Хубав ден и от мен! Пожелавам, и черно/ бялото в него, да ни е красиво

Ако след 16.30 съм във форума, значи съм оживяла


Ако след 16.30 съм във форума, значи съм оживяла

Написал е в мрежата/ доколкото може да се вярва/, че с Пънар са отново в Истанбул.
Написал е в мрежата/ доколкото може да се вярва/, че с Пънар са отново в Истанбул.
би ли посочила , къде точно в мрежата го е написал Джансел
просто не мога да го намеря


благодаря за кафето и новината, че Джансел вече се е прибрал у дома / не мисля,
че е важно къде и от кого е написана, нали все пак я има/
, че те и за Туба новините
рядко са излезли от нея самата, ама не спират. 
Написал е в мрежата/ доколкото може да се вярва/, че с Пънар са отново в Истанбул.
би ли посочила , къде точно в мрежата го е написал Джансел
просто не мога да го намеря 
Да съм написала, че съм го видяла лично
Написала съм, че информацията е от анонимни източници/ каквато си и ти/, затова може и да не се вярва.
-за превода, Линка - за преноса 
И мене като Лина все ме човъркаше. Но нали сме мами и сме минали по този път, та нормално е да ни се въртят всякакви мисли. Дори и поговорка има по въпроса. 
Все пак ресторант, летище - все обществени места, папараци ако не, то поне хора с телефони - бол 

благодаря за превода!
и на теб! 
загрижени сме за Туба, не само, като почитателки, но и като жени, и майки.
Така, реагирах и преди време за друга турска актриса, която харесвам Бергюзар.
И, сега попаднах на кадър, който ми хареса. 





Препоръчани теми