Хитрушко е НОЕМВРИйското дете, разбира всичко, но се прави, че не е - 20

  • 40 182
  • 739
# 480


ха добро утро, да заместя Весето днес, че е по задачки  Wink
Виж целия пост
# 481
Привет мили мои.

Ако само кафета ще сервираме, може и за Коледа да се поздравим с тази тема  ooooh!

Хайде по едно кафе:



Да пораздвижа освен темата...

Нещо съм на вълна балкон, откакто преди няколко дена получих новата брошура на Икеа с градинско-балконските обзавеждания...Миналата година на нашия балкон му сложихме столове и ратанова ограда, че малко опасен беше, но сега нещо съм решила да взема от тези гирлянди с висящите фенерчета - много симпатични ми се струват. То не че е голям балкона, ама става за вечеря на свещи примерно  Blush И някаква масичка ще се наложи да пригодим, че миналата година го ползвахме за по кафе в ръка  Simple Smile Има много симпатични решения - и разни фенери за чаени свещи....особено ми хареса една пейка с ракла и надстройка, обаче нямам толкова място, та само ще въздишам по каталога.

Тези дни ме е хванал някъв мързел, а е време да започна пролетно почистване. Онзи ден подредих и позабърсах нашия гардероб, "преуморих се"  Crazy и оттогава нищо. Но ще гледам докъм другата неделя да сме измили прозорци и всичко...та затова съм и на тема балкон - ще изкарвам цветята /2-те ми цветя  Laughing/ ще засадя още и те така.
При нас е такава нечовешка влага зимата /най-вече в нашата стая/, че ми мухлясаха цветята - можете ли да си представите за какво става въпрос, при това и с мощен влагоабсорбатор, който събира сума ти литри вода  Tired А пък зимата не можех в хола да ги оставя, че котката пък ги прекопаваше, абе изобщоооо...сега си засадих 2, имам още 2-3 саксии и пак ще купувам някакви.
Не съм някаква отявлена цветарка, обаче обичам на балкона да ми е зелено  Simple Smile

А тия дни само наобикалям продавалника, секция кучета - има едни уникални лабрадори и само им въздишам. Боби е навит, обаче някъв разум в мен се обажда, че много грижи си трябват - разходки и т.н. ама ми е криво така без животно, никога не сме оставали. Пусто ми е някак... Въпреки, че си има предимствата - можеш да си оставиш чинията с храна, докато си в тоалетната примерно - егати кефа. Няма косми  Crazy е това е невероятно предимство. Преди вървях само с четки против косми и хабях по 1 руло на ден с тая жълта котка и черния ми диван Shocked

В момента се чудя на какви теми да пиша, че да раздвижа темата  Laughing.

Хайде чао засега, че трябва и да работя!
Виж целия пост
# 482
Весе ????? Балкон????? У вас ?????
Онова нещо, дето двама души като пушат на него, се бутат, балкон ли го наричаш????  newsm09
И на него ще сложиш: цветя, ракла, масичка, столчета ..... Може, бре жена, може. Ама вие къде ще стоите?
Весе, не се обиждай, не се въздържах
Виж целия пост
# 483
Юле, това е перваз  Laughing Имаме балкон в нашата спалня  Grinning
Виж целия пост
# 484
Весе ????? Балкон????? У вас ?????
Онова нещо, дето двама души като пушат на него, се бутат, балкон ли го наричаш????  newsm09
И на него ще сложиш: цветя, ракла, масичка, столчета ..... Може, бре жена, може. Ама вие къде ще стоите?
Весе, не се обиждай, не се въздържах



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

И аз за него си помислих първосигнално, но се усетих, че евентуално имат още един!!!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ох, Веси, определено раздвижи темата!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 485
Весе ????? Балкон????? У вас ?????
Онова нещо, дето двама души като пушат на него, се бутат, балкон ли го наричаш????  newsm09
И на него ще сложиш: цветя, ракла, масичка, столчета ..... Може, бре жена, може. Ама вие къде ще стоите?
Весе, не се обиждай, не се въздържах



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

И аз за него си помислих първосигнално, но се усетих, че евентуално имат още един!!!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ох, Веси, определено раздвижи темата!  Hug Hug Hug


Мухаххааааааха убихте ме....та аз това дори балкон не го наричам  Crazy перваз е  Mr. Green
Виж целия пост
# 486
Здравейте и от мен,

Синапова
, много лека бременност ти пожелавам  Hug Бързо оздравяване на Митето.
Елсън, честити розови гащи. Бързо да отминава този ревлив период  Hug

Вес
, като обзаведеш балкона да пуснеш снимки да му се порадваме. Ние в новата къща имаме прекрасен голям балкон и саксии си има, от които едната е с цвете, но диванетата ходят да го късат и да ровят в пръстта. Та ще си седим без цветя поне докато не втълпя в главите на Емо и Криси, че те не са за игра. А и ме е страх, понеже саксиите са закрепени на парапета от вътрешната страна и ако на децата им дойде на акъла, може да почнат да се катерят по тях и да паднат.

Гледам, че има болни с разстройство и повръщане - малко след като дойдохме в Испания Емо и Криси лепнаха един такъв вирус. Емо започна с повръщане (само 3 пъти) и после разстройство, а Криси повръщаше много и с разстройство. Почнах ги с хомеопатия (четох препоръките на Д-р Михайлов) + чай от джоджен и копър и за 24 часа овладяхме положението. Около нас имаше и други болни и то възрастни, които изкараха много по-тежко и продължително вируса.

Ние вече започнахме да свикваме с живота тук. Времето е много топло. Днес открих сезона на късите ръкави, даже гледах, че имаше плажуващи на плажа. Често водя Емо и Криси там да играят на пясъка. Сега се опитвам да ги науча да броят на испански и са много смешни като почнат едно, дос, три ...

Виж целия пост
# 487
добро утро и от Банско  Laughing

докато другите карат, аз ще почивам активно, ще си гледам филмчета, ще се ровичкам  в нета... пък после ще отидя и на разходка...  Simple Smile

Весс, пораздвижила си темата с твоето балконче  Joy Hug
и нашето балконче е малко, е не е като первазчето, ама за 2 столчета /без маса/ става. а това за вечерята на свещи, просто бях забравила че съществуваха такива моменти, благодаря че ме подсети и се размечтах  Heart Eyes. Ние скоро имаме 5 годишнина, е на терасата ще е студено за вечеря на свещи, ама ще се постарая нещо романтично да измисля  newsm78

яни, браво! радвам се че чувствате вече по-добре!

ние се опитваме да махаме памперса  #2gunfire, в нас за 2 дни опика света, в детската ми се оплакват че стискала и не пикала и като легнела да спи и й сложат памперса и тогава пишка. направо ми идва да се гръмна но няма да се отказвам  Naughty

целувки и хубав уикенд от мен
Виж целия пост
# 488
Хоп о аз да драсна че нещо не ми остава време. Нашата шарка мина много леко-ни сърбеж, ни температура, сравнително малко пъпки и само два дни основно на кисело мляко  Grinning
А за балконите, ееееееех ако знате мойто балконче в нашия недовършен апартамент колко е голямо, точно метър на метър ама триъгълно Simple Smileама имам и много широк перваз и ще го накича със съкъсчета, че пари за перваза няма да има скоро  Laughing Днес ще ходим за плочки за баня ако не ни мине котка път и ще откриваме сезона на големия ремонт. За съжаление няма да е както искаме, но по-важно ни е бързо да се изнесем  Laughing Но може само гипскартон да имаме, ама цветя вече съм си занесла ей така за цвят на бялото  Joy Joy Joy
Лек ден дами  Hug
Виж целия пост
# 489
Ох момичета много ме мързи днес. А Митко иска навън.

Елвирка и Митко сега от както е болен не ще и да погледне гърнетата. Мисля да го водя на психолог за това гърне. Той вече разбира какво се говори и може да му се въздейства с думи. Пък и покрай неговото гърне и аз съм за психолог и не само за психолог ами и за психиятрия  Mr. Green
Виж целия пост
# 490
Мдааа, и аз все так му вдигам мерника на балкона, но никой не ми се връзва, и така си бил добре, и без това не сме можели да излезем без половината град да ни бил видел...Успешно миналата година се споминаха доста цветя и тази година мога да мисля с какво да ги заместя.
Вес, Икеа дали приемат поръчки и по интернет?
На моята колежка детето ходи три дни на ясла и хвана някакъв вирус, а почти не се е разболявало в сравнение с моето коте. Май наистина ще й се размине яслата на Мая Rolling Eyes.
Маймунски, няма значение че е малко балкончето, важното че ще си е само ваше Peace.
Яничка, изпрати малко снимки да помечтаем и ние за море и пясък, че тук почти си е като зима.
И да се оплача накрая, че тази нощ си изкарах тотално ума заради земетресението, ужасно страшно ми стана, половинката до обяд ми се подиграва каква физиономия съм имала newsm09, чу се като тътен и после всичко се разлюля, а двете маймунки сладко си спяха...стоях и чаках сума ти време после да не би да има още трусове.
Виж целия пост
# 491
Привет съботно и от мен.


Тинна - сега чух, че е имало земетресение...дано не се случва повече, макар, че не е било много силно, но е страшно като се чуе онзи тътен  Confused
За Икеа - поръчки не мисля, че приемат.

Синапова - не го води на психолог, малък е още за подобни неща. Има си срокове - да е на 4-5 години, да го водиш, но на 2 и 4 месеца е абсолютно нормално да ползва още памперс. Ще видиш, че изведнъж ще започне да си казва, просто търпение му е майката.



Норче
- не е лошо леко релаксче така...разходки, кръчма с хапване на бански старец, филмче, следобеден сън...ехххх  размечтах се.
За памперса - ще пишка напред - назад, пък в един момент ще се светне, че е по-гот да е със сухи гащи  Simple Smile

За нашия прословут балкон - определено с повече фантазия ще мога да бодна една масичка, особено и ако сменя пластмасовите столове, защото те заемат повече място. Покрай коментарите за перваза сигурно вече си представяте, че имам огромна тераса, но не е, а и пак ще кажа, че повечето от решенията на Икеа са за МАЛКИ балкони  Laughing
Но пък си е друго да си изпиеш кафето на слънчице на балкона  Crazy

Тоя или другия месец съм решила да вземем оттам кухненски столове, че нашите са сгъваеми и съм харесала и един в същия десен само, че по-висок - детски, че Инката си иска да седи на масата, ама й е бая височко. А и нашите са малко нестабилни...

Дали не намерих пак тема за обща дискусия сега, например "столовете в кухнята ми"  Mr. Green

Утре може секцията да обсъдим, ако искате  Laughing

Хайде стига толкоз глупости, хубав уикенд ви пожелавам!

Виж целия пост
# 492
Да де ама батко ще става в с памперс. Другото съм му се заканила на многократни пелени. Само и на мен да ми издържи пералнята и нервите за многократни пелени
Виж целия пост
# 493
хахахахха, Вес, щом подхващаш нова тема, да се включа, още повече че и аз съм на тая вълна  Joy
Бях си харесала в Икеа 2 стола, за тоя месец, после 2 за другия, ама после видях един билборд на арон мебели и отидох да разгледам там и има доста добри намаления, и всъщност си поръчах от там. Иначе в Икеа има доста яки детски столчета за хранене, и аз се чудя дали да не сменя стола на Плами,  newsm78 чак ме яд че дадохме толкова пари за нашия стол.... Много е хубав, но определено ми е голям и заема доста място...

А иначе Икеа е създаден сякаш за малки пространства  Simple Smile много ми харесват техните 35 кв.макетни жилища  Mr. Green но все пак предпочитам да живеем в по-голямо жилище.

Синапова, аз лично не бих се пробвала с многократни пелени, вижда ми се голяма лудница, ама ти ще си прецениш

за земетресението и аз чух днес от новините, но не разбрах колко е било силно. дано не се повтаря ooooh!

на Плами в групата има дете болно от варицела #Crazy та сега ще видим, чакам да минат 10 дни откакто е била контактна. За мен няма страшно, аз съм я карала, ама точно сега имам да довършвам важни неща в офиса и хич не ми се иска да оставаме вкъщи....  ooooh!
Виж целия пост
# 494
Синапова, споко бе жена. Ще се отучи детето от памперса, когато си му дойде времето. Няма до абитуриентския бал да го носи я.

Мойте диванета уж отдавна са без памперси и нямахме проблеми, а сега Криси започна да се изпуска в гащите, че и да се нааква  ooooh! Немога да й насмогна на дрехи. Понякога се налага да й обувам от гащите на Емо.

Столчета за хранене в момента неизползваме. В Бг си имаме и ги избирах да са по-прибрани. Сега тук не ми се дават пак пари, при условие, че диванетата не се задържат много много в тях. Сега ядат на обикновените столове или сновейки из стаята. Малко са им нисички, но и така става. Сега им търся някакви по-високи и твърди възглавници за столове. Бях намерила в един магазин и много ме е яд, че не ги взехме тогава  ooooh!

Тина, представям си какъв ужас си преживяла. Дано повече да не се повтаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия