Philips - Lumea - фотоепилация

  • 703 848
  • 3 051
# 2 370
Има изписани 158 страници, от които 150 се питат едни и същи въпроси..
Върнете се назад и прочетете, отговорите са там!
Виж целия пост
# 2 371
100% премахване на окосмяването не може да има с който и да е метод!
Виж целия пост
# 2 372
А има ли някоя дама с филъри, която ползва епилатора на лицето?
Виж целия пост
# 2 373
Днес успях да мина до Зора и взех последната машинка от 1997/00 модела. Днес ще направя първата процедура. Дано има ефект.
Виж целия пост
# 2 374
Здравейте и от мен. Искам да попитам по - опитните. Ходила съм на професионална епилация и в последните месеци си закупих 1997/00 като минавам през 2 седмици всичко освен интим на степен 5.
Снощи си закупих билет за Кипър за края на май, кога е разумно да е последната епилация, за да не се получи някакъв проблем при излагане на слънце, защото сиг и на плаж ще ходим?

Допълнителен въпрос, на професионално съм ходила за лице, подмишници и крака, сега минавам всичко заедно на 2 седмици - има ли проблем "ако се светкам" по - често, то се е видяло сега, че за лятото ще спра, но се чудя все пак?

Благодаря Simple Smile 
Виж целия пост
# 2 375
Здравейте и от мен. Искам да попитам по - опитните. Ходила съм на професионална епилация и в последните месеци си закупих 1997/00 като минавам през 2 седмици всичко освен интим на степен 5.
Снощи си закупих билет за Кипър за края на май, кога е разумно да е последната епилация, за да не се получи някакъв проблем при излагане на слънце, защото сиг и на плаж ще ходим?

Допълнителен въпрос, на професионално съм ходила за лице, подмишници и крака, сега минавам всичко заедно на 2 седмици - има ли проблем "ако се светкам" по - често, то се е видяло сега, че за лятото ще спра, но се чудя все пак?

Благодаря Simple Smile 

Ами аз не съм пт опитните, но в инстукциите пише, че е достатъчно 2 дни след процедура да не се излагаш на слънце, а после просто да ползваш SPF. Има много информация в инстукциите за употреба и много споделен опит и отгпвпр на подобни въпроси на предишните 158 страници 😂
Виж целия пост
# 2 376
Здравейте и от мен. Искам да попитам по - опитните. Ходила съм на професионална епилация и в последните месеци си закупих 1997/00 като минавам през 2 седмици всичко освен интим на степен 5.
Снощи си закупих билет за Кипър за края на май, кога е разумно да е последната епилация, за да не се получи някакъв проблем при излагане на слънце, защото сиг и на плаж ще ходим?

Допълнителен въпрос, на професионално съм ходила за лице, подмишници и крака, сега минавам всичко заедно на 2 седмици - има ли проблем "ако се светкам" по - често, то се е видяло сега, че за лятото ще спра, но се чудя все пак?

Благодаря Simple Smile 

Ами аз не съм пт опитните, но в инстукциите пише, че е достатъчно 2 дни след процедура да не се излагаш на слънце, а после просто да ползваш SPF. Има много информация в инстукциите за употреба и много споделен опит и отгпвпр на подобни въпроси на предишните 158 страници 😂

Мерси, чела съм темата цялата с цел да си избера фотоепилатор, сега ако я чета и за всеки детайл, който ми хрумва, освен безработна, ще тр да стана и полудебилна търсачка Grinning

Все пак, идеята ми е, че хора ползват от повече време и знаят практически докога е разумно да се ползва преди лятото и да се започне отново есента Simple Smile

И пак мерси за инфото, де Wink Действам значи Simple Smile
Виж целия пост
# 2 377
По-честото светкане не значи по-добри резултати и е абсолютна загуба на време,импулси и енергия! Пише го в упътването на уреда, а щом сте ходили на професионални манипулации трябва да знаете защо и кога се правят, което отговаря и на въпроса Ви.
Аз се светкам до май месец, защото кожата ми е матова, лесно хваща слънце и има риск да се изгоря после.
Имам двор и често снова навън по къси гащета Simple Smile
Виж целия пост
# 2 378
Здравейте,някой купувал ли е от https://www.get.bg/epilator-philips-lumea-advanced-sc1997-00-vgr … t-na-kozhata-bjal
Виж целия пост
# 2 379

Неее, как да го е купувал някой!
Това е чисто нов модел! 👀
Виж целия пост
# 2 380

Неее, как да го е купувал някои!
Това е чисто нов модел! 👀
От този сайт имах впредвид!
Виж целия пост
# 2 381
От 18 април в ДМ, информация за моделите ще има в сайта.
Виж целия пост
# 2 382
Здравейте,
Днес ми пристигна модел BRI956 на Филипс от Емаг. Всичко изглеждаше наред и започнах да се светкам, като започнах от краката. По средата на процедурата ми направи впечатление, по филтъра на фотоепилатора зад стъкълцето имаше точици с ръждив цвят. Прикачила съм снимки. Въпросът ми е, дали това се получава след ползване на уреда или съм го получила такъв. Понеже не ми направи впечатление в началото, искам да знам дали да го връщам или е нормално след употреба да се получи така. Благодаря много!
Виж целия пост
# 2 383
Получават се точици по стъклата, които се почистват с микрофибърното парцалче към уреда, в упътването е обяснено как.
Виж целия пост
# 2 384
И при мен се получиха такива точици,които обаче така и не успях да изчистя с парцалчето...въпреки това си го ползвам нормално, не мисля, че влияе по някакъв начин на процедурите. Според мен се получават когато "опърлиш" някое пропуснато дълго косъмче...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия