Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 873
  • 820
# 375
Спалнята наистина изглежда прекрасно дотук, аз също обожавам този нюанс на зеленото!  Heart Eyes Grinning
Виж целия пост
# 376
Донибони,и на мен мн.ми харесва!Страхотно се получило-сигурна съм,че и крайният резултат ще е страхотен!

Блу ейнджъл,леглата превърнати в диван са супер!Браво на вас!
Виж целия пост
# 377
Аз да се похваля, че вече спахме на новата си спалня  newsm68
Не е нищо особено на външен вид, но стана много удобна и най-важното, че се вместихме в бюджета Party
Малко беше разкатаване по магазините, но сега си имаме здрава спалня с чуден матрак и много място за багаж!
Виж целия пост
# 378
Копирам и тук:
Направих една групичка във фейса , в която съм качила идеи за спалнята основно от нета в различни албуми.Качила съм още изображения на тапети, фототапети, кухни и т.н.Когато имам възможност обновявам албумите.И темичката е много подходяща да ви поканя да пускате линкове с идеи или просто да събраме такива, да споделяме мнение, да се допитваме един друг.
А можем да направим и албум с нашите идеи които сме осъществили или искаме да осъществим вкъщи.
Та ето линк към групичката и ако имате желание, може да поискате присъединяване:
http://www.facebook.com/groups/118529861637782/
Виж целия пост
# 379
Ще кача линка направо тук, нищо че не е точно спалня. Може повече момичета да се вдъхновят. Заповядайте:
https://plus.google.com/u/0/photos/102325033936940229774/albums/ … 30924448646665329
При мен стана за един ден всичко, ушиване, тапициране и т.н. Само възглавниците ших по-късно. Правихме си го ние семейно, не сме викали майстори.
Как така семейно,вие ли си го тапицирахте? newsm78 Ако е така искрено съм впечатлена,на мен ми изглежда като висш пилотаж сам да си го тапицираш и да си ушиеш възглавничките!Поздравления,за което! smile3501
Виж целия пост
# 380
Да, ние вкъщи си го правихме - майка ми, баща ми и аз. Възглавниците леко ме озориха, докато нагодя размера, за да паснат на дивана точно, но като направих първата успешна, другите станаха за нула време. Останалите неща не са кой знае колко сложни - за всяко едно нещо уших калъфи по-стегнати, надянахме на всяка част по отделно и с такера ги фиксирахме. После сглобихме и станаха нещата - бързо и лесно. И диванчето е супер удобно - кеф ти да седнеш, кеф ти да полегнеш. И най-важното - не спорим за лежанката, защото ни събира идеално с мъжа ми. Или двамата от едната страна или всеки на неговата си Simple Smile.
Виж целия пост
# 381
Благодаря ви момичета  Hug
Светло зеленото...отдавна бях замислила някоя от стаите да е в този цвят и най-малко очаквах да реша това да е спалнята и имах някой резерви, но се получи добре  Simple Smile, поне на мен ми харесва. Част от мебелите са готови и сглобени - скрина, който е огромен и спалнята. Останаха гардероба и пердетата. Сами си измислихме дизайна на мебелите и дадохме размери на една фирма за плоскости да ни ги изработи. За гардероба ще почакам, но пердето тия дни ще е готово. Ще кача снимки по нататък  Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Някой има ли мнение за тази спалня?
http://www.yavor.bg/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D … D0%BD%D0%B5/68894
Виждам я на много фирми като модел Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Грозно пате, моята спалня е подобна, само , че гардероба както е с две врати, едната изцяло е в огледало, което освен, че прави стаята по-голяма визуално, е много удобно и практично. Нямаме шкафчета до леглото, затова е рафта над спалнята, което е също комфортно. Леглото се надига и отдолу събирам всичкооооооооооооооо   Mr. Green Така, не ми се налага и да бърша прах отдолу  Mr. Green Blush Blush Blush
Като отвориш гардеробът ни по средата са закачалките отгоре има рафт за чаршафи, и под закачалките още един рафт, а под този рафт си има място. Лявата страна е с рафтове и две чекмеджета, както и дясната е същата. Мислех, че с две врати няма да е удобно, тъй като закачалките се падат точно по средата, но няма никакъв проблем.

П.П сега има и тъмно лилав килим пред гардероба , както и сложен таван. Simple Smile
П.П 1 Съжалявам, че се повтарям с публикуването на спалнята, исках само да дам мнение Simple Smile)

http://antonelly.snimka.bg/other/spalnya-v-lilavo.674761
Виж целия пост
# 384
Грозно пате, моята спалня е подобна, само , че гардероба както е с две врати, едната изцяло е в огледало, което освен, че прави стаята по-голяма визуално, е много удобно и практично. Нямаме шкафчета до леглото, затова е рафта над спалнята, което е също комфортно. Леглото се надига и отдолу събирам всичкооооооооооооооо   Mr. Green Така, не ми се налага и да бърша прах отдолу  Mr. Green Blush Blush Blush
Като отвориш гардеробът ни по средата са закачалките отгоре има рафт за чаршафи, и под закачалките още един рафт, а под този рафт си има място. Лявата страна е с рафтове и две чекмеджета, както и дясната е същата. Мислех, че с две врати няма да е удобно, тъй като закачалките се падат точно по средата, но няма никакъв проблем.

П.П сега има и тъмно лилав килим пред гардероба , както и сложен таван. Simple Smile
П.П 1 Съжалявам, че се повтарям с публикуването на спалнята, исках само да дам мнение Simple Smile)

http://antonelly.snimka.bg/other/spalnya-v-lilavo.674761
Много ти благодаря!   bouquet А трудна ли е за поддържане бяла спалня  ?  newsm78
Виж целия пост
# 385
 Спалнята има фасон, механизма за плъзгащите врати е хетих (тоест става). Лошото тук е, че няма крака и ако пода е крив няма как да се нивелира гардероба от което следва изкривяване на вратите. Леглото също изглежда добре, но ми се струва, че е много леко и ако сте по-тежки при всяко сядане ще се измества по малко на някъде. Материала според мен е китайски (понеже е 14 мм фолио), тоест всичко цялото обзавеждане вероятно е китайско. Смятам, че предвид лъскавите материала цената е добра.Може би с ламинирани ПДЧ цената може да се догони и да се подобри качеството в някои неща (това ако се даде поръчка).
Виж целия пост
# 386
Бялата спалня с нищо не се различава по поддръжка, а и прахът не си личи на бяло  Mr. Green
А и имам два скрина с предмети, които имат нужда от забърсване, както и рафта над леглото, не е маса за хранене да се цапа и омазваааааааа с петна.
Препратите за бели мебели с нищо не се различават от тези за другите цветове, нито качество, нито цена !
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 387
.... Материала според мен е китайски (понеже е 14 мм фолио), тоест всичко цялото обзавеждане вероятно е китайско. Смятам, че предвид лъскавите материала цената е добра.....
14мм ли е? Сигурен ли си? Не е ли поне 16...  ooooh!
Виж целия пост
# 388
Точно на този гардероб не знам, но вратата е огледална материала е 14 мм + 4 мм стъкло и влиза в кант дръжката. Премерил съм го и бе 14 (това за вратата със стъклото, ако няма стъкло може да е 18).
Виж целия пост
# 389
След дъъъъълъг ремонт най -после спя и аз като хората в собствена спалня. Простичко ,но на мен ми харесва.

URL=http://tiherula.snimka.bg/daily/moyat-dom.703322.29158250][/URL]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия