Хитрушко е НОЕМВРИйското дете, разбира всичко, но се прави, че не е - 20

  • 40 182
  • 739
# 510
Норче Честит Рожден ден !!! Успешна бременност и здраво бебе и помагащ батко пожелавам. А ти да си жива и здрава и да ги сторяваш !!!  bouquet  bouquet  bouquet

хахахх Синапова, как помагащ батко, по-скоро каката ще е помагаща, евентуално.....
Виж целия пост
# 511
Извинявай аз толкова съм разсеяна, че направо съм за бой .....


Помагаща кака. Аз Пламито батко я направих #Crazy
Виж целия пост
# 512
Да ви кажа за една хитринка за приучване акане на гърне/тоалетна. Понякога помага. Купете весели лепенки и измислете място, на което детето ще лепи всеки път по една след свършена работа.

Вес, недей да взимаш висок стол. Ей на ще се търколят на бързо година-две и няма да ви е нужен. Купете по-добре столче от тези, които се слагат върху стола. Това за мен е най-добрият вариант. Нещо от този род
 
Вкъщи сме с първия вариант, при баба им сме с втория.
Виж целия пост
# 513
Честит Рожден Ден Елвирка!!!  Много здраве и щастие, и красиво бебоче на финала, с една грижовна и нежна Кака (да го отрака  WinkHug


Нелииии имам бързо питане, помня че ти май поръчва от спорста каска нали http://www.sportsdirect.com/dunlop-bike-helmet-and-pad-set-93601 … ?colcode=93601808, такава ли беше  newsm78.
Как ви пасна на главичката, става ли още на Ева. А колко см и е обиколката на главичката долу горе?
Виж целия пост
# 514
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НОРЧЕ!
Да си много здрава, обичана и усмихната! Да сбъднеш всичките си мечти и да бъдеш много щастлива! Здраво бебче и много щастие! Весел празник!  Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 515
много благодаря за страхотните пожелания  Hug Heart Eyes

празника мина супер, е поизморих се малко от какафонията в недотам големия ни апартамент Wink но пък беше приятно  Heart Eyes

получих страхотни подаръци, но всъщност най-страхотните подаръци са Плами и бъдещото бебче, мъжлето ми и всичките ми близки, които ме обичат и търпят че понякога не съм от най-лесните хора  Embarassed

целувки на всички, още веднъж благодаря за пожеланията!!!! допринесохте за страхотното настроение!!!!
Виж целия пост
# 516
Норче, честит рожден ден!!! Да си жива и здрава и много щастлива и обичана жена и майка!!!
[/color]

За столчетата - тези ,които Шаси е показала ми се струват много практични. Аз исках да взема такива за тук, но нямаше място в багажа, а тук разни такива детски неща струват майка си и баща си  ooooh! Трудно се намира нещо на сносна цена.

Нея, бързо да оздравявате.

Да ви се оплача от моите диванета - родила съм пиромани  ooooh! Преди няколко дни Емил влязъл в една от стаите, която използваме за склад и там стои дъската за гладене. Човека включил ютията и я сложил на дъската. Съвсем случайно влязох там да прибера нещо (по принцип много рядко някой влиза в тази стая) и усещам, че ми мирише на изгоряло  Shocked Слава Богу нямаше големи поражения, само е покафеняла дъската. Днес пък Криси метнала един найлон до работещ котлон и настана една смрад... Незнам как ще оцелея до септември, когато ще тръгнат на детска градина (тук го водят училище).
А да, да похваля Криси - вече брои до 5 на испански.
Виж целия пост
# 517
Здравейте мами, пиша ви с един въпрос, бях при лл и съм притеснена, защото разбрах, че и двете ми деца, родени 2007 и 2009 нямат никаква ваксина, която да пази от отит, защото е въведена в 2010 с новия имунизационен календар, да не дава Господ, но вие какво знаете по въпроса? благодаря, момичета и хубав ден!
Виж целия пост
# 518
Гледам обсъждали сте столчетата. До скоро ползвахме това , но напоследък взе да не му е удобно. Сега си сяда на нормален стол като нас и си яде на масата като голям. Е верно, че само вратлето му се подава от масата ама си му стига и не се е оплаквал.
Виж целия пост
# 519
Здравейте мами, пиша ви с един въпрос, бях при лл и съм притеснена, защото разбрах, че и двете ми деца, родени 2007 и 2009 нямат никаква ваксина, която да пази от отит, защото е въведена в 2010 с новия имунизационен календар, да не дава Господ, но вие какво знаете по въпроса? благодаря, момичета и хубав ден!

предполагам говориш за Синфлорикс? това е ваксината, която предпазва от отит или ако се стигне до отит е с по-малко усложнения.

да, нея я въведоха 2010 година, но доста момичета си я сложиха на частно и преди тази година. провери с педиатъра ли дали можеш да я сложиш сега, но мисля че отит правеха по-малките деца, тоест май вече няма смисъл да я правиш  newsm78
Виж целия пост
# 520
Да, за синфлорикс ства дума, доколкото виждам защитата 4 пъти по-висока спрямо правенар. ще говоря отново с лл, затова иксах да попитам дали някоя от вас наскоро е слагала.   bouquet мерси и хубав ден!
Виж целия пост
# 521
Здравейте мами, пиша ви с един въпрос, бях при лл и съм притеснена, защото разбрах, че и двете ми деца, родени 2007 и 2009 нямат никаква ваксина, която да пази от отит, защото е въведена в 2010 с новия имунизационен календар, да не дава Господ, но вие какво знаете по въпроса? благодаря, момичета и хубав ден!
Повече от щастлива съм, че тази ваксина не беше включена в нашия имунизационен календар. На всичкото отгоре я слагат едновременно с 5валентната ваксина, което според мен е доста рисковано. Треперила съм от нежелани реакции на всяка ваксина, благодаря, но нямам нужда от допълнителни стресове. И те е страх от отита? Какво му е страшното? Ваксината е в пъти по-страшна. На всичкото от горе, ако отита се хване навреме може да се излекува с хомеопатия. 2 пъти сме се лекували успешно с хомеопатия, последния не успяхме за съжаление, пихме Аугментин. И въпреки честите й отити и през ум не ми минава да я ваксинирам за това. Много по-добре е един антибиотик отколкото ваксина.
Всеки има право на мнение, моето е твърдо против поставяне на допълнителни ваксини. Ето ти и едно интересно четиво:
http://hicomm.bg/hronika/shtatski-syd-prizna-vryzkata-mejdu-vaks … te-i-autizma.html
Виж целия пост
# 522
Отит всеки прави, ако не се лъжа и възрастните хора. Просто при децата е по-рисково. Но и аз съм против допълнителните ваксини. Имам познати, които бият всичко що съществува - шарки, хеп А ... Но всеки има право сам да реши. Сега Превенар може да се бие като няма реваксинации доколкото си спомням. Само с една става работата, та и от там се чудя защо трябва малките бебчета да им се бият толкова реимунизации, като след 2 годишна възраст става и с 1  newsm78
Виж целия пост
# 523
Отит всеки прави, ако не се лъжа и възрастните хора. Просто при децата е по-рисково. Но и аз съм против допълнителните ваксини. Имам познати, които бият всичко що съществува - шарки, хеп А ... Но всеки има право сам да реши. Сега Превенар може да се бие като няма реваксинации доколкото си спомням. Само с една става работата, та и от там се чудя защо трябва малките бебчета да им се бият толкова реимунизации, като след 2 годишна възраст става и с 1  newsm78
Как защо нали трябва да печелят и търгашите които продават тия отрови (ваксини). И аз съм против допълнителни, но всеки родител има право да вземе решение за детето си. Добре е обаче преди това да се осведоми не само за ползите, които изтъкват и лекари и пише в листовката, а и за рисковете  Peace.
Виж целия пост
# 524
Здравейте мами, пиша ви с един въпрос, бях при лл и съм притеснена, защото разбрах, че и двете ми деца, родени 2007 и 2009 нямат никаква ваксина, която да пази от отит, защото е въведена в 2010 с новия имунизационен календар, да не дава Господ, но вие какво знаете по въпроса? благодаря, момичета и хубав ден!
Повече от щастлива съм, че тази ваксина не беше включена в нашия имунизационен календар. На всичкото отгоре я слагат едновременно с 5валентната ваксина, което според мен е доста рисковано. Треперила съм от нежелани реакции на всяка ваксина, благодаря, но нямам нужда от допълнителни стресове. И те е страх от отита? Какво му е страшното? Ваксината е в пъти по-страшна. На всичкото от горе, ако отита се хване навреме може да се излекува с хомеопатия. 2 пъти сме се лекували успешно с хомеопатия, последния не успяхме за съжаление, пихме Аугментин. И въпреки честите й отити и през ум не ми минава да я ваксинирам за това. Много по-добре е един антибиотик отколкото ваксина.
Всеки има право на мнение, моето е твърдо против поставяне на допълнителни ваксини. Ето ти и едно интересно четиво:
http://hicomm.bg/hronika/shtatski-syd-prizna-vryzkata-mejdu-vaks … te-i-autizma.html

Нейка, Синфлорикса предпазва не само от отит... А и от менингит.
Е това е нещото което ме накара да сложа Синфлорикс. А за по-малките деца - особено сега как ще имаме бацилоносител, смятам че е препоръчително да не се чака 2 год.

иначе отита е много болезенен /чувала съм/, ние не сме правили досега, може и да е въз основа на ваксината. и мен ме е страх от нежелани реакции, но от менингит повече ме е страх  Rolling Eyes

както и да е, всеки си решава.
  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия