Philips - Lumea - фотоепилация

  • 703 958
  • 3 051
# 2 340
А може и просто да имате нужда от повече. При мен определено бяха необходими повече от 8 процедури (и в студио съм ходила, и в клиника), но съм доста космата и явно си трябва упоритост.
Виж целия пост
# 2 341
Здравейте! И аз вече съм с нова придобивка - Lumea Advance - беше 575 лв в Техномаркет.
Нащтраках интим и крака, мисля че успях да мина всяка точка.
Имам обаче няколко въпроса - ако случайно не се нащтракате по на гъсто, има ли ефект?
Дали някоя от вас прави бакембарди и как маха космите там - не искам да ги бръсна?
Също и - аз имам филър в бузи - дали ще повлияе но филъра?
Виж целия пост
# 2 342
Подстрижете ги с ножичка. Аз правя цяло лице. Ходих преди на студио сега в домашни условия. Бързо, лесно и удобно. В неделя направих първа процедура в домашни условия с philips Lumea Bri956/00
Виж целия пост
# 2 343
Много обмислям и аз да се възползвам от промоцията в Кауфланд. Единствено се притеснявах, че вече е късно да започна с процедурите, но сега като ви чета виждам, че явно не е толкова късно. Въпросът ми е ще има ли ефект само от няколко процедури сега или направо в края на годината да започна?
Виж целия пост
# 2 344
Подстрижете ги с ножичка. Аз правя цяло лице. Ходих преди на студио сега в домашни условия. Бързо, лесно и удобно. В неделя направих първа процедура в домашни условия с philips Lumea Bri956/00
А има ли ефект?
Виж целия пост
# 2 345
Да се оплача - мнооооого ме сърбят краката (минах ги вече 3 пъти ако има значение)
Мажа с охлаждащи гелове, но не помага особено. Други идеи за справяне с проблема?
Виж целия пост
# 2 346
Да се оплача - мнооооого ме сърбят краката (минах ги вече 3 пъти ако има значение)
Мажа с охлаждащи гелове, но не помага особено. Други идеи за справяне с проблема?
Пробвай със зехтин. Явно ти е изсъхнала кожата
Виж целия пост
# 2 347
Мерси, ще пробвам Peace
Поръчала съм и един гел Алое + Пантенол и ще мажа усилено, че е супер неприятно.
Виж целия пост
# 2 348
Да се оплача - мнооооого ме сърбят краката (минах ги вече 3 пъти ако има значение)
Мажа с охлаждащи гелове, но не помага особено. Други идеи за справяне с проблема?

Пробвай с термална вода да се пръскаш. Не знам конкретно в случая дали ще помогне, но при сърбеж в следствие на други методи за обезкосмяване е много ефективно Simple Smile
Виж целия пост
# 2 349
Здравейте, идвам с въпрос. Тази седмица в Кауфланд е намален модел CS 1997/00. Моля за отзиви за него, и дали си заслужава. Също така, искам да попитам дали е удачно да го ползват двама човека - аз и дъщеря ми, или не е препоръчително? Тя е на 11 години, има цикъл от 9 месеца. Няма много косми, но определено иска лятото да е без косми.
Виж целия пост
# 2 350
Здравейте, идвам с въпрос. Тази седмица в Кауфланд е намален модел CS 1997/00. Моля за отзиви за него, и дали си заслужава. Също така, искам да попитам дали е удачно да го ползват двама човека - аз и дъщеря ми, или не е препоръчително? Тя е на 11 години, има цикъл от 9 месеца. Няма много косми, но определено иска лятото да е без косми.

Не е препоръчително преди да стане на 15 години. Назад в темата пише повече по въпроса.
Виж целия пост
# 2 351
То на детето едва ли да му навреди нещо, но понеже има тепърва да се развива, няма и смисъл много. Те тепърва ще му се появяват още много косми, хормоните не са му се наместили и прочие. Вие ще светкате и ще морите едни, те нови ще излизат дето сега им е дошло времето да се появят...
Доколкото знам, основно заради това препоръчват при още незавършил пубертет, при бременност, кърмене и прочие, да не се правят процедури, не толкова че нещо ще навредят. За вредност уж няма данни, но и ефективност не се очаква особена.
Виж целия пост
# 2 352
Благодаря за мненията.
А за самия модел има ли отзиви? Цената е много добра и се блазня.
Виж целия пост
# 2 353
Благодаря за мненията.
А за самия модел има ли отзиви? Цената е много добра и се блазня.

Точно за този модел има най-много отзиви. Прочетете поне последните 10 страници от темата, ще си отговорите сигурно на всички въпроси относно модела и изобщо за обезкосмяването с Lumea.
Виж целия пост
# 2 354
В Кауфланд може и вече да не са останали фотоепилатори. Аз моя си го взех в понеделник сутринта. Иначе в Техномаркет същият модел в момента е 399лв. Гледах по тв реклама на промоции в Зора от утре и имаше фотоепилатор, но не успях да видя кой модел е намален (мисля, че цената беше 379лв.). 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия