

целувки на сладката плувкинята
)

Предполагаема АБКМ като диагноза ни беше поставена от педиатърката на детето и затова сме на диета, докато се установи дали има подобрение от нея. И тъй като не се доверявам на лекар със специалност педиатрия относно подобна диагноза потърсих мнение как е била поставена на останалите дечица тук с този проблем.
, но е с вкус на ягоди 



безплатни курсове по езици и компютри + карти за общински спортни компекси. Някои частни хотели също имат социална политика - напр. брат ми ходи на процедури в Балнео хотела в Поморие за смешни пари (2 лв!) и така...
Но Маринела не можем да я водим по нашия режим. За нея обмислям нещо като три основни с две междинни хранения
Приемам мнения всякакви, дето се казва
Не се е срещала с други деца, не е имала контакти със заразно болни, излизала е за малко навън много добре облечена, просто няма откъде да настине. Че и пъпки й излязоха. Аман, писна ми от сополи и кашлица, а още дори не е тръгнала на детско заведение
То сега като си е вкъщи боледува постоянно, а после какво ще е направо не знам 
Пък дано скоро да нямате нужда и от телк 
Честит рожден ден ,Ади
.Нека дните ти бъдат изпълнени с много радост,любов и семейно щастие.Весело изкарване на празника.




Препоръчани теми