
Ооо, имаме си имена, интересен избор от страна на Туба
Само ми е някак странно точно с тези 2 буквички 

Само ми е някак странно точно с тези 2 буквички 
: Топрак е "земя" (нищо че звучи по мъжки). Майя и на персийски, и на санскритски, и на латински е :велика", "велик войн". Но нищо чудно да е и от гръцки - красивата дъщеря на Атлас, или от римски - пробуждането на земята през пролетта, плодородие.

Само ми е някак странно точно с тези 2 буквички 
но загадката е разрешена набързо 





Уби ме,нямаш равна
Мая ми харесва,даже много,с Топрак ще се наложи да свикна



Тъй или иначе вече си избрах Майчето,за вас оставям Топарлачето

Тъй или иначе вече си избрах Майчето,за вас оставям Топарлачето

какво е това делене от първите дни.
Те си се движат в комплект,
близнаци нали не се делят. 


Тази е мойта, а другата- хорска....
,ама на вас угода няма
Тогава ще си гушна и двете 

ама ти сигурна ли си, че това са
нашите бебоци, май гушкаш
чужди.

Препоръчани теми