Много мина, мъничко остана, февруарче ще се гушка скоро с мама! - Tema 17

  • 31 809
  • 739
# 180
imortista Вчера и на мен лекарката на частно ми предложи да ми направи този преглед,но аз отказах,защото ме достраша и реших да изчакам до др. седмица.Но до колкото съм чувала е нормално да се появи кървене или зацапване след такъв преглед.Моя съвет е да се наблюдаваш и утре пак да и звъннеш ако има нещо...
Аз днес повторих изследванията на урина и сега се оказва че нямам бактерии и белтък,НО имам завишение на кетотела  Confused Знаете ли какво означава това,на какво се дължи???
Виж целия пост
# 181
И аз знам,че е нормално да има зацапване след мануален преглед но не съм лекар все пак.
Бибче,при нас запис на тоновете не се поема от ЗК но се препоръчва да се прави всяка седмица след влизането в 9-ти месец(че и по-рано).Доколкото знам в чужбина се прави доплер а не запис на тоновете,а при приемането за раждане задължително се включва родилката на запис.
АБЦ-то ми е любимата количка,Ванеска. Flutter
Дани,щом и таткото е с отрицателен резус фактор нямаш грижи. Peace
Виж целия пост
# 182
imortisha аз чета и януарската темичка,защото ми е интересно и там много майчета след преглед за разкритие,в тези последни седмици,получават зацапване....НО все пак-говори с лекаря си-при всеки е много индивидуално...
maminka85 аз имах кетони в урината(ако е същото)-доктора каза,че не пия достатъчно вода....
Виж целия пост
# 183
Алексче, наистина не ти е много голямо коремчето, но както са казали момичетата според мен няма точно пряка връзка между това колко ще е голямо бебето и колко голям корема...

Четох за тез записи на тонове, които се правят предварително и честно казано кой знае каква нужда не видях, ама поне си задоволих любопитството - мерси...

А инъче при прием в болницата той обясни доктора,че се прави - да
Виж целия пост
# 184
dani_l,въпреки че е късно си направи тест за антитела. Те се следят през бременността, мен досега 3 или  пъти са ме тествали защото съм 0-.
Мами, много съм развълнувана за срещата утре в Домата. newsm47
Виж целия пост
# 185
Дани, при условие, че и двамата с таткото сте с (-) резус фактор, детето няма как да е с положителен, а щом детето не е с положителен ти няма как да развиеш антитела. Просто няма от къде да дойде този (+).

Vanesska, виж тази http://xn--h1aaebdr9d.com/2011/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0 … plus-baby-design/. Аз също съм дребна, а тази е 9 кг и според мен е на добра цена - 400 лв. Из сайта има и клипче, но все пак иди да я видиш на живо. Има едно голямо НО. В момента и до края на февруари (поне) има само червено и тъмно синьо. Уж чакали да получат от другите цветове, но по-рано от края на февруари няма да е.


Аз да ви се похваля  - днес се обадиха, че креватчето е пристигнало и отидохме да го вземем. Но ще го сглобим като поразчистим, че има разни багажи още в стаята.
Виж целия пост
# 186
Благодаря ви, за бързите отговори  Hug ... Ще следя и утре какво е положението. Надявам се наистина да е само от самия преглед и всичко да е наред.  newsm17
Виж целия пост
# 187
Мамчета утре ако нашия тати  няма работа , за да може да ни докара, а после и да ни вземе и се чувстваме добре с малката и аз ще дойда да ви видя, ако ме възпрепятства нещо ще пиша преди срещата.

happy cveti и аз се вълнувам дано да мога да дойда  Praynig  Praynig Praynig Praynig

imortisha дано не е нещо обезпокоително , стискам палци  Hug Hug
Виж целия пост
# 188

Vanq_p , elisa55555 благодаря ви  Hug Количката е много хубава, но съм си сложила таван 400 лв Sad
deyzi не знам защо, но досега все го избягвай този модел. Сега ще взема да го проуча, защото ми направи впечатление, че са компактни количките в магазина Simple Smile
she_moto това беше първата количка, която си харесах. Не мога да я видя на живо обаче, а много искам. Трябва да се разтърся повече из Софията.
Виж целия пост
# 189
Vanya Damyanova  Хехе стискам палци да дойдеш на срещата в Домата!  Praynig всъщност аз не знам ти от кой квартал си, но ако си от стрелбище не е нужно да ангажираш мъжа си...  Whistling
 Ако има някой от стрелбище, аз ще съм с голяма кола, мога да взема 3 мами, а ако някоя знае как се сваля допълнителния ред 6-7ма седалка на колата, и още 2. Да ми звъннат на 0889 033 777  до 12часа днес, и до 12часа утре. ако някой чете по нощите пратете ми смс с адреса в стрелбище
Ние трябва тази седмица да боядисваме гардеробчето и скринчето на малката, мъжа е много зает. Аз по цял ден изкуквам в нас, и ми е много гадно.
Виж целия пост
# 190
vanessка Аз вчера попаднах на тази количка в един магазин и не е лоша,но ми се стори доста голяма,една такава широка и дълга...Дано не те объркам с преценката си,но те съветвам да я видиш на живо...И на мен ми е много трудно да избера количка,защото в градът в който живея няма голям избор Sad сега разглеждам в нета и харесах тези трите и ще съм ви благодарна,ако сте попадали на тях да ми кажете мнението си
 http://slunce-bg.com/product/83/esprit-vegas-duo-set-garden-party.html и http://slunce-bg.com/product/83/esprit-vegas-duo-set-garden-party.html и тази http://bebolino.mymall.bg/products/%D0%92%D0%98%D0%9F-%D0%9A%D0% … M-CHIPOLINO.html#
Виж целия пост
# 191
За първата количка се увери, че има пълно легнало положение. Направи ми впечатление, че всички колички от този тип, със събрани предни гуми, си стоят в това положение на краката дори и гръбчето да е пълно легнало, т.е. краката са във въздуха, дупето хвърчи.....Сега видях, че си пише, че няма пълно легнало положение. Ако това те устройва на външен вид у хубава. Чиполиното я гледах днес, не е лоша, хареса ми, просто аз съм предубедена към тази марка - това не трябва да влияе на избора ти  Peace
Виж целия пост
# 192
Привет в този късен час, аз съм самичка, тоест без мъж но с детенце, и реших да драсна няколко реда.

В Англия наистина много неща трябва да си носим, но може би защото си е държавно, а и това са неща да ни направят престоя възможно най-приятен. Все пак си е друго да се облечеш с хубави дрешки а не с болничен халат. Да се измиеш със собствения си шампоан. В списъка който има, влизат неща като ластик за коса, балсам за устни, бельо за таткото  Laughing Но в крайна сметка и без тези неща ще се мине, само няма да ти облекат бебето а ще го завият с хавлия, но всичко друго е за комфорт.

Моя съвет за количките е да е с големи гуми и възможно най-лека, но големите гуми са мнооооого важни, иначе по тези тротоари или липса на такива е ужасно, поне това е моят опит от българските пътища. Аз сега няма да купувам количка за две деца, ще видим как ще се справим, смятам да си използвам слинга и ще видим как ще се наредят нещата.

Днес се разходих добре и накупих още дрешки, изпрах доста неща, може би ще започна да гладя тия дни.

Имортиша с предната ми бременност, като ме преглеждаха в по напреднали седмици както и след секс имах зацапване, по време на бременността имало кръвоносни съдове които много лесно се пукали - да им се невиди, само да ни изкарват акъла! Все пак добре е пак да бъдеш погледната ако не си сигурна. Имаш ли друг вид течение освен зацапването - слуз? воднисто? Ако не, опитай се да се успокоиш.

She-moto честито креватче, как ме подсети че ние не сме взели все още! Много мислихме дали да не преместим сина ми в голямо легло, но за сега ме устройва все още да е в кошара и май ще купим същата като неговата.

Мисля че някой по нагоре, или в предната тема беше споделил снимка с кошарата долепена за леглото на родителите, ние бяхме направили така и бях изклЮчително доволна, толкова е лесно да си предърпаш бебка до себе си .

Алекса страхотно ти е коремчето! Мога само да ти завидя (благородно) за фигурата!
Виж целия пост
# 193
Rou   Ти в коя болница ще раждаш ? Аз живея в северен Лондон и съм регистрирана в North Middlesex Hospital
Виж целия пост
# 194
Здравейте! Аз се натискам в леглото и пиша от телефона, че вчера ни слагаха дограма на прозорците в къщата и спахме у свекито, ама съм будна от 4:30ч.
 Ру, честит рожден ден на синчето! Да ви е жив и здрав!

П.п. Мама днес идва и ще остане след раждането докато се вдигна на крака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия