Philips - Lumea - фотоепилация

  • 703 958
  • 3 051
# 810
 newsm78

Да не би да са ти по-светли на цвят косъмчетата?!?

Не се отказвай. Трябват си няколко процедури, за видим ефект. Аз спрях да ги броя моите колко са, но са десетина може би.... newsm78
Виж целия пост
# 811
Да не се повтарям, но в книжката пише минимум 6 месеца ползване. Защото за половин година в тялото може да настъпят промени. Ако се епилирате с механичния и космите растат светли, няма как да има ефект. Моите и при бръснене, и при епилиране пак са тъмни. Освен това и някои лекарства влияят. Хубаво е да пишете малко повече подробности, за да помогнем по-успешно.
Виж целия пост
# 812
Lumea-та не е панацея все пак. Явно има и случаи не несработване и липса на желания ефект.
Аз за 3 процедури, като за втората бях избързала, направих я на 10 дена май беше-имам ефект на 70%. Доволна съм, скоро ще правя 4-та процедура, вече спазвам график точно. Дори се фотнах на лице, без приставка за лице и ефекта е повече от задоволителен.
Виж целия пост
# 813
Здравейте, някой знае ли дали  мога да проверя колко импулса остават през приложението?
Виж целия пост
# 814
Не мисля, че има такава възможност. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 815
Аз не ползвам приложението, но мисля, че май не може да се провери остатъкът от импулсите.Имам моделът с кабел от Шел, там са над 250К импулса, според другата тема за Лумеа тези импулси стигат за доста дълго време.

Аз вчера правих 3-та процедура.Преди нея, т.е. след 2-рата краката ми бяха с опадали на доста места косъмчета.Направо на места нямаше никакви, на други си имаше.Обаче си имам доста забавяне на растежа.На триъгълника и подмишниците, само забавяне има, но не и опадване като по краката.На ръцете, обаче имаше опадване на места.Лице не правя.
Мисля до 5-тата процедура да спазвам 14 дни интервал, после ще разредя на 3 седмици да видим как ще е.Някои косъмчета самата кожа си ги избутва и като ексфолирам в банята като се къпя и си падат сами.
Виж целия пост
# 816
Ясно, благодаря. Някъде,  из друг форум видях коментар, че може да провериш бр. Оставащи импулси. Два дена се ровя, но не мога да го намеря.
Виж целия пост
# 817
При Лумеа няма как да провериш оставащите импулси.
Или коментарът на другото място е писан от някой некомпетентен, или става дума за друга марка.
Виж целия пост
# 818
Беше Philips, но не съм сигурна дали е бил lumea. Поне разбрах, че не lumea ме става.
Виж целия пост
# 819
Здравейте! И аз от днес съм в клуба на Филипс Лумеа. Взех си BRI950/00- в момента са на промоция:) Тази вечер се обръснах, утре стартирам. Имам въпрос- понеже имам много червени пъпчици от дългогодишно бръснене на триъгълника, мога ли да минавам отгоре или трябва да ги заобикалям? Това ми е една от основните причини да си купя уреда, за да се отърва от тях като спра да бръсна интимна. Ама , ако не мога да минавам наред, не знам дали ще има ефект. Някой с подобен проблем- съвети?
Виж целия пост
# 820
Здравейте, дами! Някоя от вас използвала ли е този фотоепилатор? Понеже гледам е на добра цена и се използва навсякъде http://technogermany.eu/za-zhenata/18-fotoepilator-silkn-flash-go-khl-25000.html
Виж целия пост
# 821
Ами уж всичко правя както трябва, спазвам интервала, нямам хормонални проблеми и не приемам никакви лекарства. Кожата ми е светла а косъмчетата черни, т.е. би трябвало да са идеални за уреда. Знам, че може да не подейства, но това не пречи да съм натъжена и разочарована. Тъй като всички тук са супер доволни и -70% окосмяване след втората процедура едва ли не, реших че би било полезно да се знае че не е панацея и не винаги действа  Peace

Здравейте, дами! Някоя от вас използвала ли е този фотоепилатор? Понеже гледам е на добра цена и се използва навсякъде http://technogermany.eu/za-zhenata/18-fotoepilator-silkn-flash-go-khl-25000.html
Има друга тема, където се обсъждат различни фотоепилатори  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=482848.735;;20
Виж целия пост
# 822
Ами уж всичко правя както трябва, спазвам интервала, нямам хормонални проблеми и не приемам никакви лекарства. Кожата ми е светла а косъмчетата черни, т.е. би трябвало да са идеални за уреда. Знам, че може да не подейства, но това не пречи да съм натъжена и разочарована. Тъй като всички тук са супер доволни и -70% окосмяване след втората процедура едва ли не, реших че би било полезно да се знае че не е панацея и не винаги действа  Peace

   Четох коментар за жена, която е недоволна от фотоепилатор Philips Lumea. Разбрах, че не си струва парите за покупка на такъв епилатор.
Виж целия пост
# 823
Ами уж всичко правя както трябва, спазвам интервала, нямам хормонални проблеми и не приемам никакви лекарства. Кожата ми е светла а косъмчетата черни, т.е. би трябвало да са идеални за уреда. Знам, че може да не подейства, но това не пречи да съм натъжена и разочарована. Тъй като всички тук са супер доволни и -70% окосмяване след втората процедура едва ли не, реших че би било полезно да се знае че не е панацея и не винаги действа  Peace

   Четох коментар за жена, която е недоволна от фотоепилатор Philips Lumea. Разбрах, че не си струва парите за покупка на такъв епилатор.

Аз реших да вложа и за сега бих казала че сгреших, но продължавам да се светкам, ще видим след препоръчаните 6 месеца какво ще е положението Simple Smile дано имам успех
Виж целия пост
# 824
Pif_4e, имай търпение и не се отказвай. Аз започнах да ходя на фотоепилация преди доста години, при професионалисти. Обещаваха,  че след 8 процедури няма да имам косми. Ами не стана точно така. Процедурите са ми доста повече, изгубила съм бройката отдавна. Но ефектът го има, макар и по- бавно- подмишниците нямам косми, на интим са опадали около 90%, на подбедрици също, мустаци също. Купих си Лумеа, за да се справя с бедра и ръце, но не очаквам чудеса- там космите са доста по- тънки и борбата ще е дълга. Честно казано, аз пък се чудя на хората, които казват, че след 2рата процедура почти нямат косми, но това е положението- явно при всеки е различно.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия