НОЕМВРИ месец мина, иде баба Зима!

  • 71 128
  • 739
# 180
Здравейте, момичета!
Как изкарвате празниците?

Ние с дребния сме с варицела от събота, съвсем по график. Голяма досада.  Tired Ама поне си минахме от ред и вече няма да го мислим  Whistling За сега и при двамата е леко. Аз доста се поизприщих, но поне като цяло се чувствам в сравнително добра кондиция. Дребния въобще нищо не разбира до тук от варицелата. Дивее като за 5 хлапета и ми взима здравето. Ида пък вече направи две седмици у дома и тотално милата й се стегна душата. Чакаме с нетърпение утрешния ден, да си тръгва детенце на градина и на нея и на мен да ни олекне малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 181
 здравейте да пием по кафе  Hug

Ние изкарахме добре Великден,баба и дядо ни бяха на гости.Радост е добре,вече е на детска,малко трудно става тия дни,но ще влезе в ритъм.Иначе няма нищо интересно.
Видях,че обсъждали сте мерки -за протокола Радост е някъде към 15кг. и 105см.Започва все повече да се заслушва като й се говори.А по площадките като види малко бебче и отива и започва да го гушка,да му е радва.Явно вече иска бебенце  Heart Eyes
Хайде хубав ден,ще пиша пак  Hug Целувки
Виж целия пост
# 182
Привет, привет!
Ние изкарахме празниците много приятно и емоционално. От близко и далеч в родния Добрич се завърнаха приятели и познати и бяхме нон-стоп ангажирани със срещи и излизания.

Илка, как върви варицелата?

Диди, ами време е вече да се позамислите за бебче!!!  Laughing

На мен както ми се въртят едни подобни мисли...  Embarassed Мъжът ми ако разбере ще ме  #2gunfire
Виж целия пост
# 183
Добро утро
Хубав ден
Виж целия пост
# 184

нещо за хапване
Виж целия пост
# 185
Диди, мерси!
Ама ти сериозно си се заела да ни развеселяваш нещо?!

Само дето децата ли пораснаха толкова, ние ли съвсем забихме в делничното ежедневие.... никакви не се мяркаме насам.

Мъжът ми също имаше рожден ден преди седмица. Симона ни прави картички - лепи разни украси, вътре писа с химикал разни завъртулки. И казва "Тука пише: мили тати, да си жив и здрав". На другия ден разказвам на бабите и тя ме поправя "Не, не да си жив и здрав, а да си чист и здрав".  Joy Явно детето това чува като поздравяваме някой за рожден ден. Голям майтап.
Виж целия пост
# 186
 Party Party Party  когато мога ще пиша и ще се опитвам да ви развеселявам,че и без туй някак си живота ни е пълен с битовизъм  Crazy Струва ми се,че вече не умеем да се забавляваме истински  Mr. Green ДОБРЕ ЧЕ СА НАШИТЕ СЛЪНЧИЦА КОИТО НИ РАДВАТ ВСЕКИ ДЕН  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 187
 Hug мерси за хубавите картинки, много си харесах тази с плажа - сега чакам пояснения къде точно се нахожда, че Фафи иска да го посети  Mr. Green

Утро, много се смях с "да си чист и здрав"  Laughing И хич не е лошо като пожелание. В софийския градски транспорт, особено къмто летните месеци, често съм си пожелавала хората да са една идея по-чисти и здрави, или ако не са, да не ми навират този факт в лицето  Mr. Green
Виж целия пост
# 188
ставайтеееее
Виж целия пост
# 189
Диди, страхотна си Hug!
Кажи сега за бебето Laughing!
Мен вчера ми се размина, ама дотогава добре си пофучах, а днес още ме боли корем...

Инак имахме големи проблеми с градината - дали, как и т.н. ще я бъде. Уж се разпръснаха облаците, да видим. Дано и Яни го огрее Praynig, че са големи планове за тази година Crazy...
Виж целия пост
# 190
Ха добро утро  Heart Eyes
нещо за душата
за бебе голям мерак,ама нещо не сме наясно какво ще правим....дали ще живеем под наем,дали ще се приберем към Видин или зад граница ooooh! нещата хич не вървят,а само съществуваме  Tired,не искам да се притеснявам дали ще ми стигнат парите за сметки,а да не говорим за други неща
Айде стига толкова лоши мисли  Stop
Виж целия пост
# 191
минавам на бързо да кажа, че оздравяхме. слава богу!  Praynig
и двамата изкарахме варицелата доста по-тежко, отколкото Ида, тя миалта я избута на крак, с 20 пъпки и то само 4 на лицето. ние с Йоси бяхме като някакви чудовища. нямахме здраво място.  ooooh! на всичкото отгоре той беше три дни с 39-40 градуса и съвсем ми изтъняха нервичките. но вече всичко е зад гърба ни. остава ни само да ближем рани и да се молим да нямаме много белези  Praynig

сега бягам, че ме гонят задачки днес  Tired
 Hug на всички!
Виж целия пост
# 192
закуска в леглото
хубав ден
Виж целия пост
# 193
Добро утро!
didipidi, благодаря!

Илка, направо сте герои вие! Слава Богу, че вече сте я преборили варицелата!   Praynig

Ох, никак не ми стигна този един почивен ден тази седмица.... Искам ощееее! Целия ден го прекарахме в разходки - ходихме на пикник на един невероятен плаж - Русалка. /Довечера ще кача снимки/. Вечерта вече ме подгониха домакинските задължения. Не успях да свърша всичко планувано, но не е спешно.  Whistling В събота и неделя хорските жени обикновено готвят специалитети, щото нали са свободни и имат повече време, а ние в почивните дни ядем сандвичи - ами цял ден сме навън, кога са сготвя?!

Виж целия пост
# 194
Диди Hug!

Илиянче, браво на вас, че сте се преборили Hug!

Утро, ама голяма си сладурана Grinning. Хорските жени и те като излизат няма кой да им сготви Grinning.

Аз не сколасвам с нищо, въпреки че не ходя на работа в момента Crazy. Две фурии и само аз укротител и отговорник по всичко, реших да не се правя на жената-чудо и карам бавно и полека, пък каквото ще и ако ще да става ooooh!.
Мойто мъж пише дипломна работа, гони срокове и имам "забрана" за контакт с него, ако инициативата идва от мен. Съответно или трябва да полудея и да крещя излязла от нерви из нас, стремейки се към успех на всички фронтове, или да си представя, че съм се напушила и да си гледам живота в компота през пердето Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия