.
!
!
!
), обаче не стигам до тях, щото хвърча да сготвя, да поизчистя кухнята, децата решили да се къпят - веселба без край, котката гладна ми се увива между краката, прибирам дневната стая, щото там само "дий" да ѝ кажеш, тръгва... Това общо взето след като се прибрахме от двора, където сях, копах, поливах и понабрах туй онуй - таткото този път "се смили" и дойде с нас - правиха си барбекю и играха тримата. Върнахме се, започнах със задачките по-горе, успяха и да ми се скарат, че съм си включила скайпа за фон
, това защото дребните не щат да се облекат след банята, демек се гоним из къщата, а Яни е успял да се изпикае на завивката на баща си и даже вече съм я пуснала да се пере
. А докато събирам в единия край боклуци на едно място, пъзел на друго, лего на трето, едни пластмасови кръгчета, дето се пъхат едно в друго също отделно, куклите и тях, и т.н. и т.н., че срам ме хвана вече
... накрая им включвам филмчетата, за да мога да свърша поне нещо дребно като да прибера една тъпа стая и да пусна там прахосмукачка.
.
Ами така си е - туй е то да си жена.

/ Само дето обикновено не се задоволява с една приказка.
А после сто часа се пули в тъмното, докато заспи. Страшно дете, ей! Колкото и да е уморена, няма вариант, по-лесно да заспи. Седи с отворени очи до последно - сакън да не изпусне нещо! По-скоро се ядосвам на себе си, че съм толкова уморена на свой ред, че напоследък често заспивам заедно със Симона и не ми остава време нито да се разтоваря и да изгледам някой филм, нито да се видя с другите членове на семейството като хората... Но и това ще мине! Само здраве да е!
!
.
...
Ама не съм много сигурна де.
...
. Сега само Илка трябва да се яви да даде пояснения, ама в това хубаво време едва ли е пред компа. Препоръчани теми