Много им се кефя на снимките 


Родила се е във вторник


Бързо да оздравявате и да щурмуване моловете.
Хайде по едно кафенце с мен да изпиете докато се приготвям за работа 


.

) и ако се окаже нещо дребно ще водим пак битката.За сега ще си почина от всичко и ще спортувам,за да не се затварям,пък то само ще дойде.На теб честити розови гащенца,много е хубаво да имаш момиченце
.
. Добре де,с Калпазанка от раз ли стана? Защо се получава така
Че е и голям, разбира вече......
Ще стане, разбира се, дано проблемът наистина е дребен и бързо се разреши
Целувки и на Йоанка 
Искрено се надявам наистина проблема да се окаже дребен и много лесно отстраним и следващия път всичко да е наред! Ще продължавам да стискам палци за вас!



.
)
Бързо да оздравявате и да щурмуване моловете. 
Хубаво си решила да поспортуваш, това ще ти крепи позитивизма. Ще го оправите проблема, сигурна съм!

Е, някой път не достигаме(особено като е уморена или гладна), но гледам да го приключим с прегръдка. Почнах да се оглеждам за разни занимания, подходящи за нейната възраст. Намерих едни танци, близо до нас, които ще посетим другата седмица и ако й харесат ще я запиша. И много се точа да я запиша на Таекуондо. Не съм сигурна дали е подходящият спорт за нея, но мисля да посетим една две тренировки и да видя дали й допада идеята. Навремето тренирах две години и беше страхотно. Просто се чувстваш във форма и физически, и психически. А и от там се сдобих с най-добра приятелка и се запознах с Мишо Препоръчани теми