Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
-
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума и какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с лични преживявания и споделени истории?
аз си мислех, че ще е отпуска....както си е...нашия татко мисли уж да я ползва ама знам ли....май ще си вземе 4-5 дена и тва е...никак не ни е икономически изгодно...
аз не помня какви документи трябваха за записването на бебето, но таткото ще търчи, не мога да се ядосвам отсега. Радвам се, че ще може да работи от вкъщи и ще ходи в офиса само, ако се налага и така докато нещата не влязат в релси. Ние ще я спрем каката от градина, защото тя все още боледува и на мен имунитета ве ми куца, но ако не се издържа, ще я пусна. Все още тая надежда, че майка ми ще успее да дойде поне за седица.

оффф абе как не можем ние да си вземаме и цито и секрет...като ги гледам как отявлено не си вършат работата.....
