Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 33 572
  • 744
# 330


Специално за Гуга 51    Hug Grinning  Както пее Едит Пиаф...свят в розово Peace

Виж целия пост
# 331
ГугаHug

Ринкаnewsm78 ами как да не е най-гледан този момент от филма - толкова бяха сладки и двамата / Мурат и Хасрет/,  Wink с тези погледи, а очите на Хасрет - блестяха. Страхотни актьори, как да не ни запленят.  Peace

Виж целия пост
# 332

Цвети, още неустоими погледи и усмивки.  Peace
Гуга,  Hug


Виж целия пост
# 333
Гуга Hug
Покрай Гуга забелязах, че клипа Je vais t'aimer e на Михаела  bouquet и се върнах да го потърся. Пуснат е преди година, а Ваня го е качила в темата с тази лъскава "циганка":
но аз си я харесвам естествена и дива:

A този колаж е още топъл:
Виж целия пост
# 334
Гуга, благодаря ти за този клип!  Hug Припомних си музиката, с която се запознах покрай нашия сериал!  Peace А клипчетата на Михаела са едни от най-хубавите!
Исках да споделя нещо за клипа. Въпреки, че в него нито Оджата свири на пианото, нито Бурхан - на цигулката, нито момичето е Хасрет, всичко във клипа напомня нашия филм - освен изброените неща, също - птиците, морето, и музиката, хващащат сърцето!  Peace
 Радвам се, че хубавите клипове повишиха настроението в темата!  Peace
Чудя се има ли турски сериал (изключвам Аси) с повече клипове. Надали!  Peace
И това е защото любовта обладава филма и нищо друго - нито парите, нито политическата обстановка, нито омразата - имат значение за чувствата и усещанията. Любов в чист вид, освободена от болести, убийства, изнасилвания, политически интереси, пари ... Странен филм, наистина. Няма друг като него, или аз не знам. Основните пречки да са само в душите и ума на героите. И най-важното, много ми допадна.  hahaha hahaha hahaha

Леле, каква трактовка! Можете да го прескочите!  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 335
Искам да обърна внимание и на двата "отбора", че преди да имате претенции към останалите е хубаво да си дадете сметка за същността на собствените си публикации в светлината на правилата на този форум.
думи на администратора


Бих искала да добавя,че всички ваши думи са запечатани от начало до край и всеки би могъл да ги прочете в профила ви.Един форум не е клуб с членски карти и всеки независимо от своя интелект  може да сподели   мисли/разбира се съобразявайки се с правилата/ ,друг въпрос е дали ни харесва или не.Такъв е смисълът на форуми ,социални мрежи и т.н.И ако продължаваме да се делим на такива и онакива нищо добро не ни очаква.
Желая ви хубав,слънчев ден!!!

п.с. Може би някой ще зададе въпроса в качеството си на каква пиша тези думи.В качеството си на човек ,който мисли на глас./Много се надявах някой от вас да напише нещо подобно./

Виж целия пост
# 336
Кукумбер, прекрасна песен!  Hug
Ето я с превод. Силен и красив текст!

http://www.youtube.com/watch?v=q_rY_2DLkrQ

Цвети, имаше ли клип на тази песен и за нашия филм?  newsm78
Нещо такова ми се върти в главата. И аз ще потърся.  Peace
Виж целия пост
# 337
Гуга, благодаря ти за този клип!  Hug Припомних си музиката, с която се запознах покрай нашия сериал!  Peace А клипчетата на Михаела са едни от най-хубавите!
Исках да споделя нещо за клипа. Въпреки, че в него нито Оджата свири на пианото, нито Бурхан - на цигулката, нито момичето е Хасрет, всичко във клипа напомня нашия филм - освен изброените неща, също - птиците, морето, и музиката, хващащат сърцето!  Peace
 Радвам се, че хубавите клипове повишиха настроението в темата!  Peace
Чудя се има ли турски сериал (изключвам Аси) с повече клипове. Надали!  Peace
И това е защото любовта обладава филма и нищо друго - нито парите, нито политическата обстановка, нито омразата - имат значение за чувствата и усещанията. Любов в чист вид, освободена от болести, убийства, изнасилвания, политически интереси, пари ... Странен филм, наистина. Няма друг като него, или аз не знам. Основните пречки да са само в душите и ума на героите. И най-важното, много ми допадна. hahaha hahaha hahaha

Леле, каква трактовка! Можете да го прескочите!  hahaha hahaha hahaha

 newsm03Ето затова и аз много обичам този филм и не мога да прескоча твоята трактовка, която е и моя.
Виж целия пост
# 338
Кukumber,  за клипа на харесвана в темата изпълнителка Hug
Хубаво е, когато човек мисли пишейки, пеейки и смеейки се на глас или просто изразявайки се чрез цветове и образи!

Линка, ето един на Самиш:

">#![/video]
Виж целия пост
# 339
...
 Радвам се, че хубавите клипове повишиха настроението в темата!  Peace
Чудя се има ли турски сериал (изключвам Аси) с повече клипове. Надали!  Peace
И това е защото любовта обладава филма и нищо друго - нито парите, нито политическата обстановка, нито омразата - имат значение за чувствата и усещанията. Любов в чист вид, освободена от болести, убийства, изнасилвания, политически интереси, пари ... Странен филм, наистина. Няма друг като него, или аз не знам. Основните пречки да са само в душите и ума на героите. И най-важното, много ми допадна.  hahaha hahaha hahaha

Леле, каква трактовка! Можете да го прескочите!  hahaha hahaha hahaha


Линка,  Wink как да те прескоча, на мен пък много ми хареса тази трактовка.  Peace



Кукумбер, аз не се срамувам от нито една дума, написана от мен и всеки може да ги прочете, но питам се  Thinking дали всички, които ни обвиняват в прегрешения, могат да кажат същото за себе си.  Peace
А, за песента  Hug ти благодаря, тя е от любимите ми.  Peace
Виж целия пост
# 340
Баги, благодаря за клипа, знаех си че го има, защото тази песен е една от най-любимите ми!  Hug
И, за мой срам, я чух за първи път в клип от Пленителката...  Embarassed
Гуга, Цвети, радвам се че малко хаотичните ми и не на място сложени, усещания ви допадат!  Peace
Гуга е виновна, тя ме провокира с клипа!  Mr. Green
Виж целия пост
# 341
...
 Радвам се, че хубавите клипове повишиха настроението в темата!  Peace
Чудя се има ли турски сериал (изключвам Аси) с повече клипове. Надали!  Peace
И това е защото любовта обладава филма и нищо друго - нито парите, нито политическата обстановка, нито омразата - имат значение за чувствата и усещанията. Любов в чист вид, освободена от болести, убийства, изнасилвания, политически интереси, пари ... Странен филм, наистина. Няма друг като него, или аз не знам. Основните пречки да са само в душите и ума на героите. И най-важното, много ми допадна.  hahaha hahaha hahaha

Леле, каква трактовка! Можете да го прескочите!  hahaha hahaha hahaha


Линка,  Wink как да те прескоча, на мен пък много ми хареса тази трактовка.  Peace



Кукумбер, аз не се срамувам от нито една дума, написана от мен и всеки може да ги прочете, но питам се  Thinking дали всички, които ни обвиняват в прегрешения, могат да кажат същото за себе си.  Peace
А, за песента  Hug ти благодаря, тя е от любимите ми.  Peace

Цвети, newsm10
Виж целия пост
# 342
Линка, сигурна съм, че има клип с тази песен на Лара  Peace, дори си спомням и момента, който е използван - извинението на Мурат, след вечерта в ресторанта, когато Хасрет им каза, че не ги иска повече в живота си / двамата с Левент/, но трябва да го потърсим.
А, до тогава- Ададжио - пак на Лара  Hug



БагиHug браво  newsm10 , открила си го.
Виж целия пост
# 343


Кукумбер, аз не се срамувам от нито една дума, написана от мен и всеки може да ги прочете, но питам се  Thinking дали всички, които ни обвиняват в прегрешения, могат да кажат същото за себе си.  Peace
А, за песента  Hug ти благодаря, тя е от любимите ми.  Peace


Аз също    Peace .Ако някой се чувства обиден да ми посочи къде .

Виж целия пост
# 344



Един от най-добрите творители на клипове за Аси направи само няколко за нашия филм. Нещо не му харесваше нашата любовна история, или по-скоро химията между партньорите. Но всеки има право да харесва или не даден сериал.
Затова пък тези няколко клипчета, които направи са прекрасни!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия