Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
-
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума и какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с лични преживявания и споделени истории?


), моята (като съм била дете) е Тодорова, а я знам и Андреева (тя преди пишеше статии за разни списания, не знам дали още го прави), да не е някоя от тях двете... 
Не искам да пораждам ревност, тъй като синът ми е на 3 и половина и не би разбрал само с думи новата ситуация, както един ученик - например
и всичко да е наред с нея и бебоците.
Върнах се при нея и й показах само новия запис и становището му, че всичко е наред. Толкова груб и отвратилен човек, с огромно самочувствие... Хубавото е, че тази жена все присърце моите проблеми, реши да ми помогне да издирим читава акушерка. Та сега ще ходя в понеделник да ме свърже със старшата на род.заала, та да видим тя какво ще каже...