Специално за Гуга 51
Както пее Едит Пиаф...свят в розово 

ами как да не е най-гледан този момент от филма - толкова бяха сладки и двамата / Мурат и Хасрет/,
с тези погледи, а очите на Хасрет - блестяха. Страхотни актьори, как да не ни запленят. 

и се върнах да го потърся. Пуснат е преди година, а Ваня го е качила в темата с тази лъскава "циганка":
Припомних си музиката, с която се запознах покрай нашия сериал!
А клипчетата на Михаела са едни от най-хубавите! 






Припомних си музиката, с която се запознах покрай нашия сериал!
А клипчетата на Михаела са едни от най-хубавите! 




Ето затова и аз много обичам този филм и не мога да прескоча твоята трактовка, която е и моя.




как да те прескоча, на мен пък много ми хареса тази трактовка. 
дали всички, които ни обвиняват в прегрешения, могат да кажат същото за себе си. 
ти благодаря, тя е от любимите ми. 






как да те прескоча, на мен пък много ми хареса тази трактовка. 
дали всички, които ни обвиняват в прегрешения, могат да кажат същото за себе си. 
ти благодаря, тя е от любимите ми. 

, дори си спомням и момента, който е използван - извинението на Мурат, след вечерта в ресторанта, когато Хасрет им каза, че не ги иска повече в живота си / двамата с Левент/, но трябва да го потърсим.
браво
, открила си го.
дали всички, които ни обвиняват в прегрешения, могат да кажат същото за себе си. 
ти благодаря, тя е от любимите ми. 
.Ако някой се чувства обиден да ми посочи къде .
Препоръчани теми