Три свещички греят, а ЯНУАРЧЕТА се смеят

  • 33 842
  • 744
# 435
Леле, Мим, ужас! Дано бързо се оправиш Hug Hug Hug

Ейй, внимавайте, че в това време......!!!
Виж целия пост
# 436
Мим, много съжелявам за случилото се, дано минава бързо неразположението и не се случват повече такива неща. В това време с тези снежно-ледени пързалки е ужасно опасно.

Бейби, зор викаш това с 2-те деца и работата  Mr. Green. И аз ще се скатавам в къщи още време, но вече сериозно се замислям за наемаме на собствен офис. С клиентите, които имам, става все по-трудно да идват в къщи, носят документи, обсъждаме разни неща. За сега действам така, но живот и здраве като поотраснат още малко децата, това ще ми е на дневен ред.

Ели, ти пък как не си харесваш царското име Елена  newsm78. Аз много си го харесвам и повечето хора ме наричат така. Моите родители винаги са ме наричали с цялото име,  както и в училище. Чак в студентските си години взеха да ми казват Ели и Лени, но и на Льони не се сърдя, нито пък на Ленче  Mr. Green, така ми казват баба ми, дядо ми и ми е едно такова мило. А пък за мъжът ми съм Еленче   Wink Heart Eyes
Фамилията ми, моминската, Генова, много си я харесвах. Обаче съпружеското тяло не даде и дума да се издума за тирета и пр. Та сега съм Александрова, с което също съм ок  Peace
Виж целия пост
# 437
Здравейте!
И аз не си харесвам името от край време. Като живееш с нещо 30 години се свиква, но определени обръщения ми действат  Sick Семейството ми и близките приятели ми казват Люби ( което ми е миличко), на работа + свекитата ми казват Любче, което ми звучи като зарче или кубче. Много рядко някой ми казва Мира. Обаче чуя ли Люба или Любка издивявам.  #Cussing out Венци ми казва Пиле.  Mr. Green Предишната ми фамилия е Танева, но сега по мъж съм Любомира Станиславова Воденичарова - последният да затвори вратата.
И аз се резболях нещо - втриса ме, май вдигам и Т. Кокос, да се оправяш вече!
Мим, втрещих се. Дано по-бързо ти мине!
Хайде, отивам да се суша, че влязох да се напаря в банята.
Виж целия пост
# 438
Дойде ми чудна идея - отивам да си редактирам името във фейса  hahaha
Мим  Hug Hug Hug Много кофти това с падането. Да споделя и аз вчера се изтърсих зверски точно на входа на работата /разбирайте на изхода на метростанция Сердика/. Пък и се засрамих и кафето си излях... Поне да бях счупила крак, ръка нещо та трудова злополука да се води а само съм натъртена, и ме боли  Crazy  Joy Joy Joy
Лека  Hug
Виж целия пост
# 439
Наздраве, Дами!Приспах бузанко-това ми е най -хубавото време вечер ,къпя го ,давам млякото и се гушкаме двамата- гледаме Ютилисима -Рудолф готви  и Ивко отнася плувката Heart Eyes
Пийвам

Романтика голяма
Они, сготви ли сьомгата?
Ей пазете се ,че лоша работа с това падане  Naughty

Пфууууу ,отпуската свърши,но към 23 ще има нова  Crazy
Виж целия пост
# 440
При Януарките има една дето си пише сама и си отговаря hahaha
Наздраве !
И днес мина, ама имаше #2gunfire
Още нямам дърва.Един хубавец-шефа на дървата само разкарва майка ми и има наглостта да и затваря телефона.Ех че като се вбесих Twisted Evilела ми пиле със зеле.Казах му ,че ако утре дървата не са пред блока в 11 ,ще облека детето и ще му го оставя там да го топли bowuu Той : и аз имам дете - АЗ :ми хубаво ще ти станат две Mr. GreenЗаявих че просто има късмет ,че нямам за мъж някой бесен селянин да отиде да ги разхвърля LaughingТой : Ама заплашвате ли ме ? Аз -споко ,бе човек давам пример само ,мъжът ми е далеч и е толкова добродушен ,че ако го бях пратила  при теб ,дърва няма да видя до на пролет hahaha
Сега ми е смешно ,ама как се бях напушилааа...
ех споделих  Blush

