Три свещички греят, а ЯНУАРЧЕТА се смеят

  • 33 842
  • 744
# 360
Дани  Hug и не се отказвай !Почини си ,както казва Кокосчето има толкова много други хубави неща за правене Heart Eyes
И при нас проблема е в изразходването на енергия.В тъпият ни така наречен Мол ,затвориха кафето та няма човек къде да седне,детският център мръсен и скучен.Чакам с нетърпение да се постопли и да скитаме на вън и що не измислят колички за големи деца???мойто ще си спи с кеф на вън Whistling
В службата всички изтрещяли -краят на срока е и като че ли е краят на света,едни сведения и статистикиии.Аз пък се набутах в един проект та май ще спя в училище newsm78 Абе с две думи Добре съм.Почнах да давам на малчо Изопринозин ,че не се знае какво ще домъкна от работата.
Дони нИ каза с кво те цери твоят мъж Blush?не ,че съм болна но знае ли се  Laughing
Виж целия пост
# 361
Честито бебче на Ели.Да е жива и здрава и много да ви радва.
Днес ми е адски крив ден.Нямам търпение да свърши,да се прибера и с детенце да прекараме 2 дена заедно.От миналата седмица като влезне в групата и започва толкова жално даплаче.Направо ми се къса сърцето.И се пита баща си дали ще я вземе.Сеедно я оставяме там и никога няма да я вземем.МНого ми става криво.
Дани пожелавам ти успех за напред с правенето на бебенце.Дано следващата бременност е успешна и безпроблемна.Сигурно ти е адски сдухано.А,ма хората нали са казали всяко зло за добро.Дано да  е така и при тебе.  bouquet

Усмихнатото и на тебе честито ти момиченце.Когато аз бях бременна с Мони разбрах чак в 6 месец че ще е момиче.Мацките се криели.Явно наистина е така.

ПОжелавам ви лек и усмихнат ден на всички
Виж целия пост
# 362
Еххх, Радост как ти се кефя като описваш милата семейна картинка  Hug Бързо да оздравявате и да щурмуване моловете.
Което ми напомни за Бубса, да не е останала на денонощоно дежурство в мола?
Ейй, Дони, щеше да е яко да се засечем. На 11 (живот и здраве) ще се завръщаме. Но за 22 си остава резервацията  Mr. Green
Бубса са жалост е в същата мила родна картинка като Радост  #Cussing out Ама хич не е мила, само родна  Sick Баси шибания грип без извинение, баси тъпата зима... В депресия съм ... В тази връзка Тобито добре действа с изопринозина  Peace От мен съвет - давайте профилактично, щото грипа е отврат  Sick
Дани  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 363
и какъв е изводааа _ пиьеньето ви е малко  Sad Добре, 4е е кака ви Они, та да пийе и заради вас  Blush Бях на инцидентна сре6та с другарите от УНСС и се по4ерпихме порядъ4но.....ама достатъ4но като в студентските години  Rolling Eyes
Тобииии, мръсницо такава...ми разтри ме, стопли ме , даде лекарства _ти какво си помисли.....
Не6то не улу4вам буквите на жи си е ма Mr. Green
Виж целия пост
# 364
Добро утро!

Дони, ми и аз това си помислих Embarassed Че мъжът ти се е правил на "чичо доктор" hahaha Абе, важното е, че те е излекувал. Много хубаво правиш ти, че разпускаш така от време на време Peace

Бубс, бързо да оздравявате Hug
Виж целия пост
# 365
Они, видиш ли не съм само  аз Mr. Green И моля ,моля аз съм на ябълки и никакви мръсни мисли не ми минават Laughing
444-личи си ,че си на черешата   hahaha
Бубс ,аз давам ама.. бързо да се оправите!
Виж целия пост
# 366
Ейй,и аз снощи открих сезона на червеното вино,след 3 месеца въздържание.Ми то много Убавко ми стана. Crazy
Бубс,и ние го изкарахме тъпия грип.Йоана естествено с 39,9 температура,а аз само търках диваните,толкова ми беше отпаднало.Йоана не се беше разписвала с разболяване от доста време,септември някъде(пу-пу),но този път не й се размина АБ-то.
Да се стопля вече,че издивяхме вкъщи,тя вече е 2 седмици у баба си,че градината беше затворена,но от понеделник е пак на тръстиката.
Дони,сладурка такава hahaha.
Виж целия пост
# 367
Чета ви, ама не пиша, защото няма какво ...
Марти още е в Ракитово и тази седмица, после го вземам.
Грипът е гадост, да не говорим за усложненията после  ooooh! - всички да се оправят и какъв е този изопринозин? С рецепта ли е?
Дани  Hug.
Виж целия пост
# 368
Ели , не може да се поръча онлайн значи е с рецепта.Счита се, че действието му се  изразява в стимулиране на имунната система и при грип ,хепатит ,херпеси и още 100 неща.До сега съм го давала когато е болен,сега обаче го давам превантивно.
Аз съм на червен имуностимулатор LaughingПочистих ,пуснах 2 перални ,изкъпах се ,лакирах се даже-Ивко е обсебил леля си .От седмица пропуска следобедния сън,всъщност ляга и четем книжки,но не спи.Вечер в 8 е отнесъл плувката-тази сутрин се излюпи в 9 напикан до ушите  hahaha

Виж целия пост
# 369
Здравейте! Hug

Честти розови гащи на Сиси.Аз така си и мислех,че ще си имат мома този път. Wink

Дани-хич да не си се отказала! Naughty И аз преживях 3 аборта преди Гери,2 от които с "кухо яйце".Аз за съжаление и по-трудничко забременявам и правихме куп изследвания,вкл.и генетични и всичките бяха без отклонения.След 4 год.и половина ходене по мъките,на края вече се уморих и се предадох,но то пък тогава взе че стана.Та.....спокойствие му е майката и нещата ще се получат както искате  Peace

Нашата мома добре прие преместването в Детската градина.Само първия ден плакала,кога ще дойде Виктоия /приятелката и от яслата/ и след като Вики се появила,вече всичко тихо и спокойно.

Ей сега шпионирайки по другите теми  Mr. Greenоткрих една януарска мама,която има с какво да се похвали,нооооо............тя ще си го каже..........ще чакаме  Wink
Виж целия пост
# 370
Калиии, е сега как 6те спя ? Или мамата да се издава или ти ни сподели Joy Ми така де...
Днес съм се отдала на тотален мързел Embarassed И да гледам ме мързи...
Виж целия пост
# 371
 Laughing Mr. Green изтривам си поста, че явно познах:)
Виж целия пост
# 372
Разбрах, разбрах, разбрах  smile3534 Ама няма да кажаааа smile3534 Тя сама ще си ни каже съвсем скоро, подозирам я  Heart Eyes
От сега да й пожелая лека и красива бременност и прекрасно бебче на финала  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 373
Добри сме в шпионажа Wink Hug
Виж целия пост
# 374
и аз се досещам кой е  Hug  лека  бременност!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия