Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 33 572
  • 744
# 690
Баги, дублирана е в този сериал, но и в началото на "Под липите" гласът и също е дублиран.  Peace

А, актьорите - главната двойка в този сериал, участват и в "Пречупени криле".
Виж целия пост
# 691
Ако това е достоверно Туба пак е била на разходка тази вечер:
И ако   google не лъже!  Joy


İyi akşamlar herkese.. Bu akşam 1-2 saat önce Tuba ve eşini Feneryolu ışıklarda gördüm önümde durdular arabayı Onur bey kullanıyodu Tuba telefonuyla ilgileniyordu her ikiside iyi görünüyolardı..

Някой разказва, че преди 1-2 часа засякъл на светофара в кв.Feneryolu / около Босфора е това / Туба и Онур.
Онур карал колата, а Туба говорела по телефона. И  двамата изглеждали добре.
---------------------------------------------------------------------

Поздрави на всички отново! Благодаря на Баги за тази част от интервюто на Туба -
ами така си е, много хубаво го е казала Туба. Човек си е като всички други, а ние,
феновете й я натоварваме понякога с нечовешки очаквания за какво ли не. Rolling Eyes
Музикално оформление си имате от Цвети, сега и Марги пак прописа,
Надин, Баги, Рени, Рина, Ванчето и Таня са на линия, гости на балкона Дал Господ,
ами спокойно отивам да си гледам Чоджука сега и до после пак. Hug Петък е все пак! Laughing
Виж целия пост
# 692


И аз съм при Мерджан през следващите 2 часа тази вечер, но на рекламите ще поглеждам тук.  Hug
Оставям ви Мурат за компания!
  Hug
Виж целия пост
# 693



Ново клипче с нашата си музичка Grinning
Виж целия пост
# 694


Баги, връщам се на отговора на Туба и темата за 24-часовите прожектори.
Тук не виждам звезда, а дъщеря, която се радва на майка си! Hug
Виж целия пост
# 695
Виж целия пост
# 696
Момичета!  Hug
Като влязох в темата и видях балкона - сърцето ми пропусна един такт!  hahaha hahaha hahaha
Помислих, че имаме бебета!  ooooh! Толкова много ooooh! хора имаше!  ooooh!

Е, добре поне, че име новини, в кола, и т.н. Ще чакаме търпеливо!  Praynig Peace
Сега ще напиша нещо по усещания за първи епизод, че го гледах вчера, ама е страхотен!  Peace
Но първо ще се разходя из фейса, че цял ден не успях да напиша и видя нищо!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 697
Време, подходящо за танци е - Х. М. танцуват, приятна картинка за окото са, а и музиката не е съвсем дразнеща - за моето ухо  Peace

Виж целия пост
# 698
А, аз продължавам да си мисля за този отговор от преди време.  Thinking
Ами така е, момичета,  Wink аз точно заради това харесвам толкова Туба - не се държи, като звезда и не търси постоянно светлините на прожекторите, извън ролите си / за личния си живот и невинаги присъства на връчване на награди, дори и за нея да има/.
Ето, например се сещам за миналогодишната анкета от същото издание, което днес гласуваме. Тогава, тя имаше награда, но не отиде и беше упреквана, даже затова.  Peace




Виж целия пост
# 699
Виж целия пост
# 700

Тая снимка от къде е ?  newsm78 Тия наоколо на араби ли приличат?  newsm78
Виж целия пост
# 701


За това няма съмнение, че е Филиз!  Heart Eyes



За това, също!

За Цвети и другите любителки - я какви видни личности има сред вас!  Simple Smile

Виж целия пост
# 702
Линка, и аз не зная, откъде точно е снимката -  Thinking явно е от посещение някъде, но...  newsm78 може Ринка да знае.  Peace Тя, сигурно ще намине по някое време, че нали е на кино сега.  Wink

Виж целия пост
# 703
Е, тоя фейс днес ме разби със странни новини!?  hahaha


Виж целия пост
# 704
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия