Рамона, благодаря за линковете.Сложих си ги на Предпочитани на Експлорера,че ми е по-лесно.Още не съм ги разглеждала,но има време.
Джилииии
Радвам се,че си изкарала релаксиращо!Здравче, забравих да ти отговоря за прибирането на играчките.Използвам различни трикове.Снощи преди лягане искат приказка. Казвам: две ще ви прочета,но ако си приберете играчките. Днес използвах трик "заплаха": Ако до 10 минути играчките не бъдат прибрани няма да излезете с мен и няма да ви купя нищо! И отидох да се обличам.Те понеже още не са ориентирани в минути и часове и започват да прибират и да броят до 10. Анжелка да покаже,че може да брои бърза, а Криско, нали е хитряга, брои бавно и в един момент вика: Анжелооо, объркваш ме, сега трябва да започна наново
Аз се показвам облечена и питам: как върви прибирането,защото аз съм готова. Дори не можеш да си представиш колко бързо бяха прибрани всички играчки и строители







