Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 33 572
  • 744
# 660
За какво ли е фотосесията за ретро рокли или прически newsm78
Виж целия пост
# 661
Туба е победител в категорията "Стилна жена в Турция"

SİZCE TÜRKİYE'NİN EN STİL SAHİBİ KADINI HANGİSİ?
%6  AZRA AKIN
%1  BERRAK TÜZÜNATAÇ
%2  BADE İŞÇİL
%2  BURCU ESMERSOY
%24  BEREN SAAT
%1  BENGÜ
%2  CEYDA ATEŞ
%1  ECE SÜKAN
%2  EDA TAŞPINAR
%1  GÜLŞEN
%5  HADİSE
%1  HANDE YENER
%2  HANDE ATAİZİ
%6  IVANA SERT
%1  DENİZ BERDAN
%2  ÖZGE ULUSOY
Ü%39  TUBA BÜYÜKÜSTÜN

%1  TUBA

http://www.ayakligazete.com.tr/sayfa/ANKET.asp

Имаме и едно трето място за "Пленителката" но не разбрах за какво. Берен, Енгин и "Фатмагюл" имат много награди.


Виж целия пост
# 662
И аз пристигам, озъртам се, няма никой и се отдавам на почивка.

Във фейса има резултатите от някаква анкета, сложени  уж от Джансел, ама като не го знам този съседски език, се чудя какво значи. Имаше и нашия сириал на второ място в една от категориите?
 
'2011' Anketi  
http://www.ayakligazete.com.tr/

  А и снощи даваха някакви награди- видях Берен, а и Къванч в други теми, ама без обяснения.
  Все пак е интересно да раберем тази информация.
  При нас има много информирани момичета, може да знаят и това.
  До довечера .

Рени, в линка, който даваш пише, че започва от днес анкетата за избиране на
"ТВ звезда за 2011 година на Аяклигазете", но не видях къде се гласува newsm78
Ако се сещате май бяхме гледали снимки ли видео ли миналата година от награждаването
за 2010г с Мурат Йълдъръм?
Виж целия пост
# 663

Неслихан е написала това в дизифорума:
Merhaba,

Tuba'nın doğumuyla ilgili mesajlar aldım. Bu yüzden yazmak istedim.

Tuba'nın doğumuna daha var arkadaşlar. Twitter'da yazılan saçma salak haberlere inanmayın derim. Tam tarih vermek istemiyorum çünkü Tuba bunun bilinmesinden rahatsız olabilir ama ikizler, oğlak burcundan kurtulacaklar sanıyorum

Spoiler İçermektedir
Oğlak burcu olan arkadaşlar alınmasınlar lütfen  Tamamen espri amaçlı yazdım..


От фейса:

TUBA DOGURDU DİYOLAR DOGRUMUDURRRR
Виж целия пост
# 664

Неслихан е написала това в дизифорума:
Merhaba,

Tuba'nın doğumuyla ilgili mesajlar aldım. Bu yüzden yazmak istedim.

Tuba'nın doğumuna daha var arkadaşlar. Twitter'da yazılan saçma salak haberlere inanmayın derim. Tam tarih vermek istemiyorum çünkü Tuba bunun bilinmesinden rahatsız olabilir ama ikizler, oğlak burcundan kurtulacaklar sanıyorum

Spoiler İçermektedir
Oğlak burcu olan arkadaşlar alınmasınlar lütfen  Tamamen espri amaçlı yazdım..

Да не се вярвало на слуховете в Туитър. Пишели се глупости.
Не можела да напише точната дата на раждане,
но мислела, че няма да са под знака на Козирог. / Ще успеели да избягат от Козирог. /
Виж целия пост
# 665
Фенче, надявах се поне да са Козирог!  Wink
Благодаря за превода!  Hug


Виж целия пост
# 666
 









                   Ринка,време е за по едно кафенце.И без това днес е петък,утре - почивка и може да си позволим и по това време.




Виж целия пост
# 667

Ще пием кафе, Таня! Ето и Мурат се присъединява към нас с поднесеното от Хасрет кафе.

Виж целия пост
# 668
Таня, не знам дали компанията не ти харесва на предложеното от Рина кафе или като мене не ти е добно да им нарушаваш уединението Wink, затова бойрум едно тематично кафе:
Ринка, не виждам каква ти е картинката, та затова повтарям кафето Peace

Ринка, Фенче Hug новина или отричането й е все пак движение. Пък и е добре за субектите на новините Wink

Попаднах на някакво събитие. Какво ли е то и защо едната е на екрана, другата я награждават newsm78
Виж целия пост
# 669
Надин, сега това от твоя линк.
Само най-интересните, че има и за разни предавания,
които не ни вълнуват толкова.
Това според мен са само анкети, които пуска Аяклигазете,
защото надолу има всякакви въпроси за телефони, сайтове и т.н.

http://www.ayakligazete.com.tr/sayfa/ANKET.asp

Всички се отнасят за 2011 г.

1. Най-добър актьор в драма
 2011 YILININ ‘EN İYİ ERKEK DRAMA OYUNCUSU’ KİM?
 %8  Bülent İnal
 %1  Cansel El.
 %14  Cem Kılıç
 %6  Çağatay Ulu.
 %11  Engin Ak.
 %5  Erkan P.
 %0  Fikret K.
 %8  Halit Er.
 %0  Hüseyin Avni D.
 %9  İbrahim Ç.
 %5  Kenan İmirzalıoğlu
 %11  Kıvanç Tatlıtuğ
 %0  Levent Ü.
 %0  Mert Fırat
 %3  Murat Yıldırım
 %2  Murat Ü.
 %3  Necati Ş.
 %3  Seçkin Öz.
 %3  Serhan Yavaş
 %9  Tolgahan S.

2.Най-добра актриса за 2011г

2011 YILININ 'EN İYİ KADIN OYUNCUSU' KİM?
 %0  Aslı Enver
 %2  Aslıhan Gürbüz
 %1  Ayça Bingöl
 %31  Beren Saat
 %0  Bennu Y.
 %5  Birce Akalay
 %0  Cansu Dere
 %4  Deniz Çakır
 %0  Ebru C.
 %0  Ece Uslu
 %5  Hatice Şendil
 %12  Hazal Kaya
 %8  Meryem Uzerli
 %4  Nurgül Yeşilçay
 %3  Öykü Karayel
 %7  Serenay S.
 %4  Tuba Büyüküstün
 %2  Tuba Ünsal
 %9  Vahide Gördüm
 %3  Zeynep Dörtk.

3.Най-добра актриса в драма

2011 YILININ ‘EN İYİ KADIN DRAMA OYUNCUSU’ KİM?
 %11  Ayça Bingöl
 %0  Ayşe Ç.B.
 %35  Beren Saat
 %3  Birce Ak.
 %3  Cansu Dere
 %0  Deniz Çakır
 %0  Ebru Özkan
 %0  Ece Uslu
 %0  Ezgi Mola
 %5  Gülcan A.
 %12  Hazal Kaya
 %0  Meltem Miroğlu
 %9  Meryem Uzerli
 %0  Nurgül Yeşilçay
 %1  Öykü Karayel
 %0  Özge Öz.
 %0  Özlem Yılmaz
 %8  Serenay Sarıkaya
 %11  Tuba Büyüküstün
 %0  Zeynep D.

4. Най-добър сериал за сезона

2011 YILININ 'EN İYİ DÖNEM DİZİSİ' HANGİSİ?
 %16  Mavi Kelebekler
 %38  Muhteşem Yüzyıl
 %21  Karadağlar
 %25  Öyle Bir Geçer Zaman ki

5.Най-добър актьор
2011 YILININ 'EN İYİ ERKEK OYUNCUSU' KİM?
 %1  Burak Özçivit
 %4  Bülent İnal
 %13  Cansel Elçin
 %0  Cem Kılıç
 %7  Çağatay Ulusoy
 %31  Engin Ak.
 %0  Engin Belli
 %0  Erdal Öz.
 %1  Erkan P.
 %8  Hakan Y.
 %1  Halit Ergenç
 %0  İbrahim Kendirci
 %1  Kenan İ.
 %1  Kerem Cem
 %9  Kıvanç T.
 %0  Murat Ü.
 %12  Murat Yıldırım
 %0  Necati Ş.
 %0  Serhat T.
 %0  Sermiyan M.
 %9  Tolgahan S.
 %0  Tuncel K.

6. Най-добра драма

2011 YILININ ‘EN İYİ DRAMA DİZİSİ’ HANGİSİ?
 %17  Adını Ferih K.
 %0  Anneler ile K.
 %1  Al Yazmalım
 %2  Aşk Ve Ceza
 %2  Bir Çocuk S.
 %0  Bir Ömür Y.
 %0  Dinle Sevgili
 %2  Ezel
 %33  Fatmagül’ün Suçu Ne?
 %5  Gönülçelen
 %3  Hayat Devam E.
 %1  İffet
 %0  Kızım N.
 %1  Kurtlar V. Pusu
 %8  Kuzey G.
 %4  Lale D.
 %5  Muhteşem Y.
 %9  Öyle Bir Geçer Z. Ki
 %1  Unutulmaz
 %5  Yer Gök A

И още много нататък. ooooh!
Ако има нещо, което ви интересува - питайте, за да не копирам всичко. Hug

Виж целия пост
# 670

                 Баги, знаеш че съм директна и си казвам - обичам Айриш кафе.

                 И без това обещах вчера да почерпя!
Виж целия пост
# 671

                 Баги, знаеш че съм директна и си казвам - обичам Айриш кафе.

                 И без това обещах вчера да почерпя!
Таня,  и аз съм си директна и обичам туй кафе  Wink Ама няма да пием, ако чакаме Хасрет да ни поднесе - на нея турско й беше трудно да пригови, какво остава за чужбинско Sad
Виж целия пост
# 672

             Баги,не може да разчитаме на Хасрет,то е ясно,ама има едни млади момичета като нея,пък и хубавки и знаеш добре,колко хубаво го приготвят и поднасят.

             Очевидно е,ще се оставим на тях.
Виж целия пост
# 673
Привет, момичета!  Hug
Преди няколко часа оставих една пуста тема, а  Heart Eyes сега ври - имаме си новинки, е не такива  Wink, каквито се надявахме, но поне ще сме по-спокойни / Ринка, Фенче  Hug/ - до края на периода на  Козирога има време.  Peace
Пускам едно весело клипче и Wink ще разгледам анкетите за гласуване.  Peace

Виж целия пост
# 674


Някои ще пият кафе на живо?
Да знаете, че скоро и аз ще искам да го пия с вас он-лайн! Hug

Цвети, ще чакаме колкото е необходимо! Само всичко да е наред!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия