
Ейй, внимавайте, че в това време......!!!

. Аз много си го харесвам и повечето хора ме наричат така. Моите родители винаги са ме наричали с цялото име, както и в училище. Чак в студентските си години взеха да ми казват Ели и Лени, но и на Льони не се сърдя, нито пък на Ленче

Семейството ми и близките приятели ми казват Люби ( което ми е миличко), на работа + свекитата ми казват Любче, което ми звучи като зарче или кубче. Много рядко някой ми казва Мира. Обаче чуя ли Люба или Любка издивявам.
Венци ми казва Пиле.
Много кофти това с падането. Да споделя и аз вчера се изтърсих зверски точно на входа на работата /разбирайте на изхода на метростанция Сердика/. Пък и се засрамих и кафето си излях... Поне да бях счупила крак, ръка нещо та трудова злополука да се води а само съм натъртена, и ме боли






Той : и аз имам дете - АЗ :ми хубаво ще ти станат две 






Адски му е скучно вече вкъщи
Само мрънка и недоволства, не се заиграва с нищо за повече от две секунди
Вие с какво ги забавлявате в тоя студ ?!? На моя вече нищо не му е интересно, а аз съм тотално изчерпана от към идеи...





И в магазините напоследък ни заобикалят като чумави, че с този грип дето всички се бяхме тръшнали...
Да разливаме - НАРОЧНО разни неща, да чупим - НАРОЧНО покъщнината и играчките, а през останалото време се тръшкоти и реве 



Успокои се, заигра се с брат си...И разнася 2 дни иконата на св Георги
Не мога и да си представя какво ти е! Милата ти!

. Като се роди брат ми - 1988, вече можело
, ама ако имали първо дете, трябвало брат ми да е със същата фамилия. И така - баба ми и дядо ми са Иванови, нашите са Миневи, пък ние с брат ми сме отделно семейство - Иванчеви
. Ей, трябва наистина много да се внимава...
Препоръчани теми