Аз имам опит с Умкалор.
Не върши нищо. Пробвах го върху себе си и върху детето.
Просто хвърлени пари на вятъра, предвид масираната реклама.
Виж целия пост
# 81
На моя син пък Умкалор-ът му действа добре. Всеки път като залепи вирус още от началото го започвам с капките и досега не е имало рецидив, винаги го пресича за 2-3 дни Peace.
Върху себе си не съм го пробвала честно казано.
Виж целия пост
# 82
Едва ли е точно от Умкалор. Просто е минавал леки вируси и се е справял сам, без усложнения.
Виж целия пост
# 83
Това няма как да го разберем. Wink
Факт е, че откакто започнах да му го давам при разболяване не е стигал нито веднъж до антибиотик, докато преди това му се случваше сравнително често. Затова съм склонна да го отдам на капките и то при положение, че иначе хич не съм фен на хомеопатията (всъщност не знам дали Умкалор се води хомеопатично лекарство). Peace
Виж целия пост
# 84
Не е хомеопатия.
Виж целия пост
# 85
Днес излизаме, гледам едно слънце, викам не може да го пропуснем в никой случай. Нооо... Веднага във входа ме пресреща една баба и възкликва: "Ама то много студено навън!" Rolling Eyes
В интерес на истината срещнах само една мама с количка. А като е топло не можем да се разминем. Явно масово не се извеждат децата навън през зимата.
Виж целия пост
# 86
Като гледам как са почистени улиците, хич не е и за излизане с количка в поледиците ooooh!
Виж целия пост
# 87
Като гледам как са почистени улиците, хич не е и за излизане с количка в поледиците ooooh!


Аз основно от това се притеснявам. По-напред писах. Още повече, че вече паднах с нея в слинга. Sad
Виж целия пост
# 88
Днес излизаме, гледам едно слънце, викам не може да го пропуснем в никой случай. Нооо... Веднага във входа ме пресреща една баба и възкликва: "Ама то много студено навън!" Rolling Eyes
В интерес на истината срещнах само една мама с количка. А като е топло не можем да се разминем. Явно масово не се извеждат децата навън през зимата.
Ти ако слушаш бабите за студа  Crazy На някой от тях и на 10 градуса им е студено.
А че не излизат масово, не излизат. Познавам доста майки, които като приберат децата в къщи от ноември и някъде началото на март излизат.  Whistling Без да преувеличавам.
Виж целия пост
# 89
Днес излизаме, гледам едно слънце, викам не може да го пропуснем в никой случай. Нооо... Веднага във входа ме пресреща една баба и възкликва: "Ама то много студено навън!" Rolling Eyes

Аз всеки ден чувам поне по един такъв коментар от някоя бабка - "Ама не е ли много студено?", "Ама поне един шал през устата няма ли да й сложите?". Днес пак, ама от дядо - "Ауу, горкичкото, навън на студа! И шал няма!". Досадно е, ама гледам да не им обръщам внимание.

А за поледиците не искам да коментирам, ужасно е положението по тротоарите. И мен все ме е страх да не падна, особено ако сме излезли със слинга, а не с количката. Ходя, все едно с паници съм обута.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия