Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от проблемите и притесненията, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с подготовката за пристигането на бебето?
-
Какви са някои от темите, свързани с раждането и възстановяването след него?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума и какви са основните теми на дискусия във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с лични преживявания и споделени истории?
От два дни ме боли както при идването на цикъла. Обаче от снощи ме боли почти постоянно през кратки интервали, а от 5 часа почти не е спирало. Болката не е кой знае колко силна, но не е и лека. Това нормално ли е?
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА И БЕБЧЕТА.НЕКА ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ:)
(
Звъня в НОИ, обясниха те какво да правя, айде до банката, айде до НОИ пак.....и в НОИ казаха, ами две седмици ще ни трябват да обработим данните ви....а ако е имало изплащане и парите са се върнали при нас може и месец да отнеме. 
. Дали да си я купя и да почна да я пия, имам ли време? Но пък и четох доста страшни неща, че не те хваща упойката, то не че съм се залетяла с упойка да раждам но знам ли какво ще стане, всеки знае как започва едно раждане, но не знае как ще завърши
На днешната консултация доки ми пусна всевъзможни изследвания, и най- накрая и МБ
Сега ще чакам да видим кой ще се покаже там, че вече съм убедена, че ще има някой
Бебка по днешните си размери върви смело напред, и вече от 29ти се е приготвила за 20ти февр...... Знам си аз, че Водолейче ще ми се роди, като мен да си е. Няма да чака за Рибка
Оставих се МБто в Статус и оттам си направих една хууууубава разходка до Биберон
Че е "страстоубиец" то си е ясно, но пък толкова облекчена не съм се чувствала не знам от кога, въпреки че не съм пораснала кой знае колко точно там де, ама и все пак
, което малко ме стъписа, но обеща да проучи как е сега точно. Дъщеря и раждала там пред 1-2 год и било доста студено.... не пускали климатиците, парното само за по час два, не давали да си носиш собствена печка..... и разни такива щуротии.... и все накрая като ди правят сметката излизало доста повече от това, което си си мислел..... Мн тъпо ми стана, ама нещо не ми се иска да го вярвам това, а и може за това време да са се променили нещата в тази насока....
, не ми се ходи и в "Майчинството счетоводно"