смених цвета да не се набивам на очи Joy
Виж целия пост
# 441
При Януарките има една дето си пише сама и си отговаря hahaha

смених цвета да не се набивам на очи Joy

Ей ме на и мен - станахме две  Mr. Green
 Joy Joy Joy
Тъпият фейс не ми дава да си сменя името  #Cussing out
Малкия ни пощури два дни  Whistling Адски му е скучно вече вкъщи  ooooh! Само мрънка и недоволства, не се заиграва с нищо за повече от две секунди  ooooh! Вие с какво ги забавлявате в тоя студ ?!? На моя вече нищо не му е интересно, а аз съм тотално изчерпана от към идеи...
Лека  Hug
Виж целия пост
# 442
готви,прави питка,рисува,реже с ножица,танцуваме -старая се да го включвам във всичко което правя-много е щастлив ,че е полезен с нещо - изважда дрехите от пералнята,слага продуктите в машината за хляб,салфетките на масата ,чисти с прахосмукачката .
Дано не прочете някой от Закрила на детето Mr. Green
Виж целия пост
# 443
Бубе, намери му другарче за игри  Laughing Хвани някое от улуцата, на 2, на 4 крака .....  Mr. Green

При Януарките има една дето си пише сама и си отговаря hahaha

смених цвета да не се набивам на очи Joy


 hahaha  Joy  hahaha

Ти пък и топло искаш... Нали стана към 0 градуса, направо си е пролет вече  Sunglasses

Хайде вече без контузии, без болести... Да не се чуват такива работи, че не са шега.

Аз пък моето име си го харесвам. Не ми ли ходи  newsm53
Виж целия пост
# 444
Бубе, намери му другарче за игри  Laughing Хвани някое от улуцата, на 2, на 4 крака .....  Mr. Green

Бе кви другарчета като перманентно е или сополив, или кашля, или е с температура  ooooh! И в магазините напоследък ни заобикалят като чумави, че с този грип дето всички се бяхме тръшнали...
А четирикраките де да ги вместим в гарсониерата, която със зор и нас побира  newsm78
Тоби евалата на Ико, ама на моя всичко му е писнало - освен простотиите ooooh! Да разливаме - НАРОЧНО разни неща, да чупим - НАРОЧНО покъщнината и играчките, а през останалото време се тръшкоти и реве  Confused
Ай наздраве !!!
Виж целия пост
# 445
а ,че ходи с едни детски клещи и ни щипе  hahaha
Кокос радвай се ти на името ,ама ако те бяха кръстили Милка щеше Cry
Аз името си го харесвам.На баба си съм кръстена тя Неда ,аз Недка че по - мило изглеждало Rolling EyesТа тази баба хич даже и не искала да ме кръстят на нея.В селото от което е тя всички жени бяха с четирибуквени имена Цона ,Неда , Въла,Пена ,Куна,Дена ,Гана,Тота ,Тина,Лала.  Това " ка "след името действа много негативно и натоварващо.Да се постопли малко - взимам аз един отбор с учителки и айде в съда да свидетелстват.
Виж целия пост
# 446
Добрютру Rolling Eyes
В нас компютена ми се бъзика с мен и скайп пуска, ама нет за друго - тц...Усещам нечия намеса Whistling
Та по въпроса за имената. Допреди да дойда в София не можех да си понасям името. Беше ми писнало все да ме пишат Донка. Кръстена съм на баба, лека и пръст. Тя пък на нейната баба Дона. На мойта също и сложили КА за благозвучие. но всички си и казваха Дона. Аз 6 месеца съм седяла без акт за раждане, защото не позволявали да ме запишат Доника. Какво било туй име? Колко имена имало в именника. Баща ми казал - какво КАНА ли да я кръстя и не. Една баба ме закачила и питала как се казвам. Майка и казала никак и обяснила защо. Оказало се, че сина и бил някакъв в ЦК на партията, та му се обадила. Има специално писмо, с което разрешават да ме впишат така Mr. Green
Фамилията на мъжО приех без да мисля. Бях Христова - не е кой знае какво Wink
Скрит текст:
Аз определено съм за лекар вече. Цяла събота и неделя рева...От де ми беше да го гледам Такъв е живота не знам. И с дететнцето аутист, което не искат да приемат на градина... Гого че ще влезе ще влезе. Но аз не искам да е на градина, защото видиш ли аз съм на работа. Представих си го на есен - децата учат, на него са му тикнали една книжка в ръцете или пуснали филмче и не го закачат... Той си е и така в яслата. Колкото могат жените се занимават с него. Но аз искам да се работи с него. Трябва да е по-настоятелно и тогава има ефект. Тази седмица е приема на документи за логопедичната детска градина. Супер неудобна ми е. Ако го запиша там, със сигурност ще се занимават с него по цял ден. За такса 60 лв. Обаче няма кой да го води и взима. Евентуално да напусна работа и да търся в онзи район. Друг вариант е една частна, която имат опит с подобни деца, но таксата е висока ooooh!
Отделно сега в края на месеца трябва да се обадя в психиатричната клиника за реоценка. Страх ме е какво ще ми кажат, защото аз напредък, в това което те гледат не виждам. Единствено е подобрил социалните си контакти. В смисъл можем да идем някъде на гости с него или да влезем в магазин. Команди не изпълнява. Как ли не го мъча. Гледаме книжки и карам да посочва - не. Не знам вече характер ли е, не разбиране ли е... В събота се скарахме с Мартин, защото му казах да проумее най-сетне, че има детето проблем и всичко го виждат, само той не.
В петък се виждахме с негови приятели. Заедно са от бебета, разликата им е по седмица-две. Като бебета той се развиваше по-бързо от тях. Сега изоставането му го видях - очеизвадно е. Те са си 3 годишни момчета. Аз имам 3 годишно бебе...Тогава изпадна в истерия. каквато не беше изпадал в близката 1 година. Така и в събота и в неделя... Баба му вчера следобед му пригаси вода - моментално се успокои. Все едно нищо му е нямало ooooh!Успокои се, заигра се с брат си...И разнася 2 дни иконата на св Георги Rolling Eyes
Усещам, че нервите ми са на ръба и не знам до кога ще издържа...

Они, сготви ли сьомгата?

Вчера чак. В събота бяхме на суши-белот парти в едни приятели Laughing
А ако в събота сте усетили някакво земетресение - кака ви беше на МОУЛ с една приятелка за час. Избягах от къщи, защото и себе си не можех да търпя...
Снощи гледах любимия ми филм по Нова и се понаревах Rolling Eyes
Виж целия пост
# 447
Дони Hug Hug Hug Не мога и да си представя какво ти е! Милата ти!
Дони, няма ли вариант свекито да го води на тази градина?

Виж целия пост
# 448
Градината е на другия край на София спрямо нас. С градски транспорт се сменят поне 2...Това в студа е още по-немислимо... На Мартин работата е близо до тази градина, но смените са му от 8 до 8...Аз почвам работа по-късно, мога да го водя. Проблема е във взимането...
Виж целия пост
# 449
Дони, а не може ли свеки да взима Хриси, а ти Гого? Или пък Мартин да го взима при себе си, а ти да минаваш (колкото и късно да е станало) и да го прибираш?  Hug Hug Hug

Моето име пък така и не знам кой ми го е измислил  Laughing - нашите викат, че кръстникът бил, баба ми твърди, че е нейна приятелка  Mr. Green. Но с фамилията са им правили проблеми - не можело да нося фамилията на семейството, трябвало да е преобразувана от името на дядо ми  Crazy. Като се роди брат ми - 1988, вече можело  Crazy, ама ако имали първо дете, трябвало брат ми да е със същата фамилия. И така - баба ми и дядо ми са Иванови, нашите са Миневи, пък ние с брат ми сме отделно семейство - Иванчеви  Mr. Green  Laughing. Ако се вземем с Митко, ще си сменя фамилията - не че неговата много ми харесва (ще съм Атанасова)  Mr. Green, но пък поне да съм от едно семейство с Калоян и това малкото, дето ще дойде  Laughing. Иначе съм свободен електрон  Laughing.

Мим, ужас  Shocked. Надявам се си по-добре вече  Hug. Ей, трябва наистина много да се внимава...  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия