
ха добро утро, да заместя Весето днес, че е по задачки

И някаква масичка ще се наложи да пригодим, че миналата година го ползвахме за по кафе в ръка
Има много симпатични решения - и разни фенери за чаени свещи....особено ми хареса една пейка с ракла и надстройка, обаче нямам толкова място, та само ще въздишам по каталога.
и оттогава нищо. Но ще гледам докъм другата неделя да сме измили прозорци и всичко...та затова съм и на тема балкон - ще изкарвам цветята /2-те ми цветя
А пък зимата не можех в хола да ги оставя, че котката пък ги прекопаваше, абе изобщоооо...сега си засадих 2, имам още 2-3 саксии и пак ще купувам някакви.
е това е невероятно предимство. Преди вървях само с четки против косми и хабях по 1 руло на ден с тая жълта котка и черния ми диван

Ох, Веси, определено раздвижи темата!

Ох, Веси, определено раздвижи темата!

перваз е
Бързо оздравяване на Митето.

. Ние скоро имаме 5 годишнина, е на терасата ще е студено за вечеря на свещи, ама ще се постарая нещо романтично да измисля 
, в нас за 2 дни опика света, в детската ми се оплакват че стискала и не пикала и като легнела да спи и й сложат памперса и тогава пишка. направо ми идва да се гръмна но няма да се отказвам 

ама имам и много широк перваз и ще го накича със съкъсчета, че пари за перваза няма да има скоро

.
, чу се като тътен и после всичко се разлюля, а двете маймунки сладко си спяха...стоях и чаках сума ти време после да не би да има още трусове. 


чак ме яд че дадохме толкова пари за нашия стол.... Много е хубав, но определено ми е голям и заема доста място...
много ми харесват техните 35 кв.макетни жилища 
та сега ще видим, чакам да минат 10 дни откакто е била контактна. За мен няма страшно, аз съм я карала, ама точно сега имам да довършвам важни неща в офиса и хич не ми се иска да оставаме вкъщи....
Немога да й насмогна на дрехи. Понякога се налага да й обувам от гащите на Емо.
Препоръчани теми