Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
-
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума и какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с лични преживявания и споделени истории?




в четвъртък определи доктора датата за секциото - 31 януари, и от тогава като си помисля и почвам да ревтуня

. Предварително няма какво да правиш.
. За първи път ли се разписваш при нас? Заповядай по-често в нашата компания и ще се чувстваш по-спокойна, гарантирам
Иначе за лекцията в Мола - аз ще напомня като наближи деня пак във форума. Който може, нека дойде.
Само, че мен не ме искат предния ден още, а на сутринта преди секциото. И без това имаме годишнина с моя мъж на 22-ри, хем да му ударим един купон вечерта

Спокойно бе,момичета!