Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 33 572
  • 744
# 645
Добро утро! Hug

Петък 13 - американците губят по около 1 млрд долара, аз пък си харесвам този ден. Peace За всеки случай, обаче, да ви пратя да ви защитят от уроки и лошотия баш майсторката Кадрие и чирачката й Гюлназ:

И докато махленците празнуват Новата година, други оплакват петъчните си неволи:



Надин, ами и на папараците вече не им е интересно: един ли, два ли, три ли са потомците братджолинови Wink И по-добре - да си растат на воля, без нездраво любопитство Hug

Късметлийски петък!

Виж целия пост
# 646


Може ли празник без " Cicekci kiz "



http://www.youtube.com/watch?v=97kzI7noGDI
Виж целия пост
# 647
Баги  Peace и аз не се плаша от петък 13,  Wink дори тайно си мечтая - днес да е денят за новината, която очакваме.  Blush
И затова  Peace, хубаво си сетила за защитата от уроки и лошотия, май ще ни е нужна.  Joy Joy Joy

А, като стане дума за късмет -  Peace ние всички вярваме в него, та нали и Хасрет го имаше - как мечтаеше милата пред витрината и успя все пак.  Peace

Виж целия пост
# 648
 
Няма да забравя погледа и през витрината с роклята!  Hug
И лъчезарната и усмивка към мечтаната публика!

Виж целия пост
# 649
И понеже е празник на махалата, да си припомним кой отведе там Оджата с неговия изискан свят:
и как се сблъскаха МПСта-символи на двата свята : лъскавото бебче с бойния стар камион и тръгнаха в една посока: махалата Wink
На последното ми обърна внимание Марги  Peace
Виж целия пост
# 650
За първата "концертна" изява на Хасрет имаше специално дизи:





Кобра се погрижи за настаняването на " специалните" гости!

Баги, Мурат тогава имаше такава отегчена физиономия! Левент всичко е записал!
Дори "майсторското" отнемане на портфейла от Кадир!
Виж целия пост
# 651



Джелем, джелем...
пътища незнайни;
срещнала съм цигани случайни...
Циганите - страстни и красиви,
циганице - диви и ревниви...

А..., ах съдби цигански...
А..., ах, цигани...

Шатрите разпъват под звездите.
Огън палят и блестят очите.
Песните им - весели и жални...
Танците им крият своите тайни...

А..., ах съдби цигански...
А..., ах, цигани...
Виж целия пост
# 652
Махалата в кадър и зад кадър:


На Али Лескай / който доста ни разиграва  Wink/ му е весело да си пие кафето с музика!

И нещо незабравимо:

Виж целия пост
# 653
А, след толкова спомени от махалата,  Thinking аз се сетих за двете цигански сватби, на които присъстваха нашите влюбени в Хасрет, приятели - и макар на първата само да я гледаха, като циганка и певица, на втората - вече бяха наясно с чувствата си към нея.  Peace

Виж целия пост
# 654

Виж целия пост
# 655
А, мечтата на бедната цветарка се сбъдна, защото освен  Thinking талант и воля да се учи, тя имаше късмета да срещне Мурат - така заедно, те стигнаха до тази вечер!  Hug



Виж целия пост
# 656
La Crim Cansel Elçin

Виж целия пост
# 657



                                   

















                            Добър ден,момичета!

      Еее,защо така се получава в последно време?Влизам в темата,ама вас ви няма!

      Вярно,прочетох всичко написано,изгледах клипчетата,ама само това - не ми е достатъчно.Търся компанията Ви!

       Новини няма,бебета не плачат - сигурно и за това ви няма.

       Нищо,по-късно,поне за следобедното кафе ще сте на линия.





Виж целия пост
# 658
И аз пристигам, озъртам се, няма никой и се отдавам на почивка.

Във фейса има резултатите от някаква анкета, сложени  уж от Джансел, ама като не го знам този съседски език, се чудя какво значи. Имаше и нашия сириал на второ място в една от категориите?
 
'2011' Anketi  
http://www.ayakligazete.com.tr/

  А и снощи даваха някакви награди- видях Берен, а и Къванч в други теми, ама без обяснения.
  Все пак е интересно да раберем тази информация.
  При нас има много информирани момичета, може да знаят и това.
  До довечера .
Виж целия пост
# 659
Здравейте и от мен!  Hug

Рени, анкетата е от днес / тоест вчера-12 януари/ -поне така пише в аяклигазете.
Категориите са много и в различни области.

Таня, дойде ли време за следобедното кафе? За мен-да!  Hug



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия