КГБ=Клуб на Готините Баби - 118

  • 56 696
  • 740
# 135
 
Привет момичета !!!
Честита  нова година !Здрава,спорна и спокойна да е !!! Hug Hug

Аз се позагубих,но вече съм на линия. Grinning Grinning
Работата ме завъртя и през новата година,че  и повече от колкото ми се полага ама нейсе.
Може медали да раздават Mr. Green Grinning

Сега ще отида да си допия сутрешното кафе. Казвам отида ,защото ако не отида ще пия кафе без цигара. Имаме си стая за пушене,та се изнасям натам.

Лек и спокоен да  е денят ни ! Hug Hug
Виж целия пост
# 136
Добър ден и от мен!

Ето ме и мен, на линия съм. Нали ви писах, че ще си бъдем с Влади тези дни до неделята, та ангажиментите ми са с него от снощи. А днес сутринта използвах рано-рано да ида до общината да си уредя разни бумащини. После минах през новия "Карфур" на  "Славейков" да купя нещо по интересно и по-скоро да го разгледам набързо. Сега с Влаадето ще започваме да строим огроооомен замък, както казва той, пък после може и да го изведа. При нас още има мъгла.  

Джили, добре си се завърнала и аз те моля да покажеш снимки от пътешествието, няма от какво да се чувстваш "чоглаво", та нали всичко го правим и даже го очакваме с интерес.  Hug Очакваме снимки и от Римар.  Hug

Момичета, скъпи, надявам се недоразуменията да останат в миналото. Нека да не започваме новата година със сръдни, та да не се превърнем в подобие на "сърдите старчета".  Рамонка,  надявам се, че си уточнила и разбрала за себе си, че не си пренебрегната, а напротив си жена, която внася свежест с постовете си и картинките. А Яжка е един от стожерите в темата, тя винаги гледа да тушира напреженито и запази мира, спокойствието и уюта в темата.  А това с "регионалната мафия" ме накара да се смея с глас. То верно, че сме бабки "под прикритие", ама чак мафиотки, мисля не сме.  hahaha   hahaha

Макавели, по повод профилактичните прегледи да си кажа мнението. Вярно, че с мамологичните прегледи беше така и тук. Опитах се и не успях да ида - но пък затова нали знаете, че след 50 годишна възраст имаме право на една безплатна мамография на две години. Така, че hahaha се възползвайте като вземете направление от личен лекар. А за гинекологичните прегледи поне в София са добре организирани - има няколко дати в Майчин дом, и по една в още 3-4 АГ клиники. Аз ходя всяка година в Майчин дом, прави се цитонамазка в онкокабинет и то от специалисти онколози. Трябва да ви кажа, че моят проблем бе открит именно така. Та опитайте, момичета, това е призива ми.

Здравче-Мравче, страхотно е това, което си получила като сутрешно послание!

Дидия, минали пръста на Неда? Хайде, покажи някоя симка на внуците, откога не си ни показвала?

Танче, близнаците ли окупирала компа?  newsm78

Губи ми се Тути, Доби, Гъбката, Мари, Мими...  

Каролинче, как си днес с кашлицата?

Рамона, стихът е великолепен!

Всичко останали неспоменати прегръщам и целувам!
Виж целия пост
# 137
Добър ден , момичета!  bouquet
Ей , време не остава , бре.  Mr. Green
Краси си е тук , сменя работа и все на някъде или пък гости в нас.  Peace
Таз седмица тук е празнична и все още и настроението е такова. Laughing
На 6 са реясите както им викаме на побългарено  Mr. Green (reyes).
Та на 6 тук си получават новогодишните подаръци. И има шествие по улиците ,
царете хвърлят бонбони по тълпите от народ ... бе много е яко.  Peace
Ще пусна снимков материал след 6.  Crazy
Иначе , ето ги визуално к'во преставляват реясите.  Laughing


Шпунц , НГ изкарахме супер с една огромна БГ група , танци , манци от 20 до 5 часа.  Party
Изкарахме перфектно.  Peace Навън топло , от игра още по-топло , бе угод няма ,
но беше супер изкарване.  Grinning

Вчера решихме да направя качамак и да се съберем с едни приятели.  Laughing
Взех царевично брашно , отварям го и вътре ситно , ма много ситно смляно брашно и
познайте  Mr. Green бяло на цвят. Ма пени се , не пени , направих го аз , беше страхотно и си е с вкус на царевица , досуш като нашето.  Laughing Само се чуда дали пък има бяла царевица?! Rolling Eyes  Joy

Хубав и слънчев ден!  bouquet
Виж целия пост
# 138
Здравейте КГБ! Да Ви е честита новата 2012г.
Аз съм нова и ....... само с един внук на 3г.
 
За разнообразие мога да Ви предложа един тест , който намерих в друг форум.

Не гледайте отговорите преди да сте отговорили на въпросите,иначе няма да ви е интересно.и така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези-жълт,зелен,червен,син или черен.
3.Първият ти инициал-А-Р,Л-Р,С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече-черен или бял.
6.Напиши името на човек от същия пол като твоя.
7.Любимото ти число.
8.Калифорния или Флорида.
9.Кое харесваш повече-езерото или океанът.
10.Напиши желание.



Отговори:
1.Това е името на човека в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено-ти си жив и изпълнен с любов.
Зелено-Твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие.
Жълто-Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
Синьо-Ти си човек със спонтанен характер.
Черен-Ти си скромен и агресивен.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р-имаш много приятели и любов в живота.
Л-П-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне.
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-марк-годината ще е много добра и ще разбереш,че си се влюбил в този,в който не си очаквал.
Април-юни-ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго.
Юли-септември-ще имаш силна година с много промени.
Октомври-декември-годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Бяло-Ще намериш приятел,който ще ти се доверява и ще направи всичко това,но може и да не го разбереш.
Черно-Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти бриятели,които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния-Обичаш приключенията.
Флорида-Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езеро-Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан-Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснеш това в друг форум до час!



Виж целия пост
# 139
Здравей mmeri.

10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснеш това в друг форум до час!.
А аз си мислих, че пишеш тук,  защото искаш да си част от нас, бабите от КГБ  Laughing

Шегувам се, бъди добре дошла.
Пиши нещо за себе си, опиши се с две - три думи.
А и тук момичетата държат на традицията,  ,,входния билет'' за КГБ  е разказване на виц.
Чакаме го.
Виж целия пост
# 140
 smile3532 smile3532 smile3532
Виц няма да има, Джили . Девойката има страшно много желания и желание да и се сбъднат !
Виж целия пост
# 141
И аз съм тук. Laughing
Нали и щерката си е в къщи от сутринта излезнахме болни неболни ,уж да купим нещо малко, а с какво се върнахме  smile3511От два три дни всички компании на кредитни карти в страната са  под страхотен натиск и пара, откриха новия вид терор на "съседите" хиляди кредитни карти на израелци са "хакнати "от саудци. Та в тази връзка и нашето пазаруване да ви кажа поредната "крилата фраза на деня"- мъжете казват:предпочитам картата ми да е у някой саудец, отколкото у жена ми Mr. Green

Маринче, кашлицата ми е като лепната като гербова марк  #Cussing out. а си отворя устата, да не си до мен, но не може да се сравни с каквото беше.И аз вчера направих поредната мемография, на всеки 2 години  канят жените  над 50.Този път дадоха направо диск , а не рентгенови снимки и отговора отива направо при личната лекарка и по пощата в къщи/

Яжка,Джили,Римар чакаме снимки Hug

На всички без изключение  чудесен следобед Hug Heart Eyes


Аз докато натисна на отговори(май ми взе около1/2 час) 3 сте писали Joy
Ммери добре дощла Hug

Виж целия пост
# 142
Момичета, имате ли скайп? Наред ли ви е нетът? На мен ми се късат нервичките  smile3511
О, Каролинче мило, сега чак виждам, че и ти не си в комфорт.
Някоя от вас да е имала херпес зостер и да знае дали това адово чудо може да рецидивира? Демек - образува ли се имунитет?   Sick #Crazy Sick
Виж целия пост
# 143
Имунитет не се придобива. Зостера си дреме и при отслабване на имунитета се активира отново.Сори, не те успокоих, ама поне ще си наясно.
Виж целия пост
# 144
               Здравче,не се образува имунитет или поне не е траен.Дори като малък да си боледувал от Варицела пак няма гаранция за херпес-зостер.Причинителят е един и същ.Ще ти кажа лек за херпеса - взимаш една ампула вит.В 12 и мажеш.Повтаряш процедурата докато изчезне напълно и най-малкото петънце.От опит съм убедена,че това е единственото  ефикасно средство.Две седмици преди свадбата на голямата тя се оплака,че има нещо на кръста и.....се оказа херпес-зостер.Нали се сещаш,че роклята в талията е по-тясна ,че така е модерно и закопчаване няма.Какво ли не мазахме и какво ли не купувахме ,а херпеса се разраства.Една приятелка мед.сестра като чу оплакванията ми каза за вит.В12.След 3 дни нямаше и помен от херпеса.Първо червенината изчезна и не се образуваха мехурчета,а там дето бяха мехурчета завехнаха за часове и след падането им не остана и белег.Измазахме около 5-6 ампули.Така,че пробвай смело изпитали сме си го на гърба.Не моя де  Laughing ама на щерката. Wink
                Пропуснах да ти кажа,че за херпеса вече не сме и чули  Laughing Няма и следа.При Варицела пъпчиците по същия начин завяхват,а там където не са се появили,а е само зачервено не се появяват и то отново с В 12.Помага на 100 %. Peace
Виж целия пост
# 145
Здравче - а аз да допълня  Дидиа ,че не бива да се мокри мястото.
Преди няколко години такова чудо имаше малката щерка   и тогава и помогна едно мазило,което приготвя  един наш познат фелдшер.Просто за 2-3 дни всичко изчезна.
Та от него знам,че не бива да се мокри херпеса.

Ние хапнахме и всеки със заниманията си - аз на компа,Павел на дивана с новините .
После ще се сменим. Grinning
Виж целия пост
# 146

Гъбче, честит нов аватар! Много е готин, ама това ти ли си? Да знаеш, че аз вече те конкурирам с червената коса. Не от вчера, де. От миналата година. Пак се върнах към червеното, както преди десетина година.

Здравче, друго си е да питаш - виж колко съвети ти дадоха - изпробрай това на Дидия. Дано ти помогне и на теб!

Виж целия пост
# 147
Ех Маринче - де да бях азиии Joy hahaha hahaha Joy
Само по цвят май приличам :hahaha

Ами то аз все червена съм,откакто започнах да се боядисвам.Най-напред с къна,а после с бои разни.
веднъж съм правила опит и то безуспешен да ставам блондинка и резултата беше изгоряла коса и къса подстрижка Joy Joy
Виж целия пост
# 148
 Здравче,съгласна съм с Хули. Но все пак зависи от много неща: възраст на заболелия, степен на заболяване.... Моята вуйна боледува от години и въпреки лечението болестта рецидивира в други посоки: костите атрофират и от две години не може дори да сяда, рани няма, но има център в гърба, който постоянно работи и руши организма.Абе не й е лесно! При това вече е към 80те.дъщеря й работи в Италия вече 4 години (гледа една баба, а е строителен инженер!), за да плаща лекарствата й и издръжката.Дано някой твой близък да не е болен от това!
 Маринчеее, аз съм третата червенокоса Joy От година съм така,но ми се иска до лятото да я изсветля малко и да се върна към русото.Ама как ли да стане newsm78
Виж целия пост
# 149
Благодаря , момичета! Чувствах се толкова безпомощна и изоставена ... Мигар мога да кажа някому "Я ела тук да те заразя, пък ти да ме мажеш и да ме гледаш..." Мама от 15 год. е при ангелите.
Ей затуй на ни е дружината и Клубът!
  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия