Много мина, мъничко остана, февруарче ще се гушка скоро с мама! - Tema 17

  • 31 809
  • 739
# 495
Ей, чудесно бебешоците се множат!  newsm44
Честито на новите родители! Да са живи и здрави малките съкровища!  newsm30  newsm30
Виж целия пост
# 496
Алекса, голям си оптимист - да си лежиш с новородено...  Laughing
Виж целия пост
# 497
Честито на майките на малките бебешоци! Бързо да се възстановяват майчиците, дребосъците да наддават и да са послушни!

Аз вчера бях на консултация, остават ми 40 дена до термин, а нашият юнак въобще не мисли да се ориентира към "изхода". Доки каза, че понеже водата е повече, той още не е толкова голям и има място за разходка из корема , та затова не се е ориентирал още. След 10 дена ми назначиха видеозон да видят дали има промяна, ако няма ....не знам, не ми се мисли от сега.

Алекса, не се тревожи, то повечето мина, остана най-хубавата част!

Приятен ден  на всички желая, а може би още бебета........
Виж целия пост
# 498
Спящата

Аз гледам да си мисля, че ще ми е кротичко и ще спинка, апък за първите дни след болницата майка ми и мъжа ми уж ще помагат . Ох.. още не съм осъзнала какво се случва, като шега ще ми е и  чак като чуя бебешкия плач и като си я вземем вкъщи ще осъзная всичко..   Heart Eyes
Сигурно и ти така си се чувствала с първото детенце.  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 499
Ей,Любче радвам се,че се разписа и то с такъв разказ за появата на твоята Мария. Hug
Чакаме снимки когато е възможно. Crazy
a_tita,дано се обърне в правилната позиция твоя младеж,все пак има време да го направи.Казаха ли ти да правиш упражнения за обръщането му или не?
Пепче,и твоя младеж ли още се дупи?Ти правиш ли упражнения?
Алекс,ще чакаме като му дойде времето хубав разказ и от теб за появата на твоята госпожица. Hug
Виж целия пост
# 500
Любче     Hug  Hug  Hug и аз какъв рев му дръпнах с разказа ти .....  Heart Eyes    Надявам се и при моето раждане живот и здраве в ТК да минат леко нещата .....

Боже и мен такова шубе ме е хванало  Praynig в четвъртък определи доктора датата за секциото - 31 януари, и от тогава като си помисля и почвам да ревтуня  newsm45
Сега като четох разказа на Любчето и ред сополи, ред сълзи. Нещо хормоните ми май са пощурели  Crazy
Виж целия пост
# 501
Здравейте!
Имам едно въпросче към Вас, мили мами?
Това ще е първото ми раждане, термина ми е на 28 февруари.
Въпросът ми е: Когато лекарката ми даде картата и всички документи за болницата, какво трябва да направя ако съм си избрала да раждам в Майчин Дом? newsm78
Просто отивам и казвам на регистратурата, че искам да раждам там ли?
Всичко ми е много, много объркано и нямам никаква представа за нещата. Scream
Виж целия пост
# 502
Здравейте!
Имам едно въпросче към Вас, мили мами?
Това ще е първото ми раждане, термина ми е на 28 февруари.
Въпросът ми е: Когато лекарката ми даде картата и всички документи за болницата, какво трябва да направя ако съм си избрала да раждам в Майчин Дом? newsm78
Просто отивам и казвам на регистратурата, че искам да раждам там ли?
Всичко ми е много, много объркано и нямам никаква представа за нещата. Scream

Здравей!

Като тръгнеш да раждаш просто отиваш в Майчин дом с документите  Peace. Предварително няма какво да правиш.
Виж целия пост
# 503
Ralipo

Благодаря ти!
Виж целия пост
# 504
За нищо  Grinning. За първи път ли се разписваш при нас? Заповядай по-често в нашата компания и ще се чувстваш по-спокойна, гарантирам  Peace Hug.
Виж целия пост
# 505
fustukalej и моя термин е тогава  Grinning Спокойно, попитай и лекарката си. Не вярвам да ти откаже и да не ти обясни.

Любче, много ми хареса разказа ти. Подробен и вълнуващ... Очаквам от всички мами ей такава история. За незнаещите като мен е доста полезна информация и така малко или много си обрисувам обстановката, за да свиквам с нея преди "момента".  Confused

Elsi, ще се радвам да се видим на по кафе когато кажеш. И ти ще имаш госпожица като мен  Wink Иначе за лекцията в Мола - аз ще напомня като наближи деня пак във форума. Който може, нека дойде.
Виж целия пост
# 506
SAVETO85, значи с теб сме на една дата  Simple Smile Само, че мен не ме искат предния ден още, а на сутринта преди секциото. И без това имаме годишнина с моя мъж на 22-ри, хем да му ударим един купон вечерта  Laughing
Виж целия пост
# 507
Сега видях разказа на Любчето  Heart Eyes  Така ме развълнува  smile3518 Two Hearts
Радвам се, че сте си вкъщи и всичко върви добре  Heart Eyes
Виж целия пост
# 508
Любче направо се просълзих на разказа ти!

Момичета и мен ме е хванало шубето, че остават още 2 седмици, но гледам да мисля позитивно, че да не шашкам и всички около мен. Иначе аз си знам какво ми е от притеснение  Praynig

fustukalej добре дошла при нас, леко раждане и здраво бебче на финала!
Виж целия пост
# 509
Ей,калпазанки ,ако знаех ,че ще ревете,нямаше да разказвам Naughty Спокойно бе,момичета!
Гарантирам ви на 100 %,че по-страхлив човек от мен в този форум,а и в целия свят НЯМА,пък ей го на-оцелях!
То си толкова мобилизиран в този момент,че не е истина.Нямаш време да мислиш за страхове,нямаш време да изпадаш в паника,всичко става като на филм.Лекарите дават наставления,ти действаш съвсем машинално и нещата се случват! Няма страшно.Няма! Hug
Аз ,примерно ,все си повтарях,че бебето трябва да излезе оттам и няма кой друг ,освен мен,да го роди.И точка.Всичко минава и отминава-остава само щастието и любовта към малкия човек.А нищо друго няма значение,вярвайте ми,само това-да го прегърнете и да сте заедно! Hug

Алекса,на 5 ден ме изписаха-1 ден в реанимация,3 в стаята и на 5 ден на обяд ме пуснаха.Аз съм с обикновени конци,защото съм с 2-ро секцио и не искахме да рискуваме да се лепим или каквото и да е друго.В понеделник чак ще ми ги свалят.Да кажа за стването-колкото по-рано го направиш-толкова по-добре!Аз станах на следващия ден след раждането и не се спрях изобщо.Стиснах зъби и обикалях като гламава коридорите и отказах всякакви обезболяващи ,за да мине всичко по-бързо,защото залежиш ли се-лошо.Забраних си да ходя приведена и от първата секунда,в която се изправих,ходех изпъната като струна ,макар че на моменти ми ставаше много зле.
Стар,на АМ сме.Имам малко кърма,но ти знаеш,че поради независещи от мен обстоятелства не мога да я ползвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия