ФЕВРУАРСКИ рожден ден наближава, голям купон се очертава (40)

  • 25 769
  • 756
# 45
Весело Посрещане на Новата 2012 Година Simple Smile ! Бъдете здрави и щастливи !
Виж целия пост
# 46
Честит Рожден Ден на Калоян! Да много здрав и щастлив му пожелавам!


Момичета, Весело посрещане на Нова Година! Пожелавам 2012-та да донесе много здраве за всички, да бъдем много щастливи и мечтите ни да станат реалност!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 47
Честит втори рожден ден на Калоян! Да е виж и здрав и вечно гонен от късмет!   bouquet

Весело изпращане на 2011 и още по весело посрещане на 2012!

Вярвайте в доброто на утрешния ден. Знайте, че това, което искаме като подарък на този празник, почти никога не е опаковано в лъскава хартия под елхата, но е точно толкова близо до нас, колкото ние самите пожелаем.

Бъдете здрави! Бъдете добри!

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 48
Весело посрещане на Новата година и от мен!

Моите се наспаха и потъвам в дебрите на домакинстването.  Flutter
Виж целия пост
# 49
Момичета, весело посрещане на новата година и от нашия цирк  Party

Виж целия пост
# 50
Ника мерси много, ще бъдат изпробвани съвсем скоро.
Весело посрещане на НГ нека в старата да останат всички болести и неприятности!
Виж целия пост
# 51
Новогодишна нощ с много настроение ви желая, мили мои! Hug Hug Hug  santa2  madnoel Nature Snowman
Виж целия пост
# 52
Честита Нова 2012 година!Дано новата година е по-добра от изминалата...
Виж целия пост
# 53
Честита нова годинааа  Hug
Желая ви много, много здраве, повече сбъднати мечти и необходимата доза любов през новата 2012-та!!   bouquet
Виж целия пост
# 54
За много години  Heart Eyes
Виж целия пост
# 55


Честита Нова 2012 година на всички!
Виж целия пост
# 56
Честита Нова Година!Желая ви много здраве,щастие,късмет и осъществени мечти!На бременните момичета леко раждане,а на всички които желаят пожелавам скоро да видят двете чертички!

Сияна се държа много добре снощи,заспа чак в 12 без 10 Crazy В три часа се събуди и беше готова отново за игра.Прибрахме се към 4 и сега спят с баща си.
От баницата и се падна учението,на мен здраве,а на баща и къща.

Честит имен ден на всички които празнуват днес!
Виж целия пост
# 57
За много години
Пожелавам ви през новата година,много здраве,успех и щастливи моменти!!!
Ника и аз правих пържолите на Слънчи  hahaha ,наистина са бързо,лесно вкусно! Peace
Слънчи благодаря за рецептата!
Ние се навечеряхме и в 22 ч. всички по леглата  Joy !В 12 с мъж ми ни събудиха пироефектите и пак си легнахме  Blush .Бабачето спа при нас и сутринта взе Явор ,като стана,та се понаспахме добре  Laughing
Виж целия пост
# 58
Честита нова година,момичета ! Пожелавам ви да имаме една по-добра ,по-успешна и по-усмихната година .... и когато в края на 2012-та Котето пусне анкета всички да сме доволни предоволни от случилите се неща !  Hug Hug



п.с.Мики,и ние за малко да я проспим. В 22:30 легнахме да приспиваме Димана и май тя приспа нас, ама добре че си навих телефона в 23:45 та се събудихме да отворим шампанското.  Mr. Green
Виж целия пост
# 59
За много години, милички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия