Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 857
  • 820
# 480
Завалийките, пък аз се оплаквам от нашите 12 квадрата  ooooh! Е, имам и дрешник с вход от спалнята, към 3 квадрата, И пак е малко.
Виж целия пост
# 481

Ех, как ми се иска и на мен да покажа готовата си стая, обаче все още съм в голяма чуденка, продължаваща 2.5 години. Имам една малка спалня няма и 8 кв.м.


Колко е широка пътеката до спалнята? Мисля си, че ако има място може да се направят около спалнята по цялата и дължина две тесни ракли, които ще я отделят от стените и ще се използват за завивки или нещо друго. Отгоре могат да се използват като нощно шкафче.
Виж целия пост
# 482
Записвам се да Ви следя. Аз в момента правя подобрения на спалнята. По- късно ще сложа снимка на тапетите, които лепнахме Wink
Виж целия пост
# 483
Интересува ме някой има ли т.нар.английски легла?На каква височина от пода се спи на такова легло?търсих из нет-а,но дават само височината на таблата,а не на нивото за спане.Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 484
Около 60-65см.
Виж целия пост
# 485

Ех, как ми се иска и на мен да покажа готовата си стая, обаче все още съм в голяма чуденка, продължаваща 2.5 години. Имам една малка спалня няма и 8 кв.м.


Колко е широка пътеката до спалнята? Мисля си, че ако има място може да се направят около спалнята по цялата и дължина две тесни ракли, които ще я отделят от стените и ще се използват за завивки или нещо друго. Отгоре могат да се използват като нощно шкафче.


от страни няма място - 50 см от едната страна, 35-40 откъм прозореда и около 1.30 откъм краката където всъщност е чуденката за гардероб. Принципно някога ще се сложи легло с механизъм и там ще е мястото на завивките. В стая която се използва само за спалня не намирам смисъл да са постоянно прибрани и тя да покрита с шалтета. Излишна гимнастика всяка сутрин и вечер.

[/quote]
Ех, как ми се иска и на мен да покажа готовата си стая, обаче все още съм в голяма чуденка, продължаваща 2.5 години. Имам една малка спалня няма и 8 кв.м.


Нашата спалня е с такива размери и разположение. И ние вече 2г. обзавеждаме Joy
Наместили сме леглото по същия начин, но отсреща вместо  гардероб на цялата стена имаме 2 двукрилни и посредата скрин, в/у който е TV-то. Ще се наложат сигурно надстройки в/у гардеробите, защото са на 1900мм височина. Ще видим като се преместим.

нямам дилема за тв в спалнята   Laughing . Просто там не му е мястото. Вече имам осветление и завеси. Мебелите все още се обмислят
Виж целия пост
# 486
Я да събудя  малко темата....  Laughing
Какво мислите за спалня с отделни единични матраци?

         
Виж целия пост
# 487
Ако матраците не хлътват по средата всичко е ок.
Виж целия пост
# 488
По принцип знам, че не е хубаво, било на раздяла, вероятно суеверие. Иначе е доста по-стабилно и лесно за вдигане. Моята е разделена на четири по средата, за да ляга матрака на стабилна основа в допълнителни точки, освен в края. Ще снимам, като я сглобим  Laughing
Виж целия пост
# 489
Ние спим на два единични матрака (предполагам, че тук в Германия явлението е масово, но не знам как се е отразило на броя раздели  Wink). При нас единият матрак е с различна твърдост, защото мъжът ми е по-тежък (всъщност точно в такива случаи е по-добре да са 2). Не се образува дупка в средата и не пречи по никакъв начин (в момента спим трима на леглото и все някой е в средата, но може и да е просто късмет). Аз виждам плюс в това, че сега калъфите като са два единични ми се побират в пералнята  Peace
Виж целия пост
# 490
И тежестта има значение, но зависи от матрака. Ние вече две години спим на общ матрак с ММ, а той е доста по-тежък от мен - почти двойно. Никога не сме си пречили, спим си спокойно, но матракът е по-скоро твърд. Единичните са по-лесни за обслужване и вдигане, като се наложи. Но на мен не са ми удобни. На няколко пъти се е случвало да спим на два отделни матрака по хотели и не е същото като на целия. Така че е въпрос на навик и удобство.
Виж целия пост
# 491
Здравейте ето я и моята спалня Simple Smile
http://dkrisi.snimka.bg/family/mebeli.599171.30174694
http://dkrisi.snimka.bg/family/mebeli.599171.30174695
http://dkrisi.snimka.bg/family/mebeli.599171.30174697
http://dkrisi.snimka.bg/family/mebeli.599171.30174699
http://dkrisi.snimka.bg/family/mebeli.599171.30174701
Виж целия пост
# 492
dkrisi- много ми харесва гардероба с всички чекмеджета. Харесва ми, че е и много голям Simple Smile Гардероб мечта за всяка жена. Честито  newsm10
Виж целия пост
# 493
Честито! Страхотен гардероб! Но и стаята ти е голяма и просторна!
Виж целия пост
# 494
Стаята не е голяма просто гардероба е на цялата стена .Скоро ще ви пусна един проект да си кажете мнението  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия