. Каквото е казала личната (от която съм мн.доволна) - съм направила. И всичко е вписано в картона и.
. Каквото е казала личната (от която съм мн.доволна) - съм направила. И всичко е вписано в картона и.





! Да сте живи, здрави, много щастливи и все така красиви!
! Честито ви нанасяне в новата къща - да сте много щастливи в нея!
!




.
!
много ми хареса израза да се разкашоните 


и за да е пълна картинката и в офиса ми смениха РС то и сега освен и телефона да си сменя
толкова мразя нещо да се подменя 




.. Така съм си свикнала сега с квартала и всичко, имам чувството че някъде на заточение ще ме пращат..
Само хубави моменти да има в новата къща 
И комшийка ша ни ставаш с Маргото начи и ривеш. Тука е много найс, като изключим някои неща, но като си с кола е супер-като на село сме.Не че с Маргото не оживяваме без коли...Къде се намира апартамента? Да не се окаже Дианабат...че то това е друга губерния Препоръчани теми