Отдолу има линк към цялата Наредба. 
Ние знаехме че точно тази година ще се приберем в Пз, т.к. ремонта беше измислен още преди да родя Ваня
Във всички градини в града (обиколих всички, нищо че само 2 са в нашия район) директорките ме убеждаваха, че е трябвало да я запиша преди да родя или малко след това. Места нямаше и на повечето места беше 5-та или 10-та резерва
Не знам, кой какви предимства има, но на мен ми се ревеше по едно време
Другото, което ми изтъкнаха като причина да не я вземат беше - "Вие госпожо сте си в къщи. Щом още сте в майчинство, ще си я гледате "
А за градините
явно не достигат да, уж кмета обеща на последния общински съвет, че има план за строеж на нова
Аз също не можех да повярвам в началото, но го изпитах на свой гръб, а и имам доста приятелки чийто деца увиснаха

, .
Всичките ми са 5-ци и отговарят на 38 и половина! Говоря за адидас и найк
Примерно пумите са умалени и на 38 отговаря 6-ца 
Радвам се, че е било по-добре от предния път, че ти много се измъчи тогава! Третото още по-лесно!
Препоръчани теми