30 процента телк

  • 3 161
  • 4
някой знае ли,при 30 процента телк дали трябва да плащам потребителска такса в болницата,и при личният лекар?
Виж целия пост
# 1
Нe съм много сигурна ,но мисля че ще плащаш процента е доста малък ,но ако самото заболяване влиза в този списък с освободените от такса може и да не се плаща.Дано някой се включи който е по запознат.
Виж целия пост
# 2
По принцип трудоустрояването на лица с временна нетрудоспособност и трайно намалена работоспособност под 50% се издава от лекуващите лекари и ЛКК, а за лица с 50 и над 50 на сто трайно намалена работоспособност - от ТЕЛК и НЕЛК.
Иначе казано с този процент няма да се плаща такса само ако заболяването фигурира в списъка със заболявания, освобождаващи от потребителска такса.
Виж целия пост
# 3
По принцип трудоустрояването на лица с временна нетрудоспособност и трайно намалена работоспособност под 50% се издава от лекуващите лекари и ЛКК, а за лица с 50 и над 50 на сто трайно намалена работоспособност - от ТЕЛК и НЕЛК.
Иначе казано с този процент няма да се плаща такса само ако заболяването фигурира в списъка със заболявания, освобождаващи от потребителска такса.
БЛАГОДАРЯ,КАК ДА НАМЕРЯ СПИСЪКА СЪС ЗАБОЛЯВАНИЯ?
Виж целия пост
# 4
На вратата на джипито би трябвало да го има залепен аз  там съм го виждала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия