Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 33 572
  • 744
# 705
Линка, за първата ти констатация / за любителките/  Hug, ама за втората  newsm78 нямам наблюдение.  Peace

Я, да добавя и малко музика.  Hug

Виж целия пост
# 706
Линка, ти да не правиш връзка с "нашите" домашни любимци и да се кахъриш? Ако О. е като мене - ще има семеен проблем Sad
Виж целия пост
# 707




Скрит текст:
НА 13 ТИ ЯНУАРИ 2012Г.СЕ НАВЪРШВАТ 134 Г. ОТ РОЖДЕНИЕТО НА ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ПОЕТ - МАГЬОСНИКЪТ НА ЛЮБОВНАТА ПОЕЗИЯ ПЕЙО ЯВОРОВ.

Две хубави очи

Две хубави очи. Душата на дете
в две хубави очи; - музика - лъчи
Не искат и не обещават те...
Душата ми се моли,
дете,
душата ми се моли!
Страсти и неволи
ще хвърлят утре върху тях
булото на срам и грях.
Булото на срам и грях -
не ще го хвърлят върху тях
страсти и неволи.
Душата ми се моли,
дете,
душата ми се моли...
Не искат и не обещават те! -
Две хубави очи. Музика, лъчи
в две хубави очи. Душата на дете...
Виж целия пост
# 708

Виж целия пост
# 709

Виж целия пост
# 710

  Марги, здравей! smile3503 smile3503   Аз си мислех, че си станала "пепел от рози"  Laughing Laughing, ама продавачката на рози нали е тук,  първо си при нея и няма да те изгубим.

Ренибо, здравей! Hug
Много хубаво ми звучи...ей де е,  допирателната ми... newsm78 Joy
розата...цветарката-Хасрет...моята...по, по, най-любимка от любимците в сериала... Peace Laughing
Много ми хареса, определено... newsm10  Благодаря... newsm51

Фенче, Hug

Ето ги и Хасрет с розите и цветарката... Heart Eyes



Виж целия пост
# 711


Макар и рядко, срещам да ползват снимки на Туба, за колажи с политическа насоченост. Тези ги намерих в ирански сайт.  Mr. Green
Виж целия пост
# 712
Виж целия пост
# 713
Скрит текст:
НА 13 ТИ ЯНУАРИ 2012Г.СЕ НАВЪРШВАТ 134 Г. ОТ РОЖДЕНИЕТО НА ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ПОЕТ - МАГЬОСНИКЪТ НА ЛЮБОВНАТА ПОЕЗИЯ ПЕЙО ЯВОРОВ.

Две хубави очи

Две хубави очи. Душата на дете
в две хубави очи; - музика - лъчи
Не искат и не обещават те...
Душата ми се моли,
дете,
душата ми се моли!
Страсти и неволи
ще хвърлят утре върху тях
булото на срам и грях.
Булото на срам и грях -
не ще го хвърлят върху тях
страсти и неволи.
Душата ми се моли,
дете,
душата ми се моли...
Не искат и не обещават те! -
Две хубави очи. Музика, лъчи
в две хубави очи. Душата на дете...

Линка, благодаря за това-удоволствие! Hug
Сега направих справка -тази година още само два пъти ще се случи 13-ти да е в петък...newsm78 Joy
Месец април и месец юли... Peace
Май съм малко суеверна... Joy Joy Joy

Страхотен поглед има тук Хасрет...красноречив и без думи... Heart Eyes

Виж целия пост
# 714
Момичета, май и зад океана надзъртат по форумите ни: Бионсе и тя ще дарява подаръците за дъщеря й на някой друг, нуждаещ се - да не остане по-назад от Туба.  Joy Joy Joy
http://musik.dir.bg/novina.php?nid=8116&jid=2
Виж целия пост
# 715
БагиWink ами то добре, че първо Туба направи това с подаръците,  Thinking защото иначе - кой знае, може би Wink пак щеше да бъде обвинена в нещо.  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 716
Откъде ли е тази снимка? Явно е от сериал. Каква ли е тази телевизия?
Виж целия пост
# 717
Баги, предполагам, че е от АСИ  Thinking, защото знакът, който се вижда е на хърватската тв. Нова / като нашата  Wink/, а те излъчваха сериала.  Peace
А, ето и още една такава снимка.  Hug

Виж целия пост
# 718


Това е пуснато преди час, но ново ли е?
Виж целия пост
# 719
Скрит текст:





Наздраве, момичета, пак празнувам!  Joy Joy Joy

в компания...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия