
.




Очаквах истеричен плач, но мъжът ми се върна след 10 мин. и ми каза, че е заспал сам, с едното от зайчетата си.
Даже на мъжът ми му е приятно, а и ,може би, малкият има някакъв респект от баща си и не му прави номера. Имат си ритуал, който аз, колкото и точно да изпълнявам според указанията не действа, обаче.
Не заспива, когато аз изпълнявам ''ритуала''. Днес, например, не заспа, а му се спеше, чак две не виждаше, но не - то не беше тръшкане, не беше рев!
След 2 часа!!! приспиване се отказах и се върнахме в дневната, където вилня, рева, би се
с мен, после и с татко си, отказа да яде и накрая в 19.30 му дадох мляко и с баща си се приспаха
В 21.30 познайте кой се събуди ! 
), бил много труден и докато приемат детето, то вече идвало време за детска градина. Чудя се, дали не закъсняхме със записването 
Препоръчани теми