Philips - Lumea - фотоепилация

  • 703 982
  • 3 051
# 2 295

От понеделник в кауфланд
Виж целия пост
# 2 296
Здравейте! Тъкмо гледам и аз брошурата и много се чудя. Досега не съм ползвала. Защо не може да се ползва лятото Blush
Виж целия пост
# 2 297
Здравейте! Тъкмо гледам и аз брошурата и много се чудя. Досега не съм ползвала. Защо не може да се ползва лятото Blush

Защото излягането на слънце оказва влияние на цвета и чувствителността на кажата и може да получите раздразнения при употребата на уреда
Виж целия пост
# 2 298
Здравейте! Тъкмо гледам и аз брошурата и много се чудя. Досега не съм ползвала. Защо не може да се ползва лятото Blush

Защото излягането на слънце оказва влияние на цвета и чувствителността на кажата и може да получите раздразнения при употребата на уреда
Направо изгаряния или петна.
Виж целия пост
# 2 299
Ще имате гладки крака, но без тен.
Виж целия пост
# 2 300
Здравейте! Тъкмо гледам и аз брошурата и много се чудя. Досега не съм ползвала. Защо не може да се ползва лятото Blush

Защото излягането на слънце оказва влияние на цвета и чувствителността на кажата и може да получите раздразнения при употребата на уреда
Направо изгаряния или петна.

Изгарянията са най-малкия проблем, те минават, но петната Не! Излезе ми на устната от лазерна епилация и още не съм се преборила. От фотото никога не съм имала проблем. Все пак внимавайте ако се щтракате особено по-лицето през слънчевите месеци. Успех на всички.
Виж целия пост
# 2 301
На мен от фотоепилатор ми излезе петно над горната устна и стоеше точно като мустак. Много неприятно се получи и си го носех около месец. Появи се след като ходих на море и ми почерня лицето, просто в тази област почерня повече. Преди това се бях светкала в началото на лятото чак. Иначе по тялото, въпреки че не е съм много редовна, почти нямам никакви косми вече. Направих си труда да си броя импулсите веднъж и преброих 500 импулса за цялото тяло. Ако не се развали може да се ползва доста години. Според мен определено си заслужава инвестицията Wink
Виж целия пост
# 2 302
Моето не изчезна, вече 1 година. Sad Абе.. женски неволи.
Виж целия пост
# 2 303
Да ви кажа на мен оетно над горна устна и скули ми се появи без да имам тогава фотоепилатот”р.
Това явление се казва мелазма и се причинява от слънцето.
https://www.eucerin.bg/about-skin/indications/melasma

Моето петно над горна устна изчезна само, въореки че там се светкам редовно, но си имам на скилите. Едното се появи когато. вх. ременна втория път, преди 10г., другото, на другата скула, се появи това лято.
Много са неприятни и досега не съм успяла да ги премахна напълно, мажейки ги с козметика.
Процедури не съм правила.

Колкото до тена и процедурите- изгарянията могат да бъдат достатъчно дълбоки, че да иставят траен белег, който ще е много по-тежък от мелазмата.
Виж целия пост
# 2 304
ДХ3, от твоя опит-кога спираш да се "святкаш"?Мислих края на май последно,че тогава ми се очертава първото море.Ти как действаш?
Виж целия пост
# 2 305
Да ви кажа на мен оетно над горна устна и скули ми се появи без да имам тогава фотоепилатот”р.
Това явление се казва мелазма и се причинява от слънцето.
https://www.eucerin.bg/about-skin/indications/melasma

Моето петно над горна устна изчезна само, въореки че там се светкам редовно, но си имам на скилите. Едното се появи когато. вх. ременна втория път, преди 10г., другото, на другата скула, се появи това лято.
Много са неприятни и досега не съм успяла да ги премахна напълно, мажейки ги с козметика.
Процедури не съм правила.

Колкото до тена и процедурите- изгарянията могат да бъдат достатъчно дълбоки, че да иставят траен белег, който ще е много по-тежък от мелазмата.

Моето си е точно от лазерна епилация, появи се почти веднага след продцедурара, по-късно разбрах, че лазера не е подходящ за матови кожи. До минала та година не знаех какво е това,нито пък съм ползвала фактор по-висок от 15, ето и добрата новина-вече ползвам 50.
Виж целия пост
# 2 306
Nana и аз съм с матова кожа и честно казано никога не съм се мазала с фактор повече от 15 и олио за почерняване....е миналата година получих слънчева алергия и от тази ,живот и здраве ,ще съм с висок фактор.
Виж целия пост
# 2 307
Човек не знае, слънчева алергия?!? Е Не, ужасно, дано тази година всичко е наред. Аз също минавам на висок пък дано се преборя с петното.
Виж целия пост
# 2 308
И аз видях брошурата на Кауфланд...има ли доволни от посочения модел? Става ли за интим? С кабел ли е?
Четох отзиви за модела в темата, но са от 2016...
Виж целия пост
# 2 309
И аз видях брошурата на Кауфланд...има ли доволни от посочения модел? Става ли за интим? С кабел ли е?
Четох отзиви за модела в темата, но са от 2016...

Аз си го купих преди месец от техномикс мисля на същата промоция. С кабел е, има допълнителна приставка за лице. Ползвам си го на 2 седмици откакто го взех, преди това съм ходила на професионална епилация за горна устна, брадичка, подмишници и крака, а с него вече святкам всичко без интим, само бикини зона и съм мн доволна. Мн удобен и лесен за употрена, безболезнен, всичко си правя на 5 и засега съм мн доволна, чак не ми се иска да идва май и да спирам да го ползвам, хаха, дори превантивно на 2 седмици Simple Smile За мен отлична оферта Simple Smile 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия