КГБ=Клуб на Готините Баби - 118

  • 56 696
  • 740
# 105
Ейй, Рамона !
Накъде си се забързала...излишно било да досажда  newsm78
Когато ти се пише, пиши, ако ли не, чети, никой никога не задължава с нищо.
Виж ме мен. Пиша чат -пат. Картинки не слагам, защото не обичам. Не изброявам имена, защото ми се вижда безсмислено. Когато напиша нещо, то е за всички общо.
И последно - не си разбрала поста на Яжка. Не е искала да каже това, което ти тълкуваш  Peace
Виж целия пост
# 106
Ехооо, Рамонка, ти нали също си човек на думите? Я вземи та внимателно прочети какво е написала Яжка. И продлжавай все така да внасяш толкова приятни и ведри настроения и идеи! Комсомолско поръчение. Златен човек си! И много обогатяваш компанията.
Виж целия пост
# 107
                Ехооооо!Ето съм - на работа!Та не мога и да погледна даже!
                Рамонче,хубавите бабешки картинки ги пускаме на Жабчето на ЛС за да прави новите теми и да не губи време в търсене .Яжка това ти е казала.Я ме виж каква съм даскалица Пена и ти обяснявам като на 3 годишна! Laughing Така,че ако попаднеш на интересна и забавна картинка свързана с бабетки съветът на Яжка е да я изпратиш на Жабчето,а други картинки си пускай колкото искаш и каквито искаш! Peace
                Маринчеееееее, добре,че все пак си успяла ,ама да ти кажа,че действието ти по бутването на залчето е НАПЪЛНО НЕПРАВИЛНО!Когато има задавяне се застава зад детето /не се обръща надолу/ и се хваща точно там където е диафрагмата с двете ръце след това рязко се притиска за да изкараш въздуха от дробовете чрез натиска върху диафрагмата и....парчето обикновенно излита още на първия път.С бутането на залчето ,ако е в трахеята,става страшно.При задавяне  парчето е точно в дихателните органи и за това е опасно.Дано нямате повече такива приключения,но като се видим ще ти покажа. Laughing
Виж целия пост
# 108
Споко бре момичета - разбрах ,но на Жабчето като наближи да пуска тема  ще и пратя достатъчно стига да поиска  Тук ги пускам за разнообразие-споко така и си мислех че ще стане -"задружна дружина -планина повдига " |Пак казвам - не и се сърдя на Яжчето че ми го е препоръчала  !Просто ми се иска малко да ви разсмея... Яжче ,ако съм те обидила -извини ме ,но така ми прозвуча поста ти Е друго си е  ако  е на живо-емоцията подсказва казаните думи !
Здравче -приемам комсомолското поръчение ,но най-вече заради това че  е комсомолско ,а не пенсионерско hahaha
Хули , абе  така го усещам като досаждане и въпреки че се опитах да влеза в тона  и начина на писане -явно не става Ще си ползвам както казваш моя си тертип ,пък който иска да чете Накрая може и сама да си говоря ,ама то за възрастта  е характерно  Joy

Виж целия пост
# 109
 spoko hug  Рамонка, няма значение ,че пишеш отскоро. Аз имам чувството ,че те познавам от години. За мен картинките са фон към писаното. Престанах да се старая да споменавам всички. Не можеш да угодиш на всички...
 Важното е темата да я има ,че иначе настъпва всемирна скръб за мен. Хич да не ти пука,кой какво ,кога и как... Все пак сме жени,докачливи и раними същества,тормозим се за дреболии...
 Аз от лятото гледам малко по друг начин на нещата. Днес се радвам на прекрасния слънчев зимен ден. Направихме с Шпунцов дълга разходкаи малко му поизпразних портфейла за играчки на сладурестите.
 Маринка голям екшън е с децата,дано Господ ги пази.
 На мен Оля ми ес ларингит и е тук при нас  в Дружба,болнични,ама децата не и дават мира...
Виж целия пост
# 110
Благодаря ти Шпунц  за това че  си ме почувствала близка  Може би трептим с една вибрация !Не се оправдавам но ми се струва че и край споменатите грижи ,можем и да се закачаме и смеем Те картинките в нет пространството не свършват ,стига да искаш и знаеш къде и как да ги търсиш Simple Smile
Шпунц специално за теб и Шпунцов Е тези двамката са поостарели ,ама това ни е прогнозата -важното да ни има дълго време,защото животът се дава веднъж !
В София  явно имате вирусен грип ,защото и моят син е болен !
Виж целия пост
# 111
Добър ден, момичета мили!

Първи работен ден, то човек докато се нагласи да започне с ново работно темпо годината...

Сега съм в обедна почивка и си чакам да ми докарат бюро с повече чекмеджета.

Диди, чакам срещата да ме обучиш. Да не дава Господ друг път такова премеждие!

Рамонче, недей така, момиче. И аз не съм от началото на създаване на темата, но ми е хубаво тук и се вписах добре. Вярно, че живият контакт е много важен, но живи и здрава и това ще стане. Пиши за това, което искаш, това, което чувстваш и усещаш. Хули ти го е казала много добре. А това, че ние си пишех за ежедневието понякога, да не кажа честичко (визирам себе си) то е с цел разтоварване и опознаване. Ако знаеш с още колко момичета не се познаваме лично, а знаем толково неща за себе си и навиците си.  Laughing Пък и искаме да четем дъъъълги постове.  Hug

Здравче, аз имам една масажистка, която ходи по домовете, ама е голяма скъпчийка. А защо не пробваш да отидеш на масаж чрез сайтове с намаления. Има много изгодни оферти. АМа дали пазаруваш чрез тях?  newsm78


А в ДГ на внука са в сборни групи и той не е искал да остане. Та от утре може да си взема някой ден домашен отпуск и да си се гледаме у дома. Ще видим, че имам и други неотложни задачи.

Лек ден, дами!

Виж целия пост
# 112
 Joy Joy Joy Joy
 Ха ха Рамонче ,точно същите сме старчоци.
 Маринка ние ,точно заради сборните групи сме спрели Вели от градина ,а ще правим изследвания и на Елина,че итя тръгва на ДГ и каквае ревла ,просто нямам думи...
Виж целия пост
# 113
Шпунци  Hug

Шпунц, нали знаеш, че всички деца реват. Нашият рева и в яслата, и в градината, та даже имаше и опит за бягство.  Ама той ту ходеше, ту у дома. А сега се подиграва на децата, които плачат и им вика: бебето на мама, скача по пижама.

Рамонче, и аз се чудя отде ги намираш тези картинки, толкова подходящи за нашата тема?  newsm78

Момичета, видяхте ли, че има ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ В АГ КЛИНИКИТЕ. Я, да си запишете часове и да идете на преглед. Веднагически - това е заповед! Много са важни - казвам ви го аз като парен каша духа. Аз съвсем скоро направих преглед и цитонамазка.


http://www.bg-mamma.com/index.php?action=showNews;id=4854
Виж целия пост
# 114
 Маринче, напомни ми нашата първа среща в Балани. Мимето тъкмо се беше включила в темата - от няма и месец.Пътуваме ние още за Русе, а тя мърмори: Ох, къде съм тръгнала! Никого не познавам, пък и мен никой не познава newsm78 Да взема да се връщам още от Русе.... Аз се смея: Ами то и аз никого не познавам, но НАЛИ СЕ ЗНАЕМ !Като се видяхме в Габрово първо се питахме коя коя е Joy и...после всичко си дойде на място - все едно се познавахме от години! А Мимито после ми благодари,че съм я накарала да дойде!
Та...живот и здраве ще се видим всички!А за сега ще си пишем тук: било ежедневни неща, било нещо друго! А картинките ти, Рамонче, са оригинални! Я дай един линк,че аз като смених комп и загубих всичките  (едно време май Дидия беше дала двайсетина линка към картинки).Сега дори оня руския загубих (какъв ли беше newsm78) и ползвам само чичко Гугъл hahaha
Виж целия пост
# 115
Янче  аз съм социален тип човек и дори да не се познавам с хората ,веднага влизам в час и това сигурно и Танчето и Марина ще го потвърдят  за срещата ни Така че това не ме притеснява за среща на живо Пак казвам -тогава емоцията на човек проличава... Участвам в други форуми  и долу горе сравнявам къде  как "чуждите" не се приемат и ги изолират Дори администрирах доскоро един форум където се опитвах да внасям баланса Така че технологията на виртуалното общуване ми е ясна Grinning
Вече го изяснихме мисля  Пряма съм и  казвам каквото мисля по скоро тук -пиша каквото мисля Що да лицемернича? newsm78
 Линкове към картинки  има мноого ,но ето някои :
Тук са по групи -щракаш и се отварят ,после с десен бутон върху картинката вземаш "адрес на изображението " и го вмъкваш в опцията картинка в полето където пишеш
 http://www.gifs.ch/
http://gifs.toutimages.com/images/ani_divers/castors/index.htm
http://best-pictures.ru/index/stranica_1/0-1183
Виж целия пост
# 116
Забравих да ви кажа -когато получавате  пенсията или заплатата да не се стреснете Има нова 50 -левка  Ето я -нека имате предварителната информация Naughty
Виж целия пост
# 117
 Рамона нищо чудно и такава банкнота да проимаме. ooooh!
 Разгледах снимките на синеочката Елиа,много познато е това присвиване на очите.  Ще си паснат с нашата Елина. Зет ми искаше и нашата да е синеока ,защото ние с дъщерята и сина сме,ама те и двете  деца са му одрали кожата. Аз пък исках да са от другата боя. Wink Разгледах и снимките на Танита ,еми най добрата е,видях ви и с Мари М ,личи си колко сте доволни и готини отвсякъде.
 Римар ти сияеш и цъвтиш,и със снахите си се снимала. Кой е побелелия мъж и жената с папката?
Гери е много артистична. Много се зарадвах, като влязох в албума. Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 118
Шпунц ,при мен пък -всички сме с тъмни очи ,но от снахата от рода-баща и ,брат и,лелята са синеоки  и се молех  да е момиче/щото имам двама сина/и със сини  очи да е !Толкова харесвам синеоки хора !Е,имах късмет молбите ми да бъдат чути !Наистина е синеочка! И то ярко сини очи като твоите на снимките Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Ето съъъм и аз! bowuu
За много години, момичета мили!
От здраве и късмет да не се отървете:),  животът ви  да е по-безгрижен и по-щастлив през настъпващата  година, да имате много щастливи мигове и много поводи за усмивки, и ако има в очите сълзи, то нека те да са от щастие
.

Тази сутрин се прибрахме от почти едноседмична ваканция, бързам да сложа всичко в ред, че утре ще имам гости.
Влизам само да ви честитя Новата година, а виждам много -много изписани страници.
Ще в чета, когато остане време.
Липсвахте ми, но бяхме решили с мъжът ми никакви компютъри - пълен релакс, само той и аз. И да ви кажа, струваше си Wink Simple Smile.

Сега ви оставям, че чакам синът ми в скайпа, че не сме се ,,виждали'' от миналата година.
При първа възможност ще вляза да изчета всичко написано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